Multimedia  Jest 2 produktów.


Multimedia

Szkolenia, prezentacje i edukacja nabierają nowego wymiaru i podnoszą efektywność pracy zespołowej, zwiększając skupienie uczniów podczas prowadzonych zajęć.

Podkategorie

Tablice interaktywne
Tablice interaktywne 2x3 to doskonałe narzędzia wspomagające prowadzenie efektywnych zajęć szkolnych, wykładów, prezentacji czy szkoleń. To bardzo prosty sposób na zaangażowanie słuchaczy i ich aktywny udział w prowadzonych zajęciach.
Ekrany projekcyjne
Ekrany stanowią idealne wyposażenie sal konferencyjnych oraz sal tzw. kina domowego. Eekrany przenośne (na trójnogu) mają szerokie zastosowanie, zwłaszcza w prezentacjach – w salach lekcyjnych, szkoleniowych oraz konferencyjnych – zarówno biznesowe jak i edukacyjne.
Wizualizery
Wizualizer to urządzenie multimedialne, które najkrócej można by określić jako połączenie skanera i kamery, z możliwością rejestrowania dźwięku. Stworzony do prezentacji multimedialnych, które mogą odbywać się na bieżąco, transmitowane na ekran projekcyjny czy tablicy interaktywnej (z użyciem projektora) lub tylko na ekran komputera; mogą być także zapisywane do plików multimedialnych i odtwarzane w dowolnym momencie.

Tablica interaktywna ésprit plus PRO

4 900,00 zł 5 009,00 zł
Obniżona cena!
0 Recenzje
Na stanie

Zestaw interaktywny Esprit MT GO + NOTEBOOK GRATIS!

9 299,00 zł 9 699,00 zł
Obniżona cena!
0 Recenzje
Na stanie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów