Układanka Schubitrix - dodawanie i odejmowanie do 20 Zobacz większe

Układanka Schubitrix - dodawanie i odejmowanie do 20

    Na zamówienie

CENA: 65,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Różnorodne zadania na dodawanie i odejmowanie w zakresie - teraz w formie atrakcyjnej dydaktycznej układanki. Doskonała do zastosowania zarówno w szkole (na zajęciach reedukacyjnych, bądź jako dodatkowe zadania dla dzieci zdolnych), jak również w pracy z dzieckiem w domu.

Zestaw zawiera 2 układanki o zróżnicowanym stopniu trudności:

  • dodawanie i odejmowanie do 20 bez przekroczenia progu dziesiątki,
  • dodawanie i odejmowanie do 20 z przekroczeniem progu dziesiątki.SCHUBITRIX jest oryginalną w formie układanką, w której obowiązują reguły podobne do gry w domino. Elementy układanki są jednak trójkątne - na każdym z boków zapisane są zadania lub odpowiedzi. Zadaniem dzieci jest takie ułożenie trójkątów, aby dopasować odpowiedzi do zadań i to w taki sposób, aby wszystkie stykające się elementy pasowały do siebie wzdłuż każdego boku. Powstała figura umożliwia szybką samokontrolę poprawności wykonania wszystkich zadań.

Układanki SCHUBITRIX polecamy w szczególności dla dzieci mających trudności w nauce matematyki.. Atrakcyjna forma zachęca do utrwalania wiedzy, zastępując żmudne wypełnianie zeszytu ćwiczeń.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Układanka Schubitrix - dodawanie i odejmowanie do 20

Układanka Schubitrix - dodawanie i odejmowanie do 20

Matematyka

Napisz opinię

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.