Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

W szkole dzieci i nauczyciele muszą mieć zapewniony komfort i bezpieczeństwo pracy oraz nauki. To wszystko jest o wiele bardziej możliwe, jeśli do dyspozycji takich osób są wysokiej jakości meble metalowe szkolne. Aktualnie jest ich wiele rodzajów, więc tym bardziej warto zadbać o dobre wyposażenie szkoły. Wpłynie to bardzo pozytywnie na zwiększenie jej prestiżu edukacyjnego. Zarówno wszyscy nauczyciele, jak i uczniowie na tym skorzystają.

W ofercie naszego sklepu meblowego przygotowaliśmy takie szafy metalowe szkolne, jak: wózki na laptopy, szafy ubraniowe szkolne i przedszkolne, szafki szkolne skrytkowe, szafy na sprzęt sportowy. Wszystkie te metalowe meble szkolne wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Gwarantujemy więc, że dzieci będą z nich korzystały przez wiele lat. I nadal będą w idealnym stanie. To wynik odpowiedniej produkcji takich mebli, która jest przez cały czas monitorowana. Uwzględnia się w niej jak najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu na ofertę naszych mebli decyduje się jeszcze większe grono dyrektorów szkół i przedszkoli(publicznych i prywatnych). Pomagamy im w doborze jak najlepszych mebli do ich potrzeb.

Wózki na laptopy

Laptopy to standard nauczania, który pojawia się w szkołach i przedszkolach. Dzieci jak najwcześniej uczą się korzystać z tej technologii. Aby dzięki temu o wiele łatwiej było im pojąć rynek IT i w pełni z niego korzystać. W tym celu szkoły i przedszkola decydują się na zapewnienie wszystkim uczniów odpowiednich laptopów. Otrzymują w tym kierunku pewne dofinansowania. Aby jednak dbać o bezpieczeństwo takiego sprzętu, to potrzebne są wózki na laptopy, najlepiej te metalowe. Dzięki temu łatwo dbać o ich codzienną ochronę.

Szafy ubraniowe i na sprzęt sportowy

Ubrania i sprzęt sportowy dzieci regularnie przechowują w różnych szafkach, w szkole i przedszkolu. Gdy idą na basen bądź na zajęcia wychowania fizycznego czy podczas innych okazji. Dobrze, by uzyskały dostęp do szafek ubraniowych i szafek na sprzęt sportowy, które są metalowe, zamykane i funkcjonalne.

Szafki skrytkowe

W szkole i przedszkolu warto mieć miejsce, gdzie bezpiecznie możemy coś przechować, na przykład klucze, pieniądze czy inne rzeczy. W tym wszystkim sprawdzają się szafki skrytkowe, które mogą być używane przez nauczycieli i uczniów.

W CezaGlob.pl wszystkie metalowe meble szkolne są idealnie wykończone i przygotowane do użytkowania. Zachęcamy więc szkoły i przedszkola, aby postawić na jakość naszych wózków na laptopy, szaf ubraniowych i szaf skrytkowych. Zapewniamy, że spełnią one potrzeby i oczekiwania wszystkich uczniów przez długie lata!

 • Szafy ubraniowe szkolne i przedszkolne
 • Szafki Szkolne Skrytkowe

  Wysokie szafki szkolne to bardzo funkcjonalne meble do szatni i na korytarze. Mieszczą się w nich ubrania, obuwie, podręczniki i prywatne rzeczy uczniów. Skrytki są zamykane na kluczyk, a wbudowane otwory wentylacyjne zapewniają obieg powietrza również wewnątrz szafki. Proponujemy duże dwunastodrzwiowe, średnie sześciodrzwiowe i małe dwudrzwiowe szkolne szafki. Cena zależy od rodzaju wybranego mebla i jego wyposażenia. Szafa skrytkowa Cezas Glob z drążkiem na wieszaki ubraniowe lub z wieszakami bocznymi jest nieco droższa, niż szafka szkolna ze skrytką bez dodatkowych akcesoriów. Dowiedz się, jaka jest cena wybranego modelu, przeglądając nasz katalog online.

  %split%

  Malowane szafki szkolne ze skrytką – Twoi uczniowie je pokochają!

  Nasze szafki do szatni są wykonane z ocynkowanej blachy, którą pomalowano farbą proszkową. W wersji podstawowej szafa skrytkowa występuje w uniwersalnym kolorze popielu. Na życzenie Klienta dostarczamy meble w innych odcieniach, z których część nie wymaga dopłaty. Zaliczają się do nich szafki szkolne w kolorze mięty, niebieskim i czarnym. Mocniejsze, bardziej wyraziste barwy zapewniamy za dopłatą. To pomarańczowa, czerwona, brązowa lub biała szkolna szafka, idealna do postawienia na korytarzu między klasami. Ciekawym rozwiązaniem jest zamówienie skrytek pomalowanych na różne kolory i połączenie ich w systemy. Wymiary szafek warto dobrać pod kątem ilości uczniów i funkcji, jaką szafa skrytkowa ma pełnić. Jeśli chcemy, żeby dzieci trzymały w nich książki, wystarczą skrytki o mniejszej pojemności. Na kurtki potrzebna będzie większa przestrzeń, umożliwiająca swobodne powieszenie ubrań na wieszaku.

 • Szafy na sprzęt sportowy
 • Wózki i szafki na laptopy
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.