O dwóch takich co ukradli księżyc - DVD Zobacz większe

O dwóch takich co ukradli księżyc - DVD

NA-JP-2

    Na zamówienie

CENA: 61,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń


W chacie ubogiego mieszkańca wsi Zapiecek przychodzą na świat dwaj żarłoczni, leniwi i okrutni bliźniacy - Jacek i Placek. Bez przerwy płatają złośliwe figle spokojnym mieszkańcom. Aby oddalić od siebie na zawsze widmo jakiejkolwiek pracy, postanawiają ukraść z nieba złoty księżyc i go sprzedać. Wyruszają w drogę; by mieć, co jeść, zabierają swej matce ostatni bochenek chleba, który niebawem zamienia się w kamień. Po wielu perypetiach udaje się im złowić księżyc w sieć, ale wpadają w ręce zbójców. Ponieważ księżyc przeszedł w nów i zniknął z sieci, biorą udział w zbójeckiej wyprawie do złotego miasta. Tu przekonują się o pozornej wartości wszelkich skarbów. Postanawiają wrócić do Zapiecka i pomagać rodzicom w pracy.
Dobrze zrobiona ekranizacja fantastycznej powieści młodzieżowej. Umowność dekoracji podkreśla baśniowy charakter narracji, a gra aktorów - groteskowy humor pierwowzoru literackiego. Na uwagę zasługuje konsekwentna koncepcja scenograficzna.
 
reż. Jan Batory

Brak komentarzy

Napisz opinię

O dwóch takich co ukradli księżyc - DVD

O dwóch takich co ukradli księżyc - DVD

Film DVD

Napisz opinię

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.