Meble do biblioteki 

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Szafa katalogowa 930x440x1300 mm.

1 127,54 zł
0 Recenzje
Na stanie

Lada biblioteczna pojedyncza

560,02 zł
0 Recenzje
Na stanie

Lada biblioteczna z szafką na komputer

623,36 zł
0 Recenzje
Na stanie

Wózek biblioteczny

344,65 zł
0 Recenzje
Na stanie

Regał Kasia 1A dwustronna

420,66 zł
0 Recenzje
Na stanie

Regał Kasia 17A z szafką

388,93 zł
0 Recenzje
Na stanie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Meble do biblioteki

Wszelkiego typu meble szkolne muszą spełniać wiele wymogów, głównie dotyczących ich funkcjonalności czy odpowiedniej jakości wykonania. Dlatego też, ich wybór nie należy do najłatwiejszych i warto decydować się na zakup produktów tworzonych przez renomowane firmy z dużym doświadczeniem. Bez względu na to, czy są to tablice szkolne czy jakiekolwiek inne elementy wyposażenia, szeroka oferta firmy Cezas-Glob przyciąga uwagę klientów. Przyczyną jest bardzo wysoka jakość wszystkich jej produktów oraz atrakcyjne ceny.

Podobnie jest w przypadku mebli niezbędnych do właściwego wyposażenia szkolnych bibliotek. Szeroka oferta firmy obejmuje wszystkie niezbędne elementy, które muszą się znaleźć w każdym tego typu miejscu. A jak wiadomo szafy katalogowe, regały na książki czy lady to te meble do biblioteki, bez których niemożliwe byłoby jej właściwe funkcjonowanie.

Oprócz dużej różnorodności w proponowanych klientom produktach, szafki szkolne firmy Cezas-Glob doskonale wyglądają i są również skrupulatnie wykonane, co oznacza, że będą Państwu służyć przez wiele lat.

Jeśli zatem interesują was dobrej jakości szafki do biblioteki warto dokładniej zapoznać się z propozycją naszej firmy. Ilość zadowolonych klientów świadczy bowiem o tym, iż są to naprawdę dobre produkty.