Krzesła i fotele  Jest 83 produktów.


Krzesła i fotele

Krzesła i fotele biurowe, gabinetowe. Jeśli szukasz komfortowych i ergonomicznych krzeseł biurowych to spróbuj wybrać coś z naszej atrakcyjnej oferty. Obecnie na rynku jest wiele firm, które produkują krzesła biurowe posiadające specjalne atesty. Dzięki temu, możemy wybrać krzesła biurowe, które będą służyć nam na lata i dbać o nasz kręgosłup i prawidłową postawę. Wygodne krzesła biurowe przystosowane do naszych potrzeb zapewniają komfortową pracę, nawet przez wiele godzin. Wybierz coś dla siebie, najbardziej trwałe i wytrzymałe, komfortowe krzesła biurowe tylko u nas!

Podkategorie

Fotele Menadżerskie

Oferujemy Państwu fotele menadżerskie, dostosowane pod kątem ergonomii pracy przy biurku. Dzięki nim można zapewnić sobie prawidłową postawę i ułożenie kręgosłupa, co jest bardzo istotne dla każdego, kto pracuje w ten sposób po kilka godzin dziennie. Fotele posiadają wygodne podpórki pod łokcie i przedramiona, a także regulowaną wysokość siedzisk. Stanowią właściwe oparcie dla ciała człowieka. Siedząc na takich fotelach menadżerskich, będzie nam się wygodniej pracowało, niż choćby na zwyczajnym, prostym krześle. Fotele menadżerskie przydadzą się także dla uczniów i studentów, którzy spędzają długie godziny nad książkami, pracami pisemnymi lub przed komputerem. Są to w pewnym sensie meble szkolne, które pomagają dbać o zdrowy kręgosłup. Dziecko czy nastolatek może przybrać na nich komfortową pozycję przy biurku. W naszej ofercie znajdują się ponadto tablice szkolne i gabloty szkolne, które pozwolą na wyposażenie chociażby gabinetu dyrektora czy też sekretariatu w szkole podstawowej, średniej, technikum, liceum czy w szkole wyższej. Pomoce dla szkół w formie wygodnych mebli powinny być funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe. Takie wymagania spełniają wszystkie sprzedawane przez nas fotele menadżerskie, występujące w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Zostały one zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników, którymi mogą być pracownicy, menadżerowie, dyrektorzy, jak również uczniowie i studenci czy pracownicy sekretariatu lub dziekanatu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Krzesła biurowe

Efektywność pracy, w bardzo dużej mierze, uzależniona jest od warunków w jakich wykonujemy powierzone nam zadania. W przypadku pracy biurowej ogromne znaczenie ma więc sprzęt komputerowy, biurko i rzecz jasna krzesło biurowe. Wygodne i dobrze dopasowane do potrzeb użytkownika krzesło, zapewnia wygodę siedzenia, a tym samym komfortowe warunki pracy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla osób, które cierpią z powodu chorób bądź wad kręgosłupa. Jakie więc powinno być idealne krzesło biurowe? Idealne krzesło biurowe to takie, które jest przede wszystkim wygodne dla nas i wspomnianego kręgosłupa. Regulowane i dopasowane do potrzeb krzesła biurowe chronią nas przed bolesnym bólem pleców, stawów czy mięśni. Ergonomiczne, z wysokim oparciem, regulowanymi podłokietnikami krzesła biurowe zapewniają komfort pracy przez wiele godzin. Wybierając krzesło biurowe należy również zwrócić uwagę na rodzaj zamontowanych kółek. Standardowe, plastikowe kółka dobrze sprawdzą się w przypadku wykładzin o krótkim włosiu, jednak z myślą o ochronie parkietu przed zarysowaniami warto zainwestować w kółka z oponką. Jeśli chcesz zamienić swoje stare krzesło na nowe krzesła biurowe zapraszamy do zakupów. Wybierz odpowiednie krzesła biurowe dla siebie i swoich pracowników!

na stronę

Krzesło Golf Plastik K

71,34 zł
0 Recenzje
Na stanie

AMBASADOR z mechanizmem Multiblock

1 148,51 zł
0 Recenzje
Na stanie

CHESTER HR R23P2 steel28 chrome z mechanizmem Epron Syncron

1 404,32 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

Fotele menadżerskie

1 547,98 zł
0 Recenzje
Towar na zamówienie

CHESTER cf/lb chrome

897,00 zł
0 Recenzje
Towar na zamówienie

ELF steel chrome z mechanizmem Multiblock

1 039,65 zł
0 Recenzje
Na stanie

ELF steel cf lb chrome

802,57 zł
0 Recenzje
Na stanie

FORMULA ts06 z mechanizmem Multiblock

911,37 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

FORMULA steel04 chrome z mechanizmem Multiblock

1 225,63 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

INVITUS R17M steel36 chrome z mechanizmem Epron Syncron

780,28 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów