Meble biurowe ANTRAX 

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Podkategorie

Stoły konferencyjne CITAB

Stoły konferencyjne, stoły składane o różnych rozmiarach i kształtach z możliwościami dowolnego ustawienia. Stoły konferencyjne dostępne w różnych kolorach blatu.

Regały biurowe

Regały biurowe na dokumenty, segregatory czy regały na książki. Regały biurowe dostępne o różnych kształtach i wysokościach. Regały do biura dostępne w różnych kolorach. Regały biurowe posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności.

Lady recepcyjne - BTX

Lady recepcyjne BTX to nieodzowna wizytówka firmy, miejsce pierwszego kontaktu klienta z firmą. W naszej ofercie posiadamy kilka standardowych modeli zabudowy recepcyjnej z możliwością łączenia poszczególnych elementów w zestawy o dowolnej wielkości w skład których mogą wchodzić: biurka proste, biurka kątowe, nadstawki na biurka, kontenery i szafki wiszące.

Meble gabinetowe - KINETIK

Profesjonalne meble gabinetowe KINETIK wysokiej jakości. Blaty i wieńce nóg zostały wykonane z grubej i solidnej płyty meblowej o grubości 36mm.

Przegrody biurowe - OPENTECH

Przegrody biurowe, ścianki biurowe, ścianki szklane oddzielające stanowiska pracownicze. Przegrody biurowe jako stanowiska open space.
na stronę

Biurko Bts1

437,88 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts2

471,09 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts3

504,30 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts4

538,74 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts5

660,51 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts6

660,51 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts7

702,33 zł
0 Recenzje
Na stanie

Biurko Bts8

702,33 zł
0 Recenzje
Na stanie

Kontener Kt1

599,01 zł
0 Recenzje
Na stanie

Kontener Kt1b

627,30 zł
0 Recenzje
Na stanie

Kontener Kt2

501,84 zł
0 Recenzje
Na stanie

Kontener Kt3

455,10 zł
0 Recenzje
Na stanie
Pokazuje 1 - 12 z 237 elementów
Meble biurowe ANTRAX
Nasze meble biurowe z powodzeniem mogą być stosowane do każdego rodzaju pomieszczeń począwszy od niewielkich powierzchni biurowych, skończywszy na dużych inwestycjach wymagających znajomości potrzeb oraz oczekiwań klienta.Trwałość i różnorodność rozwiązań zastosowanych w tym systemie pozwalają na zaspokojenie potrzeb odbiorców, kładących nacisk na funkcjonalność i ergonomię pracy.
Oferując nasze systemy mebli biurowych zapewniamy bardzo krótki termin realizacji, jest to możliwe dzięki  zastosowaniu najnowszych technologii produkcyjnych oraz dobrej organizacji i zarządzaniu logistyką i dystrybucją.
Materiałem stosowanym do produkcji mebli biurowych jest płyta wiórowa melaminowana. Stosowane są dwie grubości płyty: 18 mm - wypełnienia, 25 mm - wieńce oraz blaty. Płyta posiada strukturę BS (Biuro Special) zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek, oraz klasę higieny E1. Wąskie płaszczyzny zabezpieczane są okleiną PCV w dwóch grubościach: 0,6 mm-półki, drzwi, elementy wypełnienia, 2 mm - blaty biurek, boki regałów oraz wieńce.
Stelaże metalowe lakierowane są proszkowo w kolorze RAL 9006.