Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Klucze w recepcji, szatni, portierni i innych miejscach, gdzie występuje pełno kluczy. Jak je skutecznie uporządkować, a zarazem zabezpieczyć? Najlepszym rozwiązaniem okazują się takie meble metalowe jak profesjonalne szafki na klucze, ze specjalnymi zabezpieczeniami, także antywłamaniowymi. Pozwalają na przechowanie do ponad 100 sztuk różnych kluczy.

Zamykanie takich szafek odbywa się za pomocą zamka cylindrycznego, lecz mogą być dodatkowo szyfrowane za małą dopłatą. Dzięki temu zabezpieczeniu osoby trzecie nie mają dostępu do środka takich szafek z kluczami. To nie wszystkie zalety. Nasze szafki na klucze wykonane są z wysokiej klasy blachy o odpowiedniej grubości, posiadają gwarancję na 36 miesięcy. Naszym klientom umożliwiamy jeszcze zamówienie szafek pod indywidualne wymiary na większą liczbę kluczy.

Wszystkie klucze w szafce na ścianie

Metalowe szafki na klucze udaje się zawiesić na ścianie bez większych trudności, za pomocą kilku prostych otworów. Poza szafkami gwarantujemy wszystkie niezbędne dodatki do ich montażu z prostą instrukcją.

Najlepiej zamontować takie szafki na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu ich otwieranie, zawieszanie i odwieszanie kluczy, okazuje się bardzo proste oraz bezpieczne. Wszyscy pracownicy, którzy za to odpowiadają mogą liczyć na komfortowe warunki pracy.

Zgromadziliśmy w sprzedaży nie tylko metalowe szafki na kluczowe, ale i pozostałe meble metalowe. Jest ich bardzo wiele, na przykład: metalowe apteczki, meble szkolne, regały magazynowe, meble warsztatowe i wiele innych. Tak bogaty asortyment mebli metalowych pozwolił nam w dotarciu do potrzeb wielu odbiorców na rynku. A prowadzenie takiej działalności przez wiele lat nauczyło nas, że jakość wykonania mebli ma dla Klienta największe znaczenie.

Ale to nie wszystko. Nasi klienci mogą liczyć również na pozostałe meble metalowe. Jakie? Najlepszą sprzedaż uzyskuję metalowe meble szkolne, które dostarczamy do szkół i przedszkoli w naszym kraju oraz poza jego granicami. A drugą pozycję sprzedażową uzyskuję meble warsztatowe, które sprawdzają się w większości dobrych warsztatów i zakładach pracy. Na wszystkie te meble metalowe udzielamy wieloletniej gwarancji, która najczęściej trwa 36 miesięcy.

W naszym sklepie prezentujemy takie meble i szafy metalowe, jak szafki na klucze prosto od producenta. Zapewniamy więc, że spełnią one Państwa oczekiwania i posłużą na wiele lat użytkowania!

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.