Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Apteczka do przechowywania bandaży, leków i pozostałych środków medycznych jest czymś niezbędnych w wielu budynkach. Sprawdza się w szpitalach, przychodniach zdrowia, firmach, zakładach pracy, szkołach, przedszkolach, urzędach i innych budynkach administracji publicznej. Warto, aby takie metalowe apteczki były zawsze dobrze wyposażone. Dzięki temu w razie potrzeby bez problemu można pozwolić sobie z nich korzystać.

Zachęcamy, by dokładniej poznać nasze meble metalowe, w tym przepiękne apteczki, które przygotowaliśmy. Będą one mogły spełnić Państwa oczekiwania!

Apteczka metalowa z wyposażeniem

Wyjątkowe możliwości zapewnia apteczka metalowa, która spełnia wymogi BHP i jest przeznaczona do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wewnątrz takiej apteczki może pojawiać się takie wyposażenie medyczne, jak: kompresy, opaski elastyczne, plastry, opatrunki indywidualne, chustki opatrunkowe, chustki trójkątne, koc ratunkowy, nożyczki, rękawiczki winylowe, chusteczki alkoholowe, ustnik do sztucznego oddychania i instrukcja udzielania pierwszej pomocy.

Apteki w domach i wszystkich innych budynkach to standard bezpieczeństwa, o którym nigdy nie powinno się zapominać. Za jej pomocą podczas nieprzewidzianych wypadków od razu można opatrzyć ranę. Wydatek zakupu, wyposażenia i montażu takiej szafki nie jest duży, a zapewnia ochronę i bezpieczeństwo osób przebywających w danym budynku.

Pamiętaj: Apteczki to istotny element wyposażenia BHP w każdym zakładzie pracy i miejscu użyteczności publicznej. W nich udaje się przechować wszystkie niezbędne i wymagane przez prawo artykuły pierwszej pomocy.

Są to apteczki metalowe skutecznie pokryte farbą proszkową, dzięki czemu zachowują odporność na uszkodzenia mechaniczne, blaknięcie i wilgoć. Pozwalają więc także na bezpieczne przechowywanie leków. Występują w kilku rozmiarach, o różnej liczbie półek. Do wszystkich apteczek udostępniamy 2 komplety kluczy.

Oferujemy także pozostałe szafy metalowe, na przykład meble warsztatowe i metalowe meble szkolne, które cieszą się u nas największą sprzedażą. Gwarantujemy, że to jakość, na którą warto sobie pozwolić.

W naszym sklepie oferujemy profesjonalne ścienne apteczki pierwszej pomocy. Są one różnych wielkości, wyposażone i bez wyposażenia. Wykonane z blachy stalowej malowanej farbą proszkową, wypalaną w białym kolorze. Zachęcamy wszystkich właścicieli przedsiębiorstw, zakładów pracy i innych właścicieli budynków, aby zadbali o bezpieczeństwo swoich pracowników, decydując się na te podstawowe apteczki metalowe!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.