W tej kategorii nie ma produktów.

Nasza oferta na ławki szkolne obejmuje modele, które zapobiegają chorobom kręgosłupa, bólom pleców i wadom postawy. Regulowana ława szkolna może zostać idealnie dopasowana do wzrostu i postury ucznia. Polecamy modele z ustawianym pochyłem blatu, co daje doskonałe warunki do nauki czytania, pisania i rysowania. Takie ławki szkolne mają wyprofilowane brzegi blatów. Jest to konstrukcja zapobiegająca zsuwaniu się podręczników i przyborów na podłogę. Inną propozycją są ławki płaskie, z regulacją w zakresie wysokości. Do tego typu ławy można dobrać krzesło szkolne albo fotel prozdrowotny. Wraz ze wzrostem ucznia, można modyfikować ustawienie ławki, zapewniając znakomite środowisko do nauki w szkole.

%split%

Tutaj zamówisz ławki szkolne, które rosną razem z uczniem. Odkryj naszą kolekcję

Projekty regulowane są niezastąpionym wyborem do klas szkół podstawowych i gimnazjów, których uczniowie szybko rosną i często wyrastają z mebli w swojej klasie. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, ponieważ w szkole dziecko nie może być narażone na niebezpieczeństwo. A nauka przy nieodpowiednich meblach to ryzyko powstania poważnych wad postawy. Oferujemy projekty dwuosobowe, doskonałe dla przyjaciół ze szkolnej ławki. Pod warunkiem, że obaj uczniowie są podobnego wzrostu. Regulowana ława szkolna będzie dobrym wyborem do klasy. W katalogu online umieściliśmy dostępne produkty i ich ceny, pozwalające na porównanie szkolnych mebli Cezas Glob ze sprzętem oferowanym przez konkurencję. Zapraszamy do sprawdzenia, jak wyglądają profesjonalne ławki szkolne dla dzieci. U nas można zamówić ławki, których cena jest atrakcyjna, a koszt dostawy ustalany indywidualnie.

Dobrej, jakości meble odpowiadają przede wszystkim za dobrą postawę osób, chodzi tutaj o krzesła szkolne, które muszą być odpowiednio przystosowane do dzieci. Dzieci coraz częściej borykają się z różnymi schorzeniami kręgosłupa, dlatego ważne jest, aby w szkole ich postawa była odpowiednio zadbana. Fotel szkolny, dedykowany dla nauczycieli również powinien być wygodny, aby nauczyciel miał odpowiedni komfort w pracy, tak, aby przekazywał swoją wiedzę dzieciakom. Krzesło szkolne, na którym dzieci spędzają sporą część dnia musi być wygodne i nie utrudniać dziecku funkcjonowania i skupiania się na nauce.

Cezas glob oferuje pomoce dla szkół takie jak specjalne pomocne materiały z każdego przedmiotu, które będą mogły być wykorzystywane na lekcji. Firma posiada również wiele udogodnień w postaci specjalnych promocji na krzesła do szkoły czy meble szkolne. W ich ofercie produktów można znaleźć wiele rodzajów tego meble i dopasować go odpowiednio do danej klasy. W ich asortymencie znajdą się również doskonałej, jakości stoły szkolne, przy których dzieci będą w stanie swobodnie pracować oraz sporządzać notatki. 20 lat doświadczenia firmy z pewnością jest doskonałym atutem, ponieważ daje gwarancję ich, jakości. Ciągłe udoskonalenia i wzbogacanie oferty jedynie pozwala na dalszy rozwój firmy oraz pozyskiwanie coraz to nowszych klientów.

Oprócz katalogów w sklepie internetowym firma posiada sporą ekspozycję swoich produktów, dzięki czemu można na własne oczy zapoznać się z ofertą i wybrać odpowiednie szafki szkolne. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby produkty były najwyższej, jakości. Wiele certyfikatów daje gwarancję na to, że meble mogą być dopuszczone do użytku szkolnego i nie zagrażają bezpieczeństwu dzieci, które jest bardzo ważne, tak samo jak ich komfort podczas spędzania czasu na zajęciach lekcyjnych.

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.