Jest 24 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

Oferowane przez nas metalowe meble biurowe, świetnie nadają się do przechowywania dokumentów, akt, segregatorów oraz materiałów biurowych.
W naszej ofercie znajdą Państwo szafy z drzwiami uchylnymi, żaluzjowymi, przesuwnymi, jak również szafy klasowe, na dokumenty niejawne, a także biurowe szafy witrynowe.
Oferujemy szafy o różnych wysokościach, 2-,3-,4-,5-półkowe, jedno lub dwudrzwiowe, wzmacniane oraz nadstawki do szaf biurowych. Nasze meble metalowe stanowią funkcjonalne oraz estetyczne wyposażenie  biur, pracowni, pomieszczeń w zakładach pracy, szkołach, urzędach, szpitalach oraz wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Podnoszą one standard miejsca pracy, nauki oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Meble metalowe to także przepiękne szafy biurowe, dzięki którym każde biuro okaże się w pełni funkcjonalnie. W naszej ofercie przygotowaliśmy różnorodne szafy biurowe przeznaczone do przechowywania segregatorów, dokumentów, materiałów biurowych i wielu innych dokumentów. Są to szafy biurowe przesuwne, z drzwiami uchylnymi i żaluzjowymi, biurowe szafy witrynowe oraz specjalne szafy klasowe na tajne dokumenty. Jeśli więc zależy nam na porządku i zabezpieczeniu pewnych dokumentów, to takie szafy stanowią idealne rozwiązanie.

Są to szafy metalowe o przeróżnych rozmiarach. Różnią się wysokością, szerokością i głębokością. Są to zazwyczaj szafy od 2-5 półek. Najczęściej wybierane przez Klientów są szafy jednodrzwiowe i dwudrzwiowe. Do wszystkich naszych szaf prezentujemy jeszcze specjalne dodatki, jak nadstawki i wzmacniacze do drzwi.

Dzięki temu przygotowaliśmy meble metalowe, które pięknie prezentują się w takich miejscach, jak: biura, pracownie, szkoły, urzędy, szpitale, pomieszczenia w zakładach pracy, obiektach użyteczności publicznej i wielu innych. Na podstawie naszych szaf biurowych udaje się uzyskać odpowiedni standard pracy, nauki. Dodatkowo są to meble metalowe, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez długi czas.

Metalowe meble szkolne

W każdej szkole potrzebne są odpowiednie meble metalowe. Na przykład te przygotowane dla uczniów, w których to mogą przechować swoje podręczniki, ubrania. A innym razem szafy metalowe dla nauczycieli, które ułatwiają im uporządkowanie podręczników i wszystkich używanych przyborów szkolnych podczas nauczania.

Meble warsztatowe

Warsztat zaprezentuje się korzystnie, jeśli wyposażymy go w idealne meble warsztatowe. Na ich podstawie udaje się uporządkować cały warsztat i narzędzia, które w nim wykorzystujemy. To również sprawia, że praca, jaką wykonujemy w takim warsztacie jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

W naszej ofercie szafy biurowe to: szafy z drzwiami uchylnymi, szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy z drzwiami żaluzjowymi, szafy na dokumenty niejawne i szafy biurowe witrynowe.

Na tej podstawie jesteśmy w ciągłym kontakcie ze szkołami, właścicielami firm, obiektów sportowych i użyteczności publicznej. Chętnie doradzamy im w wyborze najlepszych szafy biurowych i pozostałych mebli metalowych, które znajdują się w naszym sklepie. Zachęcamy więc, aby dokonać zamówienia naszych szaf biurowych bądź skontaktować się z nami, a chętnie pomożemy!

Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2019
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.