Szafy kartotekowe znajdują swoje zastosowanie zarówno w biurach jak i placówkach medycznych, jednostkach policyjnych oraz szkołach. Ich głównym przeznaczeniem jest przechowywanie kartotek, akt osobowych, segregatorów oraz dokumentacji lekarskiej. Umożliwiają przede wszystkim w łatwy sposób zabezpieczenie oraz utrzymanie porządku w dokumentach. Ich uniwersalny, a zarazem nowoczesny design świetnie wpasowuje się w wystrój każdego miejsca pracy, a zastosowane mechanizmy ułatwią pracę wszystkim pracownikom!

W Cezas-Glob znajdziesz szafę kartotekową dopasowaną do Twoich dokumentów

Proponowana przez nasz sklep szafa kartotekowa przede wszystkim wyróżnia się dostosowaniem do przechowywania wszelkich dokumentów zawierających dane osobowe. Są one wykonane zgodnie z przepisami zawartymi w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 „RODO”. Dzięki trwałej i odpornej na uszkodzenia blachy stalowej charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością, dzięki czemu zyskujesz produkt służący w nienagannym stanie przez długie lata. Różnorodność w wielkości dokumentów pozwoliła wszystkim producentom na dostosowanie szaf do określonych formatów. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz szafy dopasowane do formatu A4, A5, A6, B7, a nawet teczek wiszących!

Komfort codziennego użytkowania szafy kartotekowej masz na wyciągnięcie ręki

Szafa kartotekowa gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo ale także łatwość użytkowania. Oferowany produkt został wyposażony w prowadnice teleskopowe, czyli tzw. blokady zabezpieczające. Dzięki nim możesz otworzyć tylko jedną, konkretną szufladę, a dodatkowo chronią one przed trzaskaniem oraz zwiększają stabilność szafy. Dużym ułatwieniem jest także zastosowanie zamka centralnego. Koniec z zamykaniem na klucz każdej szuflady osobno! Jednym ruchem zabezpieczysz dokumenty w każdej szufladzie. Nasz sklep Ceza-Glob już od 20 lat spełnia potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoką jakość wykonania potwierdzamy niezbędnymi atestami oraz certyfikatami. Dodatkowo jeśli oferowana szafa kartotekowa nie do końca spełnia Twoje wymagania u nas masz możliwość zrealizowania indywidualnego zamówienia!