Fotele Menadżerskie 

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

na stronę

AMBASADOR z mechanizmem Multiblock

1 148,51 zł
0 Recenzje
Na stanie

ARTUS steel04 chrome z mechanizmem Multiblock

987,00 zł
0 Recenzje
Na stanie

CHESTER HR R23P2 steel28 chrome z mechanizmem Epron Syncron

1 404,32 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

CHESTER cf/lb chrome

897,00 zł
0 Recenzje
Towar na zamówienie

ELF steel chrome z mechanizmem Multiblock

1 039,65 zł
0 Recenzje
Na stanie

ELF steel cf lb chrome

802,57 zł
0 Recenzje
Na stanie

FORMULA ts06 z mechanizmem Multiblock

911,37 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

FORMULA steel04 chrome z mechanizmem Multiblock

1 225,63 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

INVITUS R17M steel36 chrome z mechanizmem Epron Syncron

780,28 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

INVITUS II  R17J z mechanizmem Tilt

726,40 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

LINEA steel chrome z mechanizmem Multiblock

920,35 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

MANAGER ts 13 z mechanizmem Tilt

479,48 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów
Fotele Menadżerskie

Oferujemy Państwu fotele menadżerskie, dostosowane pod kątem ergonomii pracy przy biurku. Dzięki nim można zapewnić sobie prawidłową postawę i ułożenie kręgosłupa, co jest bardzo istotne dla każdego, kto pracuje w ten sposób po kilka godzin dziennie. Fotele posiadają wygodne podpórki pod łokcie i przedramiona, a także regulowaną wysokość siedzisk. Stanowią właściwe oparcie dla ciała człowieka. Siedząc na takich fotelach menadżerskich, będzie nam się wygodniej pracowało, niż choćby na zwyczajnym, prostym krześle.

Fotele menadżerskie przydadzą się także dla uczniów i studentów, którzy spędzają długie godziny nad książkami, pracami pisemnymi lub przed komputerem. Są to w pewnym sensie meble szkolne, które pomagają dbać o zdrowy kręgosłup. Dziecko czy nastolatek może przybrać na nich komfortową pozycję przy biurku. W naszej ofercie znajdują się ponadto tablice szkolne i gabloty szkolne, które pozwolą na wyposażenie chociażby gabinetu dyrektora czy też sekretariatu w szkole podstawowej, średniej, technikum, liceum czy w szkole wyższej. 

Pomoce dla szkół w formie wygodnych mebli powinny być funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe. Takie wymagania spełniają wszystkie sprzedawane przez nas fotele menadżerskie i krzesła biurowe, występujące w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Zostały one zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników, którymi mogą być pracownicy, menadżerowie, dyrektorzy, jak również uczniowie i studenci czy pracownicy sekretariatu lub dziekanatu.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą sprzętu sportowego dla szkół. Warto również zastanowić się czy potrzebne nam są meble metalowe bądź meble biurowe do wyposażenia szkoły.