Wszystkie produkty 

Podkategorie

Meble szkolne

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Każda szkoła powinna posiadać odpowiednie umeblowanie, które powinno być przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne. Ma to ogromne znaczenie ze względu na fakt, iż warunki jakie zapewnimy dziecku do nauki, w znacznej mierze przekładają się na uzyskiwakrzesła szkolnene przez nie wyniki.

Meble szkolneszafki szkolne ikrzesła szkolne, przy których wygodnie się siedzi, ułatwiają koncentracje na przedmiocie. Dzięki odpowiednio dobranym meblom szkolnym, dziecko może skupić całą swoją uwagę na omawianym temacie, ponieważ nie jest ono dekoncentrowane np. przez ból kręgosłupa. Nic więc dziwnego, że gdy siedzimy na niewygodnych meblach szkolnych takich jak nie do końca dobre krzesełko, niedostosowane do naszego wzrostu, łatwo o ból pleców i niechęć do nauki.

Meble szkolne, które przygotowaliśmy dla was to wygodne, użyteczne, funkcjonalne i dostosowane do potrzeb uczniów przedmioty. Wśród mebli szkolnych w naszej ofercie znajdziesz: meble metalowe, stoły szkolne, które mają funkcje regulacji, krzesła szkolne i przedszkolne czy stoły komputerowe. Oprócz tego w katalogu mebli szkolnych znajdziecie fotele menadżerskie, biurka, szafy RTV, wieszaki, regały magazynowe i systemy mebli Kasia i Kasia P. Szafki, ławki przedszkolne, gabloty szkolne i tablice szkolne także mieszczą się w naszej ofercie mebli szkolnych oraz pełna oferta w której znajdziemy pomoce dla szkół czy sprzęt sportowy dla szkół - zapraszamy!

Meble biurowe

Wyposażenie biura jest niezwykle ważną sprawą, jeżeli chcemy, aby pracujące w nim osoby mogły odpowiednio wykonywać swoje obowiązki. Wszystkie znajdujące się tam meble biurowe muszą być zatem dostosowane do potrzeb danego biura i cechować się funkcjonalnością.

Każdy pracownik powinien mieć do dyspozycji swoje własne biurko z odpowiednią ilością miejsca na komputer oraz dokumenty i oczywiście wygodny fotel, który będzie stanowił dobre podparcie dla pleców. Warto także zadbać o to, aby w biurze znajdowały się wystarczająco duże regały czy szafki, gdzie będzie można przechowywać wspomnianą już dokumentację, albo wszelkiego typu przybory biurowe.

Dlatego też, nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości meble biurowe, które doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni. Szeroki wachlarz naszych produktów to nie tylko wyposażenie biurowe, ale także meble do sekretariatu czy meble szkolne. Wszystkie je cechuje bardzo duża funkcjonalność oraz ciekawy design.

Dostarczane przez nas meble do biura to również niezwykle komfortowe krzesła biurowe i bardzo eleganckie fotele menadżerskie, które perfekcyjnie wpasują się do każdego gabinetu kierownika czy prezesa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Meble metalowe

W sklepie internetowym Cezas Glob można nabyć wysokiej, jakości meble z metalu, jednakże ich specyfika polega na ich przeznaczeniu. W tym sklepie można nabyć meble do szkół, przedszkoli, uczelni a także firmowych biur. Jedną z możliwości zakupu są meble metalowe lub meble biurowe, gdzie można znaleźć podstawowe wyposażenia biur.

W przypadku szkół z pomieszczeniami, w których potrzebne są tego typu meble są na przykład sekretariat, w którym mogą zagościć regały magazynowe, na których pomieści się spora liczba segregatorów z ważnymi dokumentami czy też szafy biurowe. Gabinet higienistki, który jest ważnym pomieszczeniem szkolnym z pewnością powinien zostać zaopatrzony w meble medyczne czy zaplecze sportowe w którym można bez przeszkód trzymać sprzęt sportowy dla szkół. Stoły szkolne są głównym wyposażeniem sal szkolnych tak sam jak krzesła szkolne. W swojej ofercie Cezas Glob posiada szeroką propozycję mebli metalowych, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych jak i gabarytowych. Dostosowane są odpowiednio do najmłodszych uczniów jak i tych nieco starszych. Meble szkolne są bardzo ważnym elementem, który każda szkoła powinna być wyposażona. Nie chodzi tutaj wyłącznie o sam fakt posiadania tych mebli, ale również o ich kondycję i bezpieczeństwo.

Firma Cezas Glob może pochwalić się wieloma certyfikatami, świadczącymi o ich, jakości wykonywanych mebli metalowych oraz możliwości dopuszczenia tychże produktów, jako wyposażenie szkolne. Jak wiadomo bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego też ważne jest zadbanie o dobre i solidne meble. W katalogach oznaczonych, jako meble szkolne możemy zapoznać się z szeroką ofertą nie tylko stołów czy krzeseł, ale również tablic szkolnychpomocy szkolnych oraz szaf szkolnych, ławek wraz z wieszakami na ubrania czy też biurek dla nauczycieli oraz stołów komputerowych, które są istotnym elementem wyposażenia każdej klasy informatycznej. Regały czy szafki na RTV również znajdują swoje miejsce w szkolnych salach, dlatego dostępne są w ofercie. 

Krzesła i fotele

Każde biuro musi zostać odpowiednio wyposażone, aby mogło spełniać wszystkie swoje zadania. Przede wszystkim, meble biurowe, które się tam znajdą, powinny być funkcjonalne, tak by ułatwiały pracę osobom wypełniającym tam swoje obowiązki. Oprócz tego jednak, meble tego rodzaju muszą również doskonale się prezentować i wpasować się w styl wszystkich pomieszczeń. Dlatego też, wybierając poszczególne elementy wystroju, musimy brać pod uwagę wszystkie ich wady oraz zalety.

Podobnie jest z krzesłami oraz fotelami, które znajdują się w grupie najbardziej podstawowych mebli do biura. Nasza firma oferuje swoim klientom ich bardzo szeroki wybór, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć takie fotele biurowe, które będą wygodne oraz praktyczne, a do tego wpasują się w wystrój wnętrza biura. Wszystkie tworzone przez nas meble są produktami najwyższej jakości, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Zawsze staramy się dostarczać im fotele i krzesła, które wyróżniają się precyzją wykonania oraz walorami estetycznymi. Bez względu na to, czy interesują Państwa eleganckie fotele menadżerskie czy wygodne krzesła biurowe, jesteśmy pewni, że nasza rozbudowa oferta obejmująca tego typu produkty spełni wasze oczekiwania.

Tablice i gabloty szkolne

Proponujemy Państwu nowoczesne, a zarazem funkcjonalne i solidne meble szkolne, niezbędny element wyposażenia sal lekcyjnych, szatni i innych pomieszczeń. Oferowane przez nas ławki, stoliki, krzesła, biurka, gabloty, szafy i szafki, są bezpieczne dla uczniów, trwałe i estetyczne. Wśród dostępnych w naszym asortymencie produktów są także meble metalowe, między innymi szafki szkolne ubraniowe dla uczniów, ławeczki, szafy na akta, szafki trenerskie i inne.

Szczególnie polecamy Państwa uwadze różnego rodzaju gabloty szkolne. To stworzona specjalnie dla potrzeb placówek oświatowych kategoria mebli, pełniących istotną funkcję edukacyjną. Gablota szkolna jest bowiem miejscem, gdzie eksponuje się bardzo ważne dla społeczności uczniowskiej przedmioty. Proponowane przez nas gabloty do szkoły odznaczają się solidną konstrukcją i estetycznym designem, są przy tym na tyle zróżnicowane, że mogą służyć rozmaitym celom. W ofercie posiadamy i gabloty na puchary, i gabloty na sztandar, ogłoszeniowe i przeznaczone do przechowywania kluczy. Wszystkie gabloty szkolne wykonane są z certyfikowanych elementów, bezpieczne i łatwe w użytkowaniu.

Dodatkowo polecamy trwałe i estetyczne tablice szkolne, różnych formatów i kolorów oraz wysokiej jakości sprzęt sportowy dla szkół, sprawny i niezawodny, przeznaczony do poszczególnych dyscyplin sportowych.

Pomoce dla szkół

Nie od dziś wiadomo, że przekazywanie wiedzy może być równie trudne, co jej przyswajanie. Z każdym rokiem co raz więcej szół posiada interaktywne tablice szkolne, nie każdy człowiek posiada bowiem na tyle rozwiniętą wyobraźnię, aby bez podawania konkretnych przykładów wizualizować omawiane zagadnienie. Z tego względu ogromne znaczenie ma posiadanie narzędzi pomocy dydaktycznych, zwanych również pomocami dla szkół.

Kompleksowe wyposażenie dla szkół w tym meble szkolne czy krzesła szkolne zdecydowanie pomaga w dydaktyce. Pomoce dla szkół pozwalają: urozmaicić zajęcia dydaktyczne, często także pomóc zrozumieć jakiś trudniejszy temat. Warto wspomnieć, że pomoce dla szkół mogą być dedykowane dla każdego przedmiotu oddzielnie np. pomoce dla biologi w postaci mikroskopów, szkiełek nakrywkowych itp.

Pomoce dla szkół, jakie my proponujemy, pogrupowaliśmy w kategorie przedmiotowe: dla matematyki lub języka polskiego znajdziemy odpowiednie tablice z zasadami i prawami matematycznymi lub językowymi. Dla fizyki zaś przedstawiliśmy zestaw podstawowych przyrządów takich jak radiometry, baterie słoneczne, galwanoskopy i inne przydatne na lekcjach pomoce dla szkół. Jeżeli chodzi o lekcje wychowania fizycznego posiadamy najnowocześniejszy sprzęt sportowy dla szkół. Urozmaić swoje lekcje, zademonstruj doświadczenia, przekaż zasady z naszymi pomocami dla szkół!

W naszej ofercie znajdzie Państwo również gabloty szkolne, fotele menadżerskiemeble metalowe czy meble biurowe, które mogą być wykorzystane jako meble do sekretariatu, biblioteki czy gabinetu dyrektora.

Multimedia

Szkolenia, prezentacje i edukacja nabierają nowego wymiaru i podnoszą efektywność pracy zespołowej, zwiększając skupienie uczniów podczas prowadzonych zajęć.

Sprzęt sportowy dla szkół

Nie od dziś wiadomo, że sport i aktywność fizyczna wpływają pozytywnie na cały organizm człowieka. Nawyk uprawiania sportu należy zaś wyrabiać w sobie już od najmłodszych lat. Dzięki temu mamy pewność, że ćwiczenia będą nam towarzyszyć także w dorosłym życiu, a to z kolei ustrzeże przed sporą ilością chorób wynikających z otyłości. Niestety, wychowanie fizyczne to przedmiot, który staje się coraz mniej lubianym przez dzieci, nie pomagają nawet pomoce dla szkół. Nasze pociechy zalegają już od najmłodszych lat przed komputerem, co sprawia, że tracą kondycję fizyczną! Lekcje w-fu powinny być ciekawe i urozmaicone, tak by w jak największym stopniu zainteresować młodzież aktywnością i sportem. Jak tego dokonać? Nowoczesny sprzęt sportowy dla szkół może w tym pomóc. Sprzęt sportowy dla szkół powinien być przede wszystkim sprawny, trwały, niezawodny i najwyższej jakości, tak jak nasze meble szkolne.

Sprzęt sportowy dla szkół, który proponujemy to mnóstwo produktów np.: drabinki gimnastyczne, ławki, materace, stoły do tenisa stołowego, bramki, siatki, piłki, kosze do koszykówki, słupki oraz elementy wyposażenia hal w tym meble metalowe. Sprzęt sportowy dla szkół który posiadamy w ofercie spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa oraz posiada atesty. Nasz sprzęt sportowy dla szkół to atrakcyjna oferta cenowa, z produktami wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą na tablice szkolne czy fotele menadżerskie!

Regały do archiwum magazynu

Regały magazynowe które są w naszej ofercie sprawdzają się w sklepach , magazynach , archiwach, dzięki ich zastosowaniu pomieszczenia dysponują użyteczną i efektywną powierzchnią użytkową do przechowywania różnego asortymentu. Regały posiadają niezbędne atesty i certyfikaty ISO co świadczy o ich najważniejszej jakości jak również to że są produkowane w Polsce . Zapraszamy !

DRUKI SZKOLNE 2018

Oferujemy najwyższej jakości druki szkolne, zgodne z aktualnymi rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Aby złożyć zamówienie na druki prosimy pobrać i wypełnić odpowiedni Formularz Zamówienia, a następnie odesłać go pocztą , lub na nasz adres mailowy : biuro@cezasglob.pl handlowy@cezasglob.pl

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji