Nowości

Wpływ wyposażenia sali konferencyjnej na dyskusję – liczy się komfort!

Wpływ wyposażenia sali konferencyjnej na dyskusję – liczy się komfort!

Choć sala konferencyjna zazwyczaj kojarzy nam się z ogromnym stołem, istotnym elementem są również wygodne krzesła. Wybór odpowiednich mebli do sali konferencyjnej może stanowić nie lada problem; muszą one sprzyjać skupieniu, tym samym gwarantując gościom wygodę podczas wielogodzinnych spotkań biznesowych. Konferencje potrafią trwać bardzo długo; kilka godzin spędzonych w jednej pozycji jest w stanie przyczynić się do wielu nieprzyjemnych konsekwencji, a nawet bólu kręgosłupa i stawów. Dyskomfort bardzo często powoduje zmęczenie i rozdrażnienie, co zaś skutkuje spadkiem produktywności. By móc tego uniknąć, należy pamiętać o kilku kluczowych kwestiach, dzięki którym zapewni się sobie oraz gościom wygodę i bezpieczeństwo dla ich zdrowia.
Czytaj dalej
Biurko – kluczowy element strefy nauki i pracy. Co warto o nim wiedzieć?

Biurko – kluczowy element strefy nauki i pracy. Co warto o nim wiedzieć?

Meble biurowe są bardzo intensywnie użytkowane, przez to również narażone na różnego rodzaju uszkodzenia powstałe na skutek urazów mechanicznych. Ważne, by oprócz wysoce estetycznego wyglądu i funkcjonalności, biurko wyróżniało się również ponadprzeciętną trwałością. Współcześnie mamy do czynienia z wieloma modelami biurek do wyboru, w zależności od tego, jakiego stylu i zastosowania się poszukuje. Oferta Cezas Glob obejmuje standardowe biurka z minimalistycznymi detalami lub industrialne, drewniane biurka z metalowymi nogami, które mają znacznie więcej charakteru. Modele te polecamy zwłaszcza tym osobom, które poszukują wyrazistych mebli do swojego domowego biura. Profesjonalny wygląd i wysoka funkcjonalność są już w cenie.
Czytaj dalej
Bezpieczne krzesło dla ucznia to obowiązek – w Cezas Glob pomagamy go zrealizować!

Bezpieczne krzesło dla ucznia to obowiązek – w Cezas Glob pomagamy go zrealizować!

Krzesła dla uczniów to bardzo istotny element każdej sali lekcyjnej. Dzieci spędzają w tego typu pomieszczeniach po kilka godzin dziennie, natomiast meble takie jak krzesła szkolne kształtują ich kręgosłupy oraz zdrowe nawyki utrzymywania prawidłowej postawy. Szkielety dzieci są duże bardziej miękkie oraz elastyczne niż u dorosłych osób, przez co czyni je to znacznie bardziej podatnymi na skrzywienia czy różnego rodzaju zniekształcenia. Komfortowe krzesła szkolne są w stanie poprawić skupienie dziecka, które zamiast wiercić się w poszukiwaniu wygodnej pozycji, będzie mogło w pełni uczestniczyć w lekcji, bez odczuwania przy tym dyskomfortu. Zakup funkcjonalnych mebli szkolnych staje się coraz bardziej dostępny – w asortymencie naszego sklepu znajdziesz krzesła szkolne, które odpowiadają na współczesne potrzeby uczniów.
Czytaj dalej
Małe biuro – ogromne wyzwanie. Jak zadbać o przestrzeń wokół siebie?

Małe biuro – ogromne wyzwanie. Jak zadbać o przestrzeń wokół siebie?

Przestrzeń pracy ma wpływ na nasze samopoczucie i produktywność. Między innymi z tego powodu tak wielką wagę przywiązuje się dziś do aranżacji wnętrz biurowych. Proces dekorowania jest o wiele prostszy, kiedy mamy do dyspozycji rozległą przestrzeń; co jednak w przypadku konieczności działań na ograniczonym metrażu? Choć projektowanie małego biura wymaga od nas sporej wiedzy, kreatywności i ustalenia priorytetów odnośnie wyposażenia, dobrze przemyślana przestrzeń da nam w efekcie poczucie komfortu oraz zwiększy naszą motywację do codziennego wykonywania swoich pracowniczych obowiązków.
Czytaj dalej
Metal w biurach, czyli o nowoczesnych ideach aranżacyjnych

Metal w biurach, czyli o nowoczesnych ideach aranżacyjnych

Moda na metal powróciła do biur wraz ze wzrostem zainteresowania stylem industrialnym. Minimalizm w wystroju wnętrz jest dziś jednym z najgorętszych trendów i nie zapowiada się, by szybko wyszedł on z mody. Obecność stali zamiast drewna nadaje pomieszczeniu nowoczesnego, fabrycznego charakteru, a dzięki fuzji dodatków jesteśmy w stanie stworzyć innowacyjne wnętrze na miarę osobistych potrzeb. Estetyka to jednak nie wszystko – w przypadku aranżacji biurowych należy zwrócić szczególną uwagę na funkcjonalność, jaką powinny cechować się przede wszystkim meble do biura. W Cezas Glob oferujemy szereg metalowych dodatków do biur, udowadniając przy tym, że szafa biurowa metalowa nie musi wyglądać tanio, natomiast metalowe biurko jest jedną z najlepszych opcji, po którą można sięgnąć w atrakcyjnej cenie.
Czytaj dalej
Szukasz mebli do poczekalni? Postaw na wygodę z Cezas Glob

Szukasz mebli do poczekalni? Postaw na wygodę z Cezas Glob

Poczekalnia to miejsce, z którym spotykamy się zwłaszcza we wszelkich placówkach użyteczności publicznej. By przychodzący do pomieszczenia ludzie czuli się w nim komfortowo, należy przede wszystkim zadbać o umeblowanie poczekalni w taki sposób, by umożliwiała ona wszystkim odwiedzającym odpoczynek przed wizytą. Istotne są tu przede wszystkim meble – to właśnie one tworzą klimat pomieszczenia, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Tego rodzaju wyposażenie powinno być przede wszystkim łatwe w utrzymaniu – w Cezas Glob służymy fachową poradą wszystkim, którzy chcą uczynić wnętrza przyjaznymi odwiedzającym. Jakie krzesła do poczekalni wybrać? Z przyjemnością przedstawimy nasze topowe opcje.
Czytaj dalej
Dbałość o klienta filarem dobrze prosperującego biznesu

Dbałość o klienta filarem dobrze prosperującego biznesu

Magia pierwszego wrażenia wcale nie jest mitem. Oczekując na spotkanie, zazwyczaj potrzebujemy miejsca, w którym możemy wygodnie usiąść i odetchnąć – jeżeli jako klienci mamy to zapewnione, już na samym początku odnosimy uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Poczekalnia to miejsce o wielu przeznaczeniach, począwszy od oczekiwań na wizytę lekarską, aż po przestrzeń rozmów z pracownikami danej firmy. Pomieszczenie do przeczekiwania doskonale sprawdza się w placówkach medycznych, restauracjach, biurach, instytucjach czy kancelariach prawniczych. Aby poczekalnia doskonale spełniała swoją funkcję, nie może zabraknąć w niej wieszaka na ubrania, automatu z wodą czy kawą, a także krzesła do poczekalni. Najlepiej, by ostatni element występował w większej ilości niż jedno czy dwa miejsca, zwłaszcza gdy dane miejsce zazwyczaj ma wielu gości naraz.
Czytaj dalej
Czy meble szkolne wpływają na skupienie dziecka?

Czy meble szkolne wpływają na skupienie dziecka?

Pozytywny wizerunek szkoły nie zależy tylko od wykwalifikowanej kadry czy osiągnięć danej placówki, lecz także od wyposażenia sal, w których uczniowie spędzają większą część swojego dnia. Ergonomiczne stoliki czy wygodne krzesła bezpośrednio wpływają na poczucie komfortu i bezpieczeństwa u dziecka. W Cezas Glob pełnimy fachowe doradztwo w zakresie doboru mebli szkolnych do obecnych wymogów – przygotowaliśmy kilka wskazówek i rad dotyczących najpopularniejszych mebli występujących w każdej sali lekcyjnej. Jakie cechy powinny mieć idealne meble szkolne? Podpowiadamy!
Czytaj dalej
Odciąż swój kręgosłup wybierając najlepszy fotel dla programisty

Odciąż swój kręgosłup wybierając najlepszy fotel dla programisty

Osoby z branży IT przez większość czasu funkcjonują w trybie siedzącym, często nieświadomie pracując w pozycji asymetrycznego obciążenia, tj. pochylenia w bok, skręcenia tułowia czy zginania rąk w nadgarstkach. Niezależnie od stażu pracy przy komputerze, brak odpowiedniego zadbania o swoją postawę skutkować może nabytymi urazami kręgosłupa. Jeden z najważniejszych elementów szkieletu ludzkiego w czasie długiego siedzenia zostaje nierównomiernie obciążony na dłuższy czas, co zazwyczaj kończy się uczuciem sztywności, intensywnego bólu pleców czy zwyrodnieniem dysków kręgowych. Zważywszy na ten problem, każde krzesło biurowe obrotowe musi spełniać odgórnie podyktowane wymogi BHP. Wielu naszych Klientów pyta nas o to, jaki jest najlepszy fotel dla informatyka czy osoby, która dosłownie przesiaduje dużą część swojego dnia przy komputerze. Niestety, na to pytanie nie ma dokładnej odpowiedzi – dobrym krzesłem do pracy jest bowiem każde, które spełnia wymagania odnośnie bezpieczeństwa. Wybór modelu zależy już od preferencji Klienta.
Czytaj dalej
Nowoczesne biuro – metal zamiast drewna. Co jest w trendach?

Nowoczesne biuro – metal zamiast drewna. Co jest w trendach?

Następstwem drewnianych mebli biurowych staje się znowu metal – wszystko ze względu na jego wyjątkowe właściwości. Wytrzymałe, stabilne szafy doskonale ochronią wszystkie dokumenty, zachowując je w nienaruszalnym stanie. Zgromadzone w szafach papiery i nośniki elektroniczne często narażone są na niekorzystne czynniki, dlatego coraz częściej właściciele biur wybierają szafy metalowe biurowe jako alternatywne rozwiązanie. W CezasGlob zapewniamy szeroki wybór asortymentu, w którym każdy z naszych klientów znajdzie dla siebie idealne meble. Przestrzeń biurowa wcale nie musi być nudna – metal dodaje szyku i przede wszystkim nowoczesności.
Czytaj dalej

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.