Karty do geoplanu - seria 1 Zobacz większe

Geoplan transparentny - siatka 5 x 5

150-1010

    Na zamówienie

CENA: 8,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Pozwala na prezentację ćwiczeń z geoplanem z pomocą rzutnika, dzięki swej przeźroczystości. Możesz demonstrować ćwiczenia całej klasie - uczniowie widzą co i jak mają wykonywać na swoich własnych geoplanach, bądź narysować w zeszytach.

Zaletą geoplanu jest również jednoczesna możliwość stosowania go jako "zwykłego geoplanu" w pracy indywidualnej bądź grupowej.

Wykonywanie ćwiczeń na geoplanie jest aktywną i lubianą przez uczniów formą nauki geometrii. Manipulacja gumką na kołeczkach geoplanu dostarcza uczniom praktycznej wiedzy w zakresie budowy, kształtu, własności i wzajemnych relacji pomiędzy poszczególnymi figurami geometrycznymi. Zakres ćwiczeń możliwych do przeprowadzenia na tej prostej i ekonomicznej pomocy dydaktycznej jest bardzo szeroki i obejmuje również zagadnienia t.j. symetria, izometria, skala i wiele innych.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Geoplan transparentny - siatka 5 x 5

Geoplan transparentny - siatka 5 x 5

Matematyka

Napisz opinię

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.