Jest 66 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów

Wygodne oraz komfortowe krzesła konferencyjne i krzesła do poczekalni zwiększają jakość przeprowadzanych konferencji, szkoleń, a zarazem umożliwiają obsługiwać Klientów we właściwy sposób. U nas mogą Państwo liczyć na meble wykonane z najwyższej jakości materiałów. Różnią się one jeszcze wzornictwem, funkcjonalnością i dodatkowym wyposażeniem.

Czytaj więcej

Krzesła konferencyjne

Nasze krzesła konferencyjne pozwalają na zorganizowanie kameralnych spotkań, a zarazem dużych konferencji i szkoleń. W naszej ofercie przygotowaliśmy duży wybór krzeseł konferencyjnych, pochodzące od zaufanych producentów mebli w naszym kraju. Otrzymują Państwo wieloletnią gwarancję na ich użytkowanie.

Krzesła do poczekalni

Profesjonalne przygotowanie poczekalni pozwala zapewniać przybyłym klientom i kontrahentom odpowiednie warunki do czekania na swoją kolej. Przeznaczone są do poczekalni w biurach, siedzibach firm, budynkach administracyjnych, instytucji rządowych i edukacyjnych. Recepcja i poczekalnia to miejsce, które powinny zapewniać użytkownikom wysoki komfort. Jedynie wtedy są oni w stanie wygodnie i spokojnie czekać na swoją kolej. Stanowi to również ważną promocję naszej działalności, o którą warto się starać od samego początku.

Aranżacja sal konferencyjnych i poczekalni to wizytówka właściciela firmy, dyrektora, kierownika i pozostałych wyżej postawionych pracowników. Jeśli chcą zaprezentować się z dobrej strony swoim Klientom i kontrahentom, to muszą zapewnić im wygodne warunki w takich pomieszczeniach. Pozwalają na to stylowe i ergonomiczne krzesła do sal konferencyjnych i krzesła do poczekalni.

Na takie krzesła zapewniamy 2 letnią gwarancję, co pokazuje, że jesteśmy w pełni przekonani do wysokiej jakości swoich produktów. Nasze krzesła do poczekalni i krzesła konferencyjne nie tylko dobrze wyglądają, ale również pozwalają komfortowo siedzieć i ograniczyć dolegliwości bólowe do minimum.

W tej ofercie szczególnie polecamy: stół Rico Table-2, stół Rico Table-4, stół Eryk Chrome. Są to stoły o konstrukcji aluminiowej i chromowane z wytrzymałym blatem, których komfortowym użytkowaniem można się cieszyć przez wiele lat. Gwarantujemy!

Zapraszamy Państwo do składania zamówień na krzesła do poczekalni i krzesła do sal konferencyjnych, które bezpiecznie transportujemy w trybie ekspresowym. Dodatkowo świadczymy fachową pomoc i indywidualne podejście do każdego Klienta!

Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.