Tablica interaktywna eno 78 cali

PVIEN061A

Nowy

Tablica ēno to epokowe rozwiązanie wśród tablic interaktywnych.

Więcej szczegółów

Towar na zamówienie

5 535,00 zł

Dodaj do listy życzeń

ēno to najnowsza tablica interaktywna o powierzchni suchościeralnej i magnetycznej, która posiada najlepsze cechy tradycyjnej tablicy ceramicznej oraz tablicy interaktywnej. Powierzchnia tablicy wykazuje wysoką odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia jak: zarysowania, ścieranie, farbę w sprayu, ogień, brud. Tablicę ēno wyróżnia spośród innych tablic interaktywnych to, iż nie wymaga okablowania, umożliwiając tym samym swobodę poruszania się. Tablica ta współpracuje z każdym dostępnym na rynku oprogramowaniem. Produkty z powierzchnią ceramiczną PolyVision posiadają certyfikat ekologiczny Cradle to Cradle. Tablica nie absorbuje zanieczyszczeń ani bakterii, nie emituje szkodliwych związków i zapachów. Jest to bardzo ważne, gdy tablica ma być wykorzystywana np. w szkołach, czyli wszędzie tam, gdzie występuje praca z dziećmi. Możliwość dokupienia mobilnego stojaka!

Tablica interaktywna ēno™ została zaprojektowana przez firmę PolyVision. Jest ona przełomowym rozwiązaniem w zakresie komunikacji interaktywnej, adresowanym do szkół.
ēno™ stanowi doskonałą pomoc dla nauczyciela, ponieważ pozwala mu na prowadzenie lekcji zarówno w sposób tradycyjny, używając tylko funkcji tablicy ceramicznej, jak też interaktywny – wystarczy włączyć oprogramowanie tablicy i pióro!

 

Zajęcia w klasie z tablicą interaktywną ēno Tablica ēno, po wyłączeniu urządzeń projekcyjnych służy do pisania markerami suchościeralnymi

Powierzchnia tablicy: Powierzchnia ceramiczna e3 (ang. environmental ceramicsteel™).

Bardzo ważną cechą, jaką wykorzystano przy konstrukcji powierzchni tablicy jest zastosowanie technologii nadruku punktowego Anoto, który polega na drukowaniu powierzchni w taki sposób, że wydrukowana jest niewidoczna na pierwszy rzut oka szara warstwa współrzędnych. Technologia ta redukuje do minimum potrzebę stosowania elementów elektronicznych, podnosząc wydatnie jej bezawaryjność. Jedynym elementem elektronicznym jest pióro, zasilane przez baterię AAA. Pióro to posiada wbudowaną kamerę i mikroprocesor, które odczytują z warstwy współrzędne, orientując się w ten sposób, w której części dokumentu znajduje się stalówka. Informacja ta przesyłana jest w czasie rzeczywistym przez wbudowany nadajnik Bluetooth do komputera, nawet z odległości 10 m. Rozwiązanie to jest stosowane powszechnie i nie stanowi problemu dla użytkownika.

Sposób pisania: pióro elektroniczne.

Dodatkowe przyciski: 20 klawiszy z określonymi funkcjami na pasku przenośnym (magnetycznym).

Certyfikaty środowiskowe:

Wymagania systemowe:

 • 512 MB RAM,
 • Port USB.
 • Microsoft Windows:
  • procesor Pentium, AMD,
  • XP, Tablet XP SP2 lub wyżej, lub Vista®.
 • Apple Macintosh:
  • procesor PowerPC lub Intel,
  • system operacyjny OS X 10.3.9 lub wyżej.

Gwarancja:

 • Dożywotnia – na powierzchnię ceramiczną.
 • 10 lat – na tablicę (profil, elementy mocujące, itp.).
 • 2 lata – na pozostałe komponenty.

W komplecie:

Uwaga! Do samodzielnego montażu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tablica interaktywna eno 78 cali

Tablica interaktywna eno 78 cali

Tablica ēno to epokowe rozwiązanie wśród tablic interaktywnych.

Powiązane produkty