Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Bezpieczna konstrukcja, wytrzymały stelaż, duży blat i piękne kolory – tak prezentuje się stół przedszkolny dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę. Meble do sali przedszkolnej muszą charakteryzować się funkcjonalnością. Podobnie jak w kąciku zabaw, przy stole maluchy też spędzają dużo czasu w ciągu dnia. Stół przedszkolny to miejsce, gdzie można rysować, rozwijać swoje umiejętności czytania i zdobywania wiedzy. Brzegi blatu wyprofilowane na gładko i wesołe barwy stelaża zachęcają dzieci w wieku przedszkolnym do nauki. Praktyczne stoły przedszkolne z naszego sklepu Cezas Glob budują przyjemną przestrzeń, jakiej nie może zabraknąć w placówce edukacyjnej. Zapraszamy do przejrzenia kolekcji!

%split%

Sala przedszkolna wyposażona w stoły wysokiej jakości. Sprawdź produkty Cezas Glob

Urządzanie przestrzeni przedszkolnej musi przebiegać według konkretnych wytycznych. Efektowny kącik do nauki jest obowiązkowym punktem na sali, chociaż nie centralnym. Mimo to stoły przedszkolne warto wybrać rozsądnie, dopasowując je do wieku dzieci oraz układu pomieszczenia. Mamy w ofercie stół przedszkolny kwadratowy, okrągły, półokrągły, a nawet sześciokątny. Nasze stoły przedszkolne można łączyć, tworząc z nich konstrukcje, przy których może siedzieć większa ilość dzieci. Maluchy nie lubią długo przebywać w jednej pozycji, dlatego dobrze jest zadbać o takie wyposażenie sali, które nie pozwoli przedszkolakowi się nudzić. Profesjonalny stół przedszkolny z nogami w żywym kolorze, przyciągnie uwagę dzieci. Dostarczamy stoły przedszkolne na zamówienie,

Dzieci w każdym wieku mają określone potrzeby, którym muszą odpowiadać również meble szkolne. Przedstawiamy Państwu zestaw stołów zaprojektowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym.

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.