Jest 186 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 186 elementów

Wyposażenie biura jest niezwykle ważną sprawą, jeżeli chcemy, aby pracujące w nim osoby mogły odpowiednio wykonywać swoje obowiązki. Wszystkie znajdujące się tam meble biurowe muszą być zatem dostosowane do potrzeb danego biura i cechować się funkcjonalnością.

Każdy pracownik powinien mieć do dyspozycji swoje własne biurko z odpowiednią ilością miejsca na komputer oraz dokumenty i oczywiście wygodny fotel, który będzie stanowił dobre podparcie dla pleców. Warto także zadbać o to, aby w biurze znajdowały się wystarczająco duże regały czy szafki, gdzie będzie można przechowywać wspomnianą już dokumentację, albo wszelkiego typu przybory biurowe.

Dlatego też, nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości meble biurowe, które doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni. Szeroki wachlarz naszych produktów to nie tylko wyposażenie biurowe, ale także meble do sekretariatu czy meble szkolne. Wszystkie je cechuje bardzo duża funkcjonalność oraz ciekawy design.

Dostarczane przez nas meble do biura to również niezwykle komfortowe krzesła biurowe i bardzo eleganckie fotele menadżerskie, które perfekcyjnie wpasują się do każdego gabinetu kierownika czy prezesa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Biurka na nogach metalowych

  Biurka z metalowymi nogami

  Funkcjonalne biurko z płyty meblowej z metalowymi nogami na stałe zagościło w naszej ofercie produktowej. Biurko z metalowymi nogami jest solidnie wykonane na stelażu metalowym, malowanym proszkowo w różnych kolorach, doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach biurowych jak również w systemie pracy home office. Biurka z metalowymi nogami to najpopularniejsze elementy wyposażenia każdej firmy pomieszczeń biurowych, sal pracowniczych, jednak w Cezas Glob zadbaliśmy o te klasyczne produkty, nadając im nowoczesnego charakteru. Posiadamy różnorodne wydania tego komponentu, począwszy od biurek prostych, komputerowych po kształtowe oraz stoły konferencyjne, skończywszy na nieco bardziej wyprofilowanych i spersonalizowanych pod indywidualne wymagania produktów wykonanych pod wymiar. Postaw na jakość w najświeższym wydaniu! Pomożemy dopasować Ci odpowiednie konstrukcje względem Twoich prywatnych potrzeb.

 • Biurka na nogach płytowych
 • Biurka nogi płytowe (bez nawisu)
 • Biurka nogi kwadratowe 50x50mm
 • Biurka nogi okrągłe fi 50mm
 • Biurka XAR-F
 • Biurka narożne
 • Biurka kątowe SIGNAT
 • Stoły konferencyjne

  Stoły konferencyjne, stoły składane o różnych rozmiarach i kształtach z możliwościami dowolnego ustawienia. Stoły konferencyjne dostępne w różnych kolorach blatu.

 • Regały i szafy biurowe

  Regały biurowe

  Regały biurowe na dokumenty, segregatory czy regały na książki. Regały biurowe dostępne o różnych kształtach i wysokościach. Regały do biura dostępne w różnych kolorach. Regały biurowe posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności.

 • Lady recepcyjne - BTX
  Lady recepcyjne BTX to nieodzowna wizytówka firmy, miejsce pierwszego kontaktu klienta z firmą. W naszej ofercie posiadamy kilka standardowych modeli zabudowy recepcyjnej z możliwością łączenia poszczególnych elementów w zestawy o dowolnej wielkości w skład których mogą wchodzić: biurka proste, biurka kątowe, nadstawki na biurka, kontenery i szafki wiszące.
 • Meble gabinetowe - KINETIK

  Profesjonalne meble gabinetowe KINETIK wysokiej jakości. Blaty i wieńce nóg zostały wykonane z grubej i solidnej płyty meblowej o grubości 36mm.

 • Przegrody biurowe - OPENTECH
  Przegrody biurowe, ścianki biurowe, ścianki szklane oddzielające stanowiska pracownicze. Przegrody biurowe jako stanowiska open space.
 • Kontenery biurowe i pomocniki
 • Dostawki i akcesoria do biurek
Pokazuje 1 - 24 z 186 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.