Meble biurowe  Jest 257 produktów.


Meble biurowe

Meble biurowe które posiadamy w ofercie to biurka proste , kształtowe na stelażach , szafy aktowe ubraniowe komody , stoły konferencyjne itp. Meble charakteryzują się funkcjonalnością która pozwala na aranżację zarówno w małych jak i większych pomieszczeniach biurowych. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają organizację miejsca pracy oraz poprawiają jego estetykę. Wykonujemy również meble na zamówienie ! Zapraszamy do współpracy.

Podkategorie

Meble biurowe ANTRAX
Nasze meble biurowe z powodzeniem mogą być stosowane do każdego rodzaju pomieszczeń począwszy od niewielkich powierzchni biurowych, skończywszy na dużych inwestycjach wymagających znajomości potrzeb oraz oczekiwań klienta.Trwałość i różnorodność rozwiązań zastosowanych w tym systemie pozwalają na zaspokojenie potrzeb odbiorców, kładących nacisk na funkcjonalność i ergonomię pracy.
Oferując nasze systemy mebli biurowych zapewniamy bardzo krótki termin realizacji, jest to możliwe dzięki  zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych oraz dobrej organizacji i zarządzaniu logistyką i dystrybucją.
Materiałem stosowanym do produkcji mebli biurowych jest płyta wiórowa melaminowana. Stosowane są dwie grubości płyty: 18 mm - wypełnienia, 25 mm - wieńce oraz blaty. Płyta posiada strukturę BS (Biuro Special) zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek, oraz klasę higieny E1. Wąskie płaszczyzny zabezpieczane są okleiną PCV w dwóch grubościach: 0,6 mm-półki, drzwi, elementy wypełnienia, 2 mm - blaty biurek, boki regałów oraz wieńce.
Stelaże metalowe lakierowane są proszkowo w kolorze RAL 9006.
Meble biurowe Uni

Meble biurowe dużych możliwości , do wyboru jest ponad 140 elementów , które pomogą w sposób prosty, funkcjonalny i niezawodny urządzić biuro. WYKONANIE MEBLI : - blaty -płyta gr. 28 mm - nóżki z regulacją w zakresie 1 cm - Uchwyty metalowe centralny zamek - Podstawy biurek - stelaże metalowelub płyta gr. 28 mm z regulacją wysokości w zakresie 1 cm - Krawędzie oklejone PCV 2 mm

Meble biurowe SVEN BOX

Meble biurowe Svenbox to efekt wnikliwych badań potrzeb polskiego rynku w zakresie prostego i wygodnego wyposażenia biur. Szczególny nacisk kładziony jest na niezawodność i wygodę użytkowania oraz wysoką jakość wykonania zaczerpniętą ze szwedzkiej technologii kojarzonej z prostotą formy.

Meble biurowe NOWY STYL

MEBLE NOWY STYL • materiał: płyta melaminowana gr. 28 mm i 18 mm • obrzeże PVC 2 mm i 0,5 mm • wszystkie biurka w standardzie posiadają 2 przelotki na kable po obu stronach • stelaż kolor kwarc • gwarancja 2 lata • meble do samodzielnego montażu!

Meble biurowe ULTR PLUS

Meble i komponenty produkujemy od początku do końca sami. Na każdym etapie robimy to z największą precyzją i starannością. Wysoką jakość uzyskujemy nie tylko dzięki nowoczesnym technologiom, ale również ścisłej kontroli stosowanych surowców i półproduktów.

na stronę

Stół konferencyjny BOX

218,94 zł
0 Recenzje
Na stanie

Stół konferencyjny BOX

273,06 zł
0 Recenzje
Na stanie

Stół konferencyjny BOX

273,06 zł
0 Recenzje
Na stanie

Stół konferencyjny BOX

205,41 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts1

437,88 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts2

471,09 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts3

504,30 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts4

538,74 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts5

660,51 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts6

660,51 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts7

702,33 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts8

702,33 zł
0 Recenzje
Na stanie
Pokazuje 1 - 12 z 257 elementów