Krzesła i fotele 

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Podkategorie

Fotele Menadżerskie

Oferujemy Państwu fotele menadżerskie, dostosowane pod kątem ergonomii pracy przy biurku. Dzięki nim można zapewnić sobie prawidłową postawę i ułożenie kręgosłupa, co jest bardzo istotne dla każdego, kto pracuje w ten sposób po kilka godzin dziennie. Fotele posiadają wygodne podpórki pod łokcie i przedramiona, a także regulowaną wysokość siedzisk. Stanowią właściwe oparcie dla ciała człowieka. Siedząc na takich fotelach menadżerskich, będzie nam się wygodniej pracowało, niż choćby na zwyczajnym, prostym krześle.

Fotele menadżerskie przydadzą się także dla uczniów i studentów, którzy spędzają długie godziny nad książkami, pracami pisemnymi lub przed komputerem. Są to w pewnym sensie meble szkolne, które pomagają dbać o zdrowy kręgosłup. Dziecko czy nastolatek może przybrać na nich komfortową pozycję przy biurku. W naszej ofercie znajdują się ponadto tablice szkolne i gabloty szkolne, które pozwolą na wyposażenie chociażby gabinetu dyrektora czy też sekretariatu w szkole podstawowej, średniej, technikum, liceum czy w szkole wyższej. 

Pomoce dla szkół w formie wygodnych mebli powinny być funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe. Takie wymagania spełniają wszystkie sprzedawane przez nas fotele menadżerskie i krzesła biurowe, występujące w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Zostały one zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników, którymi mogą być pracownicy, menadżerowie, dyrektorzy, jak również uczniowie i studenci czy pracownicy sekretariatu lub dziekanatu.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą sprzętu sportowego dla szkół. Warto również zastanowić się czy potrzebne nam są meble metalowe bądź meble biurowe do wyposażenia szkoły.

Krzesła biurowe

Efektywność pracy, w bardzo dużej mierze, uzależniona jest od warunków w jakich wykonujemy powierzone nam zadania. W przypadku pracy biurowej ogromne znaczenie ma więc sprzęt komputerowy, biurko i rzecz jasna krzesło biurowe. Wygodne i dobrze dopasowane do potrzeb użytkownika krzesło, zapewnia wygodę siedzenia, a tym samym komfortowe warunki pracy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla osób, które cierpią z powodu chorób bądź wad kręgosłupa. Jakie więc powinno być idealne krzesło biurowe? Idealne krzesło biurowe to takie, które jest przede wszystkim wygodne dla nas i wspomnianego kręgosłupa. Regulowane i dopasowane do potrzeb krzesła biurowe chronią nas przed bolesnym bólem pleców, stawów czy mięśni. Ergonomiczne, z wysokim oparciem, regulowanymi podłokietnikami krzesła biurowe zapewniają komfort pracy przez wiele godzin. Wybierając krzesło biurowe należy również zwrócić uwagę na rodzaj zamontowanych kółek. Standardowe, plastikowe kółka dobrze sprawdzą się w przypadku wykładzin o krótkim włosiu, jednak z myślą o ochronie parkietu przed zarysowaniami warto zainwestować w kółka z oponką. Jeśli chcesz zamienić swoje stare krzesło na nowe krzesła biurowe zapraszamy do zakupów. Wybierz odpowiednie krzesła biurowe dla siebie i swoich pracowników!

na stronę

Krzesło Golf Plastik K

71,34 zł
0 Recenzje
Na stanie

AMBASADOR z mechanizmem Multiblock

1 148,51 zł
0 Recenzje
Na stanie

CHESTER HR R23P2 steel28 chrome z mechanizmem Epron Syncron

1 404,32 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

Fotele menadżerskie

1 547,98 zł
0 Recenzje
Towar na zamówienie

CHESTER cf/lb chrome

897,00 zł
0 Recenzje
Towar na zamówienie

ELF steel chrome z mechanizmem Multiblock

1 039,65 zł
0 Recenzje
Na stanie

ELF steel cf lb chrome

802,57 zł
0 Recenzje
Na stanie

FORMULA ts06 z mechanizmem Multiblock

911,37 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

FORMULA steel04 chrome z mechanizmem Multiblock

1 225,63 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie

INVITUS R17M steel36 chrome z mechanizmem Epron Syncron

780,28 zł
0 Recenzje
Towar na zmówienie
Pokazuje 1 - 12 z 105 elementów
Krzesła i fotele

Każde biuro musi zostać odpowiednio wyposażone, aby mogło spełniać wszystkie swoje zadania. Przede wszystkim, meble biurowe, które się tam znajdą, powinny być funkcjonalne, tak by ułatwiały pracę osobom wypełniającym tam swoje obowiązki. Oprócz tego jednak, meble tego rodzaju muszą również doskonale się prezentować i wpasować się w styl wszystkich pomieszczeń. Dlatego też, wybierając poszczególne elementy wystroju, musimy brać pod uwagę wszystkie ich wady oraz zalety.

Podobnie jest z krzesłami oraz fotelami, które znajdują się w grupie najbardziej podstawowych mebli do biura. Nasza firma oferuje swoim klientom ich bardzo szeroki wybór, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć takie fotele biurowe, które będą wygodne oraz praktyczne, a do tego wpasują się w wystrój wnętrza biura. Wszystkie tworzone przez nas meble są produktami najwyższej jakości, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Zawsze staramy się dostarczać im fotele i krzesła, które wyróżniają się precyzją wykonania oraz walorami estetycznymi. Bez względu na to, czy interesują Państwa eleganckie fotele menadżerskie czy wygodne krzesła biurowe, jesteśmy pewni, że nasza rozbudowa oferta obejmująca tego typu produkty spełni wasze oczekiwania.