Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Oferowane przez nas meble medyczne stanowią idealne wyposażenie gabinetów lekarskich oraz pielęgniarskich, przychodni, aptek, szpitali, a także laboratoriów. Podnoszą one standard miejsca pracy oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.
W ofercie znajdziecie Państwo przeszklone szafy medyczne jedno i dwudrzwiowe, w wersji na stopkach regulowanych, nogach lub kółkach skrętnych.
Szafy kartotekowe KOP służące do przechowywania dokumentacji medycznej (kart pacjenta) oraz kopert w formacie B-5 oferowane są w kilku wersjach wysokości: od 2 do 7 szuflad oraz sposobu ułożenia karty w szufladzie - jedno lub dwurzędowe.
Szuflady przesuwają się po prowadnicach teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem.  Szafy posiadają blokadę pozwalająca na wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje jej stabilność. W standardzie posadowione są na regulowanych stopkach.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Meble medyczne to najczęściej wyposażenie przychodni lekarskich, szpitali, aptek, gabinetów lekarskich i laboratoriów. Dzięki nim udaje się poprawić komfort i bezpieczeństwo pracy, które okazuje się tak ważne. Te meble muszą być nie tylko dostępne w odpowiednim białym i innych kolorach. Ale jeszcze liczy się ich funkcjonalność.

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy meble metalowe medyczne: jednodrzwiowe, dwudrzwiowe, na kółkach skrętnych i regulowanych oraz na tradycyjnych nogach. Popularne meble medyczne to: szafy, apteczki, i szafki na klucze. Często posiadają szuflady, które w prosty i bezpieczny sposób przesuwają się po prowadnicach teleskopowych. Wszystkie szuflady posiadają jeszcze zabezpieczenie przed wypadnięciem. A zarazem szafy te mogą posiadać szuflady, które wysuwają się pojedynczo.

Szafki na klucze

Aby uporządkować różnorodne klucze używane w pewnych miejscach, przydaje się zamontowanie metalowej szafki na kluczowe. Mogą pięknie prezentować się na ścianie. I są zamykane na kluczyk, dzięki czemu nie wszyscy mają do niej dostęp. Takie rozwiązana są często stosowane w budynkach, w których znajduje się wiele mebli i pomieszczeń zamykanych pod klucz.

Apteczki

Bezpieczeństwo i zdrowe wymagają czasami natychmiastowego działania, aby udzielić drugiej osoby. O wiele łatwiej, jeśli w pobliżu znajduje się apteczka, z której można skorzystać. W niej znajdują się pewne bandaże, leki i dodatkowe środki medyczne, które moglibyśmy użyć. W szpitalach, przychodniach lekarskich i wielu innych miejscach Apteczki metalowe nie tylko pięknie wyglądają, ale są bardzo dobrze wyposażone. Są zamykane na kluczyk, do którego dostęp posiadają pracownicy na zmianie. W odpowiednich momentach mogą z niej korzystać. Prezentują się bardzo dobrze, posiadają oznaczenie Apteczki, dzięki czemu są dobrze widoczne i rozpoznawalne. Wykonane z wysokiej klasy materiałów, starczą na długi czas użytkowania. I można je zamontować na ścianie.

Szafy metalowe kartotekowe

To meble medyczne przeznaczone do przechowywania dokumentacji medycznej czyli kart pacjenta. W nich udaje się przechowywać jeszcze koperty w formacie B5. Te szafy mogą posiadać od 2-7 szuflad, co pozwala na ich dopasowanie do każdego pomieszczenia i zastosowania. W takich szufladach jest możliwość układania kart jedno i dwurzędowo.

W swojej ofercie posiadamy także metalowe meble szkolne i meble warsztatowe.

Tak różnorodne i metalowe meble medyczne to gwarancja jakości, która pozostaje na długie lata. Zachęcamy więc, aby skorzystać z naszych metalowych apteczek, szafek na klucze i szaf kartotekowych. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni!

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.