Wszystkie produkty  Jest tylko jeden produkt.

Podkategorie

Meble szkolne

Każda szkoła powinna posiadać odpowiednie umeblowanie, które powinno być przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne. Ma to ogromne znaczenie ze względu na fakt, iż warunki jakie zapewnimy dziecku do nauki, w znacznej mierze przekładają się na uzyskiwane przez nie wyniki. Meble szkolne, na których wygodnie się siedzi, ułatwiają koncentracje na przedmiocie. Dzięki odpowiednio dobranym meblom szkolnym, dziecko może skupić całą swoją uwagę na omawianym temacie, ponieważ nie jest ono dekoncentrowane np. przez ból kręgosłupa. Nic więc dziwnego, że gdy siedzimy na niewygodnych meblach szkolnych takich jak nie do końca dobre krzesełko, niedostosowane do naszego wzrostu, łatwo o ból pleców i niechęć do nauki. Meble szkolne, które przygotowaliśmy dla was to wygodne, użyteczne, funkcjonalne i dostosowane do potrzeb uczniów przedmioty. Wśród mebli szkolnych w naszej ofercie znajdziesz: stoły szkolne, które mają funkcje regulacji, krzesła szkolne i przedszkolne czy stoły komputerowe. Oprócz tego w katalogu mebli szkolnych znajdziecie biurka, szafy RTV, wieszaki, regały magazynowe i systemy mebli Kasia i Kasia P. Szafki, ławki przedszkolne i tablice szkolne także mieszczą się w naszej ofercie mebli szkolnych oraz pełna oferta w której znajdziemy pomoce dla szkół czy sprzęt sportowy dla szkół - zapraszamy!

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Meble biurowe

Meble biurowe które posiadamy w ofercie to biurka proste , kształtowe na stelażach , szafy aktowe ubraniowe komody , stoły konferencyjne itp. Meble charakteryzują się funkcjonalnością która pozwala na aranżację zarówno w małych jak i większych pomieszczeniach biurowych. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają organizację miejsca pracy oraz poprawiają jego estetykę. Wykonujemy również meble na zamówienie ! Zapraszamy do współpracy.

Meble metalowe

W sklepie internetowym Cezas Glob można nabyć wysokiej, jakości meble, jednakże ich specyfika polega na ich przeznaczeniu. W tym sklepie można nabyć meble do szkół, przedszkoli, uczelni a także firmowych biur. Jedną z możliwości zakupu są meble metalowe, gdzie można znaleźć podstawowe wyposażenia biur. W przypadku szkół pomieszczeniami, w których potrzebne są tego typu meble są na przykład sekretariat, w którym mogą zagościć regały magazynowe, na których pomieści się spora liczba segregatorów z ważnymi dokumentami czy też szafy biurowe. Gabinet higienistki, który jest ważnym pomieszczeniem szkolnym z pewnością powinien zostać zaopatrzony w meble medyczne. Stoły szkolne są głównym wyposażeniem sal szkolnych tak sam jak krzesła szkolne. W swojej ofercie Cezas Glob posiada szeroką propozycję stołów, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych jak i gabarytowych. Dostosowane są odpowiednio do najmłodszych uczniów jak i tych nieco starszych. Meble szkolne są bardzo ważnym elementem, który każda szkoła powinna być wyposażona. Nie chodzi tutaj wyłącznie o sam fakt posiadania tych mebli, ale również o ich kondycję i bezpieczeństwo. Firma Cezas Glob może pochwalić się wieloma certyfikatami, świadczącymi o ich, jakości wykonywanych produktów oraz możliwości dopuszczenia tychże produktów, jako wyposażenie szkolne. Jak wiadomo bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego też ważne jest zadbanie o dobre i solidne meble. W katalogach oznaczonych, jako meble szkolne możemy zapoznać się z szeroką ofertą nie tylko stołów czy krzeseł, ale również tablic, mebli do biblioteki oraz szaf szkolnych, ławek wraz z wieszakami na ubrania czy też biurek dla nauczycieli oraz stołów komputerowych, które są istotnym elementem wyposażenia każdej klasy informatycznej. Regały czy szafki na RTV również znajdują swoje miejsce w szkolnych salach, dlatego dostępne są w ofercie. Metalowe meble dla szkół dostępne w sklepie internetowym www.cezasglob.pl są wysokiej, jakości a ponadto są przystępne cenowo.

Krzesła i fotele

Krzesła i fotele biurowe, gabinetowe. Jeśli szukasz komfortowych i ergonomicznych krzeseł biurowych to spróbuj wybrać coś z naszej atrakcyjnej oferty. Obecnie na rynku jest wiele firm, które produkują krzesła biurowe posiadające specjalne atesty. Dzięki temu, możemy wybrać krzesła biurowe, które będą służyć nam na lata i dbać o nasz kręgosłup i prawidłową postawę. Wygodne krzesła biurowe przystosowane do naszych potrzeb zapewniają komfortową pracę, nawet przez wiele godzin. Wybierz coś dla siebie, najbardziej trwałe i wytrzymałe, komfortowe krzesła biurowe tylko u nas!

Tablice i Gabloty

Mało kto sobie wyobraża, klasę bez tablicy. Tablice szkolne to jedne z najczęściej wymienianych pomocy szkolnych. Dziś coraz częściej tradycyjne ciemnozielone trzyskrzydłowe tablice szkolne są zastępowane mniejszymi białymi, na których można pisać markerem. W naszej ofercie tablic szkolnych znajdziecie zarówno tradycyjne tablice szkolne, jak i nowoczesne o różnych formatach tablice białe, które bez problemu mogą stanowić wyposażenie sali lekcyjnej. Różne formaty tablic szkolnych, różne kolory – do wyboru tylko u nas!

Pomoce dla szkół

Nie od dziś wiadomo, że przekazywanie wiedzy może być równie trudne, co jej przyswajanie. Z każdym rokiem co raz więcej szół posiada interaktywne tablice szkolne, nie każdy człowiek posiada bowiem na tyle rozwiniętą wyobraźnię, aby bez podawania konkretnych przykładów wizualizować omawiane zagadnienie. Z tego względu ogromne znaczenie ma posiadanie narzędzi pomocy dydaktycznych, zwanych również pomocami dla szkół. Kompleksowe wyposażenie dla szkół w tym meble szkolne czy krzesła szkolne zdecydowanie pomaga w dydaktyce. Pomoce dla szkół pozwalają: urozmaicić zajęcia dydaktyczne, często także pomóc zrozumieć jakiś trudniejszy temat. Warto wspomnieć, że pomoce dla szkół mogą być dedykowane dla każdego przedmiotu oddzielnie np. pomoce dla biologi w postaci mikroskopów, szkiełek nakrywkowych itp. Pomoce dla szkół, jakie my proponujemy, pogrupowaliśmy w kategorie przedmiotowe: dla matematyki lub języka polskiego znajdziemy odpowiednie tablice z zasadami i prawami matematycznymi lub językowymi. Dla fizyki zaś przedstawiliśmy zestaw podstawowych przyrządów takich jak radiometry, baterie słoneczne, galwanoskopy i inne przydatne na lekcjach pomoce dla szkół. Jeżeli chodzi o lekcje wychowania fizycznego posiadamy najnowocześniejszy sprzęt sportowy dla szkół. Urozmaić swoje lekcje, zademonstruj doświadczenia, przekaż zasady z naszymi pomocami dla szkół!

Multimedia

Szkolenia, prezentacje i edukacja nabierają nowego wymiaru i podnoszą efektywność pracy zespołowej, zwiększając skupienie uczniów podczas prowadzonych zajęć.

Sprzęt sportowy dla szkół

Nie od dziś wiadomo, że sport i aktywność fizyczna wpływają pozytywnie na cały organizm człowieka. Nawyk uprawiania sportu należy zaś wyrabiać w sobie już od najmłodszych lat. Dzięki temu mamy pewność, że ćwiczenia będą nam towarzyszyć także w dorosłym życiu, a to z kolei ustrzeże przed sporą ilością chorób wynikających z otyłości. Niestety, wychowanie fizyczne to przedmiot, który staje się coraz mniej lubianym przez dzieci, nie pomagają nawet pomoce dla szkół. Nasze pociechy zalegają już od najmłodszych lat przed komputerem, co sprawia, że tracą kondycję fizyczną! Lekcje w-fu powinny być ciekawe i urozmaicone, tak by w jak największym stopniu zainteresować młodzież aktywnością i sportem. Jak tego dokonać? Nowoczesny sprzęt sportowy dla szkół może w tym pomóc. Sprzęt sportowy dla szkół powinien być przede wszystkim sprawny, trwały, niezawodny i najwyższej jakości, tak jak nasze meble szkolne. Sprzęt sportowy dla szkół, który proponujemy to mnóstwo produktów np.: drabinki gimnastyczne, ławki, materace, stoły do tenisa stołowego, bramki, siatki, piłki, kosze do koszykówki, słupki oraz elementy wyposażenia hal w tym meble metalowe. Sprzęt sportowy dla szkół który posiadamy w ofercie spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa oraz posiada atesty. Nasz sprzęt sportowy dla szkół to atrakcyjna oferta cenowa, z produktami wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą na tablice szkolne czy krzesła szkolne!

Regały do archiwum magazynu

Regały magazynowe które są w naszej ofercie sprawdzają się w sklepach , magazynach , archiwach, dzięki ich zastosowaniu pomieszczenia dysponują użyteczną i efektywną powierzchnią użytkową do przechowywania różnego asortymentu. Regały posiadają niezbędne atesty i certyfikaty ISO co świadczy o ich najważniejszej jakości jak również to że są produkowane w Polsce . Zapraszamy !

DRUKI SZKOLNE 2017

Oferujemy najwyższej jakości druki szkolne, zgodne z aktualnymi rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Aby złożyć zamówienie na druki prosimy pobrać i wypełnić odpowiedni Formularz Zamówienia, a następnie odesłać go pocztą , lub na nasz adres mailowy : biuro@cezasglob.pl handlowy@cezasglob.pl

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji