W tej kategorii nie ma produktów.

Stoły warsztatowe

Stoły warsztatowe wykonywane są z profili metalowych z blachy o grubości 2 mm. Blaty wykonane ze  sklejki o grubości 35 mm. Maksymalne obciążenie blatu stołu, przy równomiernym obciążeniu, wynosi 400kg. Półki wykonane z blachy 1 mm, wzmocnione dodatkowo profilem. Meble malowane standardowo farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Korpus  RAL7035, a fronty w kolorach: RAL7035, RAL6033, RAL5010 i RAL5005. Możliwość wyposażenia stołów w regulowane stopki. Stoły są w dwóch wielkościach: 2-modułowe o szerokości 1355 mm i 3-modułowe o szerokości 2000 mm. Budowa modułowa pozwala na wymianę elementów lub ich rozbudowę. Do stołów warsztatowych można dokupić akcesoria jak oświetlenie i różne typy nadstawek. Ciekawa kolorystyka, a także duże możliwości zastosowania sprawiają, że stoły warsztatowe są chętnie wybierane przez klientów.

Zapraszamy także do obejrzenia innych produktów, które pozwolą na wyposażenie pomieszczeń warsztatu i miejsca pracy.

Stoły warsztatowe wykonywane są z profili metalowych z blachy o grubości 2 mm. Blaty wykonane ze sklejki o grubości 35 mm. Maksymalne obciążenie drewnianego komponentu przy równomiernym obciążeniu wynosi 400kg. Półki wykonane z blachy 1 mm są wzmocnione dodatkowo profilem. Meble malowane standardowo farbami proszkowymi (epoksydowo-poliestrowymi). Korpus RAL7035, a fronty w kolorach: RAL7035, RAL6033, RAL5010 i RAL5005. Możliwość wyposażenia stołów w regulowane stopki. Stoły warsztatowe metalowe posiadamy w dwóch wielkościach: 2-modułowe o szerokości 1355 mm i 3-modułowe o szerokości 2000 mm. Budowa modułowa pozwala na wymianę elementów lub ich rozbudowę. Do stołów warsztatowych można dokupić akcesoria takie jak: oświetlenie i różne typy nadstawek. Ciekawa kolorystyka, a także duże możliwości zastosowania sprawiają, że stoły warsztatowe są chętnie wybierane przez klientów.

Zapraszamy także do obejrzenia innych produktów, które pozwolą na wyposażenie pomieszczeń warsztatu i miejsca pracy.

Stół warsztatowy jako funkcjonalne miejsce pracy na produkcji czy w warsztacie
Dowiedz się więcej na temat funkcjonalnej konstrukcji

W asortymencie sklepu Cezas Glob znajdziesz wyłącznie produkty najwyższej jakości. Od lat zajmujemy się doborem odpowiedniego wyposażenia do poszczególnych miejsc pracy. Możemy poszczycić się różnorodnym oraz bogatym asortymentem, w którego skład wchodzą m. in. stoły warsztatowe. Te praktyczne meble przysłużą się w na produkcji w warsztacie czy pracowniach szkolnych. Posiadamy komponenty o różnej wielkości. Jedno jest pewne! Każdy metalowy stół warsztatowy został wykonany z wytrzymałych i jakościowych materiałów. Wszystkie elementy funkcjonalnego mebla cechują się odpornością na uszkodzenia oraz niesprzyjające czynniki zewnętrzne taki jak: zanieczyszczenia, kurze, substancje chemiczne czy nacisk wielkogabarytowych przedmiotów. Ponadto, wszystkie tworzywa zostały ze sobą idealnie połączone, dzięki czemu, kupując wymarzony warsztatowy stół roboczy z naszego sklepu, masz 100% pewność funkcjonalności oraz komfortu pracy. Sam zdecyduj, jaki komponent będzie najbardziej odpowiedni w Twojej pracowni! Najlepsze rozwiązania czekają na Ciebie każdego dnia w sklepie Cezas Glob.

Odkryj stoły warsztatowe metalowe do swojej pracowni technicznej.
Różnorodne modele są na wyciągnięcie ręki!

Stół do warsztatu to prawdziwy Must Have Najbardziej praktycznym produktem z naszego asortymentu okazał się dla wielu stół metalowy warsztatowy, który za pośrednictwem swojego solidnego stelaża wytrzyma każdy nacisk oraz działania wszelkich czynników zewnętrznych. U nas cena idzie w parze z funkcjonalnością! Nasze meble są dopracowane w każdym szczególe a dyscyplina i bogate wyposażenie dodatkowe pozwolą utrzymać porządek w narzędziach i materiałach. Metalowe stoły warsztatowe to gwarancja prawidłowych warunków pracy. Przydadzą się dosłownie na wszystkich zajęciach, zwłaszcza, że w codziennym użytkowaniu, kiepskiej jakości elementy mogłyby szybko ulec degradacji, zniszczeniu. Nasi fachowcy stworzyli idealne katalogi produktowe dla firm, warsztatów oraz instytucji publicznych. Zobacz sam ofertę sklepu Cezas Glob i przekonaj się, że każdy stół warsztatowy metalowy, jaki widnieje w naszej ofercie stanowi fundament doskonałego miejsca pracy oraz jego prawidłowej orgniazacji.

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.