Jest 127 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów

Dla uczniów bardzo ważna jest atmosfera w szkole. Dużo przyjemniej przebywa się na korytarzach, które są wypełnione podwieszanymi gablotami. Designerska gablota szkolna może służyć do prezentacji osiągnięć wybitnych uczniów lub stworzenia galerii zdjęć z wycieczek klasowych. Szkolna gablotka to znakomite miejsce na ogłoszenia i plakaty konkursowe. Oferujemy gabloty szkolne informacyjne, na puchary, na sztandar, na klucze. Dostępne są u nas gabloty wewnętrzne i zewnętrzne, oszklone, wodoodporne i dużo więcej. Warto przemyśleć zakup gabloty szkolnej nie tylko ze względu na jej funkcjonalność, ale i cenę. Zebraliśmy gabloty szkolne od znanych producentów , dbających o jakość w przystępnej cenie.

Prezentujemy gabloty szkolne o wielu zastosowaniach. Wybierz coś do swojej szkoły!

Szkoła, w której pierwsze skrzypce grają uczniowie to miejsce, do którego chętnie się chodzi. Już jedna szkolna gablotka jest ciekawym dodatkiem, który opowiada o życiu szkoły. Zdjęcia, ogłoszenia, wybitne osiągnięcia czy dyplomy wyeksponowane za szybką wszyscy mogą oglądać i komentować. Gablota szkolna na puchary w oryginalny sposób zaprezentuje nagrody zdobyte przez uczniów. W sklepie internetowym Cezas Glob można zamówić gabloty szkolne podświetlane LED, z ozdobnymi ramami i kolorowym podłożem magnetycznym. Oferujemy gabloty w różnych wymiarach, lakierowane, matowe, tekstylne, korkowe... Wybór jest na tyle duży, że każdy może znaleźć odpowiednie produkty. Solidne wykonanie sprawia, że gablota szkolna z naszego sklepu będzie ozdabiać korytarze przez wiele lat. Odporne szybki i zamknięcia na kluczyk zabezpieczają gabloty przed zniszczeniem. Zapraszamy do przeglądania asortymentu Cezas Glob.

Proponujemy Państwu nowoczesne, a zarazem funkcjonalne i solidne meble szkolne, niezbędny element wyposażenia sal lekcyjnych, szatni i innych pomieszczeń. Oferowane przez nas ławki, stoliki, krzesła, biurka, gabloty, szafy i szafki, są bezpieczne dla uczniów, trwałe i estetyczne. Wśród dostępnych w naszym asortymencie produktów są także meble metalowe, między innymi szafki szkolne ubraniowe dla uczniów, ławeczki, szafy na akta, szafki trenerskie i inne.

Szczególnie polecamy Państwa uwadze różnego rodzaju gabloty szkolne. To stworzona specjalnie dla potrzeb placówek oświatowych kategoria mebli, pełniących istotną funkcję edukacyjną. Gablota szkolna jest bowiem miejscem, gdzie eksponuje się bardzo ważne dla społeczności uczniowskiej przedmioty. Proponowane przez nas gabloty do szkoły odznaczają się solidną konstrukcją i estetycznym designem, są przy tym na tyle zróżnicowane, że mogą służyć rozmaitym celom. W ofercie posiadamy i gabloty na puchary, i gabloty na sztandar, ogłoszeniowe i przeznaczone do przechowywania kluczy. Wszystkie gabloty szkolne wykonane są z certyfikowanych elementów, bezpieczne i łatwe w użytkowaniu.

Dodatkowo polecamy trwałe i estetyczne tablice szkolne, różnych formatów i kolorów oraz wysokiej jakości sprzęt sportowy dla szkół, sprawny i niezawodny, przeznaczony do poszczególnych dyscyplin sportowych.

  • Gabloty informacyjne
    Zamykane witryny na ogłoszenia, czyli gabloty informacyjne, są niezastąpione gdy chcemy wyeksponować ważne obwieszczenia, które wymagają szczególnego wyróżnienia lub dodatkowej ochrony. Dzięki zamknięciu na kluczyk lub zamek imbusowy zabezpieczają ogłoszenia przed niepowołanymi użytkownikami; a także przed warunkami atmosferycznymi – w przypadku gabloty wodoodpornej.
  • Gabloty na puchary

  • Gabloty na sztandar

  • Gabloty na klucze
Pokazuje 1 - 24 z 127 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.