Meble biurowe SVEN BOX 

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Podkategorie

Eko

Meble biurowe EKO to biurka o konstrukcji płytowej, składające się ze stabilnej podstawy oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC 2mm. Gwarantują wieloletnią trwałość i precyzję wykonania. Ergonomiczne biurka w połączeniu z mobilnymi kontenerami tworzą otwartą powierzchnię do pracy. Panele dzielące tłumią hałas zwiększając komfort pracy w biurze. Różnorodność wymiarów i kształtów blatów w połączeniu z prostotą i funkcjonalnością pozwala na swobodną aranżację zarówno małych, jak i większych pomieszczeń biurowych.

Vik

VIK System mebli biurowych VIK pozwala dowolnie aranżować przestrzeń biurową. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne ułatwiają organizację miejsca pracy oraz poprawiają jego estetykę. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj wygodne i stabilne stanowisko menadżerskie. Biurka serii VIK mają możliwość prowadzenia okablowania pionowego z użyciem specjalnego kanału kablowego w kolumnie nogi oraz poziomego za pomocą ukrytych pod blatem uchwytów. Dzięki temu stanowisko pracy wygląda wyjątkowo estetycznie i jest łatwiejsze do zaaranżowania. Szeroka gama elementów dodatkowych system VIK pozwala na wykreowanie przestrzeni biurowej według indywidualnych potrzeb

Echo

Zestaw mebli gabinetowych o klasycznej formie, w gustownym dekorze orzecha nizinnego, pozwala na zaprojektowanie ekskluzywnego biura. Charakterystyczny element dystansu aluminiowego, pojawiający się w biurku, wzmacnia efekt świeżości i lekkości całego kompletu.

Recepcje

RECEPCJE Recepcja to najważniejsze i najbardziej reprezentatywne miejsce w biurze. Jej wygląd wpływa na pozytywne wrażenie podczas pierwszego kontaktu klienta z firmą i na długo pozostaje w pamięci. W systemach mebli recepcyjnych sugerujemy rozwiązania pozwalające na stworzenie funkcjonalnego i estetycznego miejsca, w którym z przyjemnością przywitamy gości, klientów czy współpracowników. Doskonałą harmonię miejsca pracy zapewnia zestawienie lad recepcyjnych z linią mebli pracowniczych SVENBOX, w której znajdziecie Państwo szeroką gamę szaf, przystawek i kontenerów pasujących do wszystkich systemów

Elementy wspólne

ELEMENTY WSPÓLNE Szeroka gama szaf, przystawek, kontenerów oraz innych elementów dodatkowych, daje nieograniczone możliwości organizacji przestrzeni biurowej. Dla łatwego poziomowania szaf zastosowano regulację poziomu od wewnątrz mebla. Specjalny system wpinania półek wyklucza ryzyko ich wypadnięcia oraz zwiększa stabilność całej szafy. Konstrukcja kontenerów bazuje na szufladach płytowych z prowadnicami metalowymi, rolkowymi. Centralny zamek kontenera ze składanym kluczem zabezpiecza przed uderzeniem i przypadkowym uszkodzeniem.
na stronę

BIURKO BH 047  

528,90 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BH 048  

528,90 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BH 071   

307,50 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BH 073   

338,25 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BH 076    

362,85 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BM 071 

412,05 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BM 073 

448,95 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BM 076 

479,70 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BM 025  

602,70 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BM 026  

602,70 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BM 047   

627,30 zł
0 Recenzje
Na stanie

BIURKO BM 048   

627,30 zł
0 Recenzje
Na stanie
Pokazuje 1 - 12 z 94 elementów
Meble biurowe SVEN BOX

Meble biurowe Svenbox to efekt wnikliwych badań potrzeb polskiego rynku w zakresie prostego i wygodnego wyposażenia biur. Szczególny nacisk kładziony jest na niezawodność i wygodę użytkowania oraz wysoką jakość wykonania zaczerpniętą ze szwedzkiej technologii kojarzonej z prostotą formy.