Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

Oferujemy Państwu fotele biurowe obrotowe  , dostosowane pod kątem ergonomii pracy przy biurku. Dzięki nim można zapewnić sobie prawidłową postawę i ułożenie kręgosłupa, co jest bardzo istotne dla każdego, kto pracuje w ten sposób po kilka godzin dziennie. Fotele posiadają wygodne podpórki pod łokcie i przedramiona, a także regulowaną wysokość siedzisk. Stanowią właściwe oparcie dla ciała człowieka. Siedząc na takich fotelach menadżerskich, będzie nam się wygodniej pracowało, niż choćby na zwyczajnym, prostym krześle.

Fotele biurowe obrotowe  przydadzą się także dla uczniów i studentów, którzy spędzają długie godziny nad książkami, pracami pisemnymi lub przed komputerem. Są to w pewnym sensie meble szkolne, które pomagają dbać o zdrowy kręgosłup. Dziecko czy nastolatek może przybrać na nich komfortową pozycję przy biurku. W naszej ofercie znajdują się ponadto tablice szkolne i gabloty szkolne, które pozwolą na wyposażenie chociażby gabinetu dyrektora czy też sekretariatu w szkole podstawowej, średniej, technikum, liceum czy w szkole wyższej. 

Pomoce dla szkół w formie wygodnych mebli powinny być funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe. Takie wymagania spełniają wszystkie sprzedawane przez nas fotele menadżerskie i krzesła biurowe, występujące w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Zostały one zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników, którymi mogą być pracownicy, menadżerowie, dyrektorzy, jak również uczniowie i studenci czy pracownicy sekretariatu lub dziekanatu.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą sprzętu sportowego dla szkół. Warto również zastanowić się czy potrzebne nam są meble metalowe bądź meble biurowe do wyposażenia szkoły.

Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów

Fotele biurowe obrotowe to idealne wyposażenie do każdego biura, kancelarii, urzędu i wielu innych miejsc. Dzięki nim uzyskuje się komfortowe warunki użytkowe, a zarazem świetną promocję swojej działalności i pozycji. W naszej ofercie przygotowaliśmy obrotowe fotele gabinetowe i ekskluzywne. Są one wysokiej jakości, o czym świadczą już zastosowane materiały (skóra naturalna, skóra ekologiczna, polerowane aluminium). Pochodzą one od polskiej firmy Nowy Styl, której produkty cieszą się wysokim poważaniem w kraju i za granicą. To pozwala nam spełnić oczekiwania wymagających Klientów, proponując im wysokiej klasy fotele obrotowe i gabinetowe.

Ekskluzywne fotele gabinetowe

W pomieszczeniach gabinetowych nie tylko się pracuje, ale również odbywają się tam spotkania biznesowe. Warto, aby podczas podejmowania ważnych decyzji dla firmy cieszyć się komfortowymi i eleganckimi warunki. Właśnie na to pozwalają nasze ekskluzywne fotele gabinetowe. W takie miejsca o wiele łatwiej jest przyjąć kontrahentów, chcą przekonać ich do współpracy. Zachęcamy więc, aby zatroszczyć się o odpowiednie miejsca dla ważnych pracowników i partnerów biznesowych. Takie fotele gabinetowe znajdą również zastosowanie w miejscu obsługi Klienta, w którym uda się ich przyjąć jeszcze lepiej. Te wszelkie starania są w stanie świadczyć o renomie naszej firmy i jej dalszej promocji.

Komfortowe fotele gabinetowe

Wszystkie nasze fotele gabinetowe pozwalają zachować poprawną pozycję ciała, która dodatkowo okazuje się wygodna nawet po kilku godzinach. W taki sposób zostały zaprojektowane obrotowe fotele gabinetowe, które idealnie podpierają kręgosłup i można je dopasować do potrzeb każdego użytkownika. To sprawia, że prezesi, kierownicy i pozostali pracownicy korzystający z takich foteli gabinetowych nie męczą się szybko, lecz stają się jeszcze bardziej efektywni. Tym bardziej zachęcamy, aby zainwestować w takie fotele gabinetowe w swoim miejscu pracy.

Proponujemy Państwu takie popularne fotele gabinetowe, jak: Fotel Manager, Fotel Sonata, Fotel NOVA, Fotel HIT. Urzekają nie tylko swoim wyglądem, ale nowoczesnym wzornictwem, szerokim zakresem regulacji. To fotele przeznaczone dla prezesów, kierowników i innych specjalistów, którzy siedząc w swoim gabinecie chcą czuć się naprawdę komfortowo.

Zapraszamy Państwo do zapoznania się z bogatym asortymentem foteli gabinetowych i obrotowych w naszym sklepie. I zachęcamy do składania zamówień jednostkowych i większych, które realizujemy ekspresowo!

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.