Wizualizer FUSE

ENOFUSE

Wizualizer cyfrowy fuse to korzystne rozwiązanie typu „wszystko w jednym”.

Więcej szczegółów

  Na zamówienie

CENA: 3 688,77 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Z powodzeniem zastąpić może rzutnik dokumentów – by wyświetlać je i robić adnotacje podczas prezentacji; kamerę internetową – by „na żywo” komunikować się z innymi klasami; skaner – by rejestrować pracę uczniów.
Jedno, kompaktowe i elastyczne urządzenie, otwiera świat nauki kreując nową jakość w nauczaniu zdalnym – połączeniach multimedialnych pomiędzy uczniami, nauczycielami, klasami. Kształcenie na odległość staje się niezwykle łatwe, dzięki czemu uczniowie mogą dzielić się pomysłami i pracować na lekcjach z rówieśnikami z całego świata.

Zyskaj czas na prowadzenie lekcji, dzięki zastosowanej w wizualizerze technologii TrueSnap™ automatyzującej idealne wyrównanie i optymalizację graficzną przechwytywanych obrazów.

Zalety:

 • Nauczanie na odległość
  Wizualizer fuse został zoptymalizowany do kształcenia zdalnego: przechwytywania wideo wysokiej rozdzielczości, nawet przy 30 klatkach na sekundę! Elastyczne ramię można regulować w trakcie sesji wideo, więc uczniowie i nauczyciele mogą zobaczyć nie tylko materiały edukacyjne, ale również siebie.
  Zoom: (cyfrowy). Oświetlenie LED.
 • Elastyczne rozwiązanie w klasie
  Fuse umożliwia 3 sposoby sterowania: z panelu przycisków na obudowie, okna programu (w komputerze), a także magnetycznego paska ikon. Przedmioty o wymiarach nieprzekraczających 43 × 28 cm, włączając obiekty trójwymiarowe, mogą być skanowane, drukowane, wideo-rejestrowane i zapisywane.
 • Zaprojektowany dla satysfakcji
  Fuse jest estetyczny, solidny i lekki. Główka wizualizera wyposażona została w otok z materiału ułatwiającego chwytanie i celowanie kamery oraz trwały, odporny na zarysowania szklany obiektyw. Duże przyciski i wskaźniki centrujące to kolejne zalety narzędzia edukacyjnego, które można zabierać jedną dłonią i uruchamiać w ciągu kilku sekund.
 • Nauczanie ustawiczne
  Nauczyciele w zastępstwie mają dostęp do materiałów w celu kontynuacji programu. Uczniowie nieobecni na zajęciach mogą skorzystać z nagrań zapisanych podczas lekcji.
 • Technologia TrueSnap™
  Tylko wizualizer fuse oferuje opatentowaną przez PolyVision technologię TrueSnap realizującą automatyczne obracanie skanów, usuwanie deformacji (wygięcia kartek książek) oraz dostosowanie kontrastu i barw – jednym przyciskiem.
 • Intuicyjna obsługa
  Wizualizer fuse dostarczany jest z dodatkowym paskiem ikon, który daje nauczycielom swobodę podczas rejestrowania, skanowania czy edycji obrazów – sterując bezpośrednio z tablicy interaktywnej ēno.
 • Ekologia
  Zwykły kabel USB dostarcza energię potrzebną do działania wizualizera fuse (eliminuje potrzebę stosowania zasilacza). Wielofunkcyjne możliwości minimalizują zużycie papieru, natomiast wirtualne podróże wspierają poznanie świata i świadomość ekologiczną.

Brak komentarzy

Napisz opinię

Wizualizer FUSE

Wizualizer FUSE

Wizualizer cyfrowy fuse to korzystne rozwiązanie typu „wszystko w jednym”.

Napisz opinię

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.