Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Wysokie szafki szkolne to bardzo funkcjonalne meble do szatni i na korytarze. Mieszczą się w nich ubrania, obuwie, podręczniki i prywatne rzeczy uczniów. Skrytki są zamykane na kluczyk, a wbudowane otwory wentylacyjne zapewniają obieg powietrza również wewnątrz szafki. Proponujemy duże dwunastodrzwiowe, średnie sześciodrzwiowe i małe dwudrzwiowe szkolne szafki. Cena zależy od rodzaju wybranego mebla i jego wyposażenia. Szafa skrytkowa Cezas Glob z drążkiem na wieszaki ubraniowe lub z wieszakami bocznymi jest nieco droższa, niż szafka szkolna ze skrytką bez dodatkowych akcesoriów. Dowiedz się, jaka jest cena wybranego modelu, przeglądając nasz katalog online.

%split%

Malowane szafki szkolne ze skrytką – Twoi uczniowie je pokochają!

Nasze szafki do szatni są wykonane z ocynkowanej blachy, którą pomalowano farbą proszkową. W wersji podstawowej szafa skrytkowa występuje w uniwersalnym kolorze popielu. Na życzenie Klienta dostarczamy meble w innych odcieniach, z których część nie wymaga dopłaty. Zaliczają się do nich szafki szkolne w kolorze mięty, niebieskim i czarnym. Mocniejsze, bardziej wyraziste barwy zapewniamy za dopłatą. To pomarańczowa, czerwona, brązowa lub biała szkolna szafka, idealna do postawienia na korytarzu między klasami. Ciekawym rozwiązaniem jest zamówienie skrytek pomalowanych na różne kolory i połączenie ich w systemy. Wymiary szafek warto dobrać pod kątem ilości uczniów i funkcji, jaką szafa skrytkowa ma pełnić. Jeśli chcemy, żeby dzieci trzymały w nich książki, wystarczą skrytki o mniejszej pojemności. Na kurtki potrzebna będzie większa przestrzeń, umożliwiająca swobodne powieszenie ubrań na wieszaku.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.