Jest 47 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów

Efektywność pracy, w bardzo dużej mierze, uzależniona jest od warunków w jakich wykonujemy powierzone nam zadania. W przypadku pracy biurowej ogromne znaczenie ma więc sprzęt komputerowy, biurko i rzecz jasna krzesło biurowe. Wygodne i dobrze dopasowane do potrzeb użytkownika krzesło, zapewnia wygodę siedzenia, a tym samym komfortowe warunki pracy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla osób, które cierpią z powodu chorób bądź wad kręgosłupa. Jakie więc powinno być idealne krzesło biurowe? Idealne krzesło biurowe to takie, które jest przede wszystkim wygodne dla nas i wspomnianego kręgosłupa. Regulowane i dopasowane do potrzeb krzesła biurowe chronią nas przed bolesnym bólem pleców, stawów czy mięśni. Ergonomiczne, z wysokim oparciem, regulowanymi podłokietnikami krzesła biurowe zapewniają komfort pracy przez wiele godzin. Wybierając krzesło biurowe należy również zwrócić uwagę na rodzaj zamontowanych kółek. Standardowe, plastikowe kółka dobrze sprawdzą się w przypadku wykładzin o krótkim włosiu, jednak z myślą o ochronie parkietu przed zarysowaniami warto zainwestować w kółka z oponką. Jeśli chcesz zamienić swoje stare krzesło na nowe krzesła biurowe zapraszamy do zakupów. Wybierz odpowiednie krzesła biurowe dla siebie i swoich pracowników!

Czytaj więcej

Krzesła biurowe obrotowe stanowią ważne wyposażenie w każdej firmie, biurze, kancelarii, urzędach i instytucjach państwowych. Zatrudnieni pracownicy mogą na takich krzesłach biurowych czuć się komfortowo i pracować efektywniej. Bardzo często osoby korzystające z tradycyjnych krzeseł do siedzenia przy biurko, przy komputerze, czują z czasem coraz większy ból w karku, okolicy lędźwi i kręgosłupa. W wyniku tego nie są w stanie w skupieniu wysiedzieć odpowiedniej ilości czasu. Zaczynają drętwieć palce, nadgarstki i inne problemy zdrowotne. O wiele lepiej, jeśli takim dolegliwościom u naszych pracowników będziemy przeciwdziałać. Stworzymy im dogodne warunki pracy, które pozwolą im znacznie lepiej pracować nad każdym projektem i realizować swoje obowiązki na najwyższym poziomie.

Wygodne krzesła biurowe

Nasz sklep meblowy podjął współpracę z najlepszymi producentami mebli i wyposażenia biurowego w Polsce. Dzięki temu nasze krzesła biurowe są kierowane do pracowników biurowych, biznesmenów, prezesów, freelancerów pracujących zdalnie, uczniów i studentów. Stworzyliśmy szeroką ofertę naszych krzeseł biurowych przeznaczonych dla dorosłych i młodzieży, co pozwala przez cały czas dbać o ochronę kręgosłupa oraz wysoką efektywność pracy i nauki.

W naszej ofercie wysoką popularnością cieszą się takie obrotowe krzesła biurowe, jak: Krzesła GEM, krzesła OFFIX, krzesło Akord, krzesło Prestige, Krzesło Stillo. Producenci zadbali o ich wysoką jakość, ciekawe wzornictwo, odpowiednie wykończenie i bogatą funkcjonalność. Dzięki temu ich codzienne użytkowanie jest zarówno komfortowe i bezpieczne.

Zdrowe krzesła biurowe

Podjęliśmy wiele działań, aby w naszej ofercie pojawiły się obrotowe krzesła biurowe od najlepszych producentów w Polsce i za granicy. Stanowią one optymalne podparcie dla karku, kręgosłupa, łokci i lędźwi. Wzbogacone zostały o mechanizm regulacji wysokości siedzenia, kąta nachylenia, regulacji wysokości podłokietników. Cała konstrukcja jest solidna i wytrzymała, dzięki czemu użytkowanie takich krzeseł biurowych staje się możliwe przez wiele lat.

Co ważne, wykorzystano do takich krzeseł materiały i tkaniny zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu komfortowo na nich siedzimy nawet przez wiele godzin w ciągu dnia. Łatwe jest zachowanie ich w czystości, a zarazem możliwe czyszczenie odpowiednimi środkami chemicznymi. Aby każdy Klient mógł znaleźć idealne krzesło biurowe, postaraliśmy się o bogaty asortyment krzeseł, różniące się designem, wyglądem, funkcjonalnością i wymiarami.

Wybierając nasze krzesła biurowe decydują się Państwo na ich wysoką jakość, komfort użytkowania, atrakcyjną ceną i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do składania pojedynczych i większych zamówień!

Pokazuje 1 - 12 z 47 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.