Wiele firm przechowujących dokumenty z danymi wrażliwymi musi spełniać wszystkie wymogi wynikające z przepisów o ochronie danych osobowych. Jednym z nich jest ochrona przed osobami nieupoważnionymi! To niezwykle istotne, ponieważ wyciek jakichkolwiek tzw. danych wrażliwych niesie za sobą przykre konsekwencje dla całej firmy! Jeśli chcesz się przed tym uchronić sprawdź, że profesjonalne szafy metalowe biurowe to wyposażenie jakiego potrzebujesz!

Wybierz szafy metalowe biurowe od Cezas-Glob i postaw na ich wytrzymałość i funkcjonalność

Trwałość i odporność na jakiekolwiek możliwości manipulacji przy zamku to ceniona cecha szaf metalowych biurowych. Choć rynek mebli biurowych jest bogaty to jednak należy mieć na uwadze, że podczas wyboru musisz zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy. Najważniejszą jest to, czy proponowane szafy metalowe biurowe są zgodne z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2012 r. w sprawie środków bezpieczeństwa fizycznego stosowanych do zabezpieczania informacji niejawnych. W naszym sklepie Cezas-Glob wszystkim zainteresowanym klientom dostarczamy produkty tylko i wyłącznie od renomowanych producentów spełniających konkretne przepisy. Wysoka jakość oraz możliwość przechowywania tajnych dokumentów jest potwierdzona odpowiednimi certyfikatami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję zakupu odpowiedniego produktu!

Wyposaż swoje biuro w wysokiej jakości, niepalne szafy metalowe biurowe

W Cezas-Glob znajdziesz szafy wykonane z grubej blachy stalowej odpornej na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne w postaci wygięć, bądź odkształceń. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało nam, co liczy się dla naszych wszystkich klientów. Bezpieczeństwo to podstawa! Dlatego właśnie nasze szafy metalowe biurowe zostały wyposażone w zamki zabezpieczające przed działaniem destrukcyjnym np. przewierceniem. Dodatkowo posiadają otwory umożliwiające przymocowanie do podłogi. W Cezas-Glob dajemy Ci 24 miesiące gwarancji na zakupione produkty! Nasze szafy metalowe biurowe chronią Twoje dokumenty nie tylko przed dostaniem się w ręce niepowołanych osób ale również przed pożarem! Posiadają one atest niepalności! Kupując nasze szafy zapewniasz w swoim biurze bezpieczeństwo na najwyższym poziomi! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!