Meble biurowe 

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Podkategorie

Meble biurowe ANTRAX

Nasze meble biurowe z powodzeniem mogą być stosowane do każdego rodzaju pomieszczeń począwszy od niewielkich powierzchni biurowych, skończywszy na dużych inwestycjach wymagających znajomości potrzeb oraz oczekiwań klienta.Trwałość i różnorodność rozwiązań zastosowanych w tym systemie pozwalają na zaspokojenie potrzeb odbiorców, kładących nacisk na funkcjonalność i ergonomię pracy.
Oferując nasze systemy mebli biurowych zapewniamy bardzo krótki termin realizacji, jest to możliwe dzięki  zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych oraz dobrej organizacji i zarządzaniu logistyką i dystrybucją.
Materiałem stosowanym do produkcji mebli biurowych jest płyta wiórowa melaminowana. Stosowane są dwie grubości płyty: 18 mm - wypełnienia, 25 mm - wieńce oraz blaty. Płyta posiada strukturę BS (Biuro Special) zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek, oraz klasę higieny E1. Wąskie płaszczyzny zabezpieczane są okleiną PCV w dwóch grubościach: 0,6 mm-półki, drzwi, elementy wypełnienia, 2 mm - blaty biurek, boki regałów oraz wieńce.
Stelaże metalowe lakierowane są proszkowo w kolorze RAL 9006.

Meble biurowe Uni

Meble biurowe dużych możliwości , do wyboru jest ponad 140 elementów , które pomogą w sposób prosty, funkcjonalny i niezawodny urządzić biuro. WYKONANIE MEBLI : - blaty -płyta gr. 28 mm - nóżki z regulacją w zakresie 1 cm - Uchwyty metalowe centralny zamek - Podstawy biurek - stelaże metalowelub płyta gr. 28 mm z regulacją wysokości w zakresie 1 cm - Krawędzie oklejone PCV 2 mm

Meble biurowe SVEN BOX

Meble biurowe Svenbox to efekt wnikliwych badań potrzeb polskiego rynku w zakresie prostego i wygodnego wyposażenia biur. Szczególny nacisk kładziony jest na niezawodność i wygodę użytkowania oraz wysoką jakość wykonania zaczerpniętą ze szwedzkiej technologii kojarzonej z prostotą formy.

Meble biurowe NOWY STYL

MEBLE NOWY STYL • materiał: płyta melaminowana gr. 28 mm i 18 mm • obrzeże PVC 2 mm i 0,5 mm • wszystkie biurka w standardzie posiadają 2 przelotki na kable po obu stronach • stelaż kolor kwarc • gwarancja 2 lata • meble do samodzielnego montażu!

Meble biurowe ULTR PLUS

Meble i komponenty produkujemy od początku do końca sami. Na każdym etapie robimy to z największą precyzją i starannością. Wysoką jakość uzyskujemy nie tylko dzięki nowoczesnym technologiom, ale również ścisłej kontroli stosowanych surowców i półproduktów.

na stronę

Stół konferencyjny BOX

218,94 zł
0 Recenzje
Na stanie

Stół konferencyjny BOX

273,06 zł
0 Recenzje
Na stanie

Stół konferencyjny BOX

273,06 zł
0 Recenzje
Na stanie

Stół konferencyjny BOX

205,41 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts1

437,88 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts2

471,09 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts3

504,30 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts4

538,74 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts5

660,51 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts6

660,51 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts7

702,33 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts8

702,33 zł
0 Recenzje
Na stanie
Pokazuje 1 - 12 z 257 elementów
Meble biurowe

Wyposażenie biura jest niezwykle ważną sprawą, jeżeli chcemy, aby pracujące w nim osoby mogły odpowiednio wykonywać swoje obowiązki. Wszystkie znajdujące się tam meble biurowe muszą być zatem dostosowane do potrzeb danego biura i cechować się funkcjonalnością.

Każdy pracownik powinien mieć do dyspozycji swoje własne biurko z odpowiednią ilością miejsca na komputer oraz dokumenty i oczywiście wygodny fotel, który będzie stanowił dobre podparcie dla pleców. Warto także zadbać o to, aby w biurze znajdowały się wystarczająco duże regały czy szafki, gdzie będzie można przechowywać wspomnianą już dokumentację, albo wszelkiego typu przybory biurowe.

Dlatego też, nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości meble biurowe, które doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni. Szeroki wachlarz naszych produktów to nie tylko wyposażenie biurowe, ale także meble do sekretariatu czy meble szkolne. Wszystkie je cechuje bardzo duża funkcjonalność oraz ciekawy design.

Dostarczane przez nas meble do biura to również niezwykle komfortowe krzesła biurowe i bardzo eleganckie fotele menadżerskie, które perfekcyjnie wpasują się do każdego gabinetu kierownika czy prezesa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!