Jest 421 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 421 elementów

Nie od dziś wiadomo, że przekazywanie wiedzy może być równie trudne, co jej przyswajanie. Z każdym rokiem coraz więcej szkół posiada interaktywne pomoce szkolne. Również w przedszkolach rozwijanie wyobraźni dzieci odbywa się z wykorzystaniem tablic i plansz. Pomoce przedszkolne i szkolne ułatwiają wizualizację omawianych zagadnień. To narzędzia dydaktyczne, z którymi nauka jest przyjemniejsza i dużo bardziej efektywniejsza. W tej kategorii zebraliśmy kompleksowe pomoce dla szkół i przedszkoli, pozwalające urozmaicić zajęcia i zrozumieć trudniejsze tematy. Oferujemy pomoc dostosowaną do przedmiotu i tematu lekcji. To np. korpus człowieka na biologię, mapy na historię czy mierniki na fizykę.

Pomoce szkolne, które pozwalają prowadzić urozmaicone lekcje na każdy temat

Zainteresowanie dzieci omawianym zagadnieniem nie zawsze jest formalnością. Zdarza się, że zagadnienie wymaga pełnego skupienia od całej klasy. Szkolne pomoce są rozwiązaniem, które przynosi duże efekty. Proponujemy pomoc dla szkół, umożliwiającą nauczycielom przeprowadzanie niepowtarzalnych zajęć. Pogrupowaliśmy pomoce szkolne w kategorie przedmiotowe: do nauki matematyki lub j. polskiego polecamy tablice edukacyjne. W klasie od fizyki zalecamy umieścić zestawy przyrządów do badań: radiometry, baterie słoneczne czy galwanoskopy. Gabinet biologiczny warto zaopatrzyć w szkielety i korpusy, a historyczny w mapy i portrety królów Polski.

Posiadamy w ofercie pomoce przedszkolne, pozwalające łączyć naukę z zabawą. To edukacyjne gry i szablony do pisania. Nasz sklep internetowy ma też pomoc dla szkół podstawowych, która ułatwia nauczanie zintegrowane. Zapraszamy do składania zamówień na pomoce szkolne!

Nie od dziś wiadomo, że przekazywanie wiedzy może być równie trudne, co jej przyswajanie. Z każdym rokiem co raz więcej szkół posiada interaktywne tablice szkolne, nie każdy człowiek posiada bowiem na tyle rozwiniętą wyobraźnię, aby bez podawania konkretnych przykładów wizualizować omawiane zagadnienie.
Z tego względu ogromne znaczenie ma posiadanie narzędzi pomocy dydaktycznych, zwanych również pomocami dla szkół.

Kompleksowe wyposażenie dla szkół w tym meble szkolne czy krzesła szkolne zdecydowanie pomaga w dydaktyce.

Pomoce dla szkół pozwalają: urozmaicić zajęcia dydaktyczne, często także pomóc zrozumieć jakiś trudniejszy temat. Warto wspomnieć, że pomoce dla szkół mogą być dedykowane dla każdego przedmiotu oddzielnie np. pomoce dla biologi w postaci mikroskopów, szkiełek nakrywkowych itp.

Pomoce dla szkół, jakie my proponujemy, pogrupowaliśmy w kategorie przedmiotowe: dla matematyki lub języka polskiego znajdziemy odpowiednie tablice z zasadami i prawami matematycznymi lub językowymi. Dla fizyki zaś przedstawiliśmy zestaw podstawowych przyrządów takich jak radiometry, baterie słoneczne, galwanoskopy i inne przydatne na lekcjach pomoce dla szkół. Jeżeli chodzi o lekcje wychowania fizycznego posiadamy najnowocześniejszy sprzęt sportowy dla szkół. Urozmaić swoje lekcje, zademonstruj doświadczenia, przekaż zasady z naszymi pomocami dla szkół!

W naszej ofercie znajdzie Państwo również gabloty szkolne, fotele menadżerskiemeble metalowe czy meble biurowe, które mogą być wykorzystane jako meble do sekretariatu, biblioteki czy gabinetu dyrektora.

 

Pokazuje 1 - 24 z 421 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.