Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Szafy na plany i mapy już od wielu lat są wyposażeniem wydziałów geodezyjno-kartograficznych urzędów,  jednostek wojskowych, a także biur architektonicznych, pracowni konstrukcyjnych oraz szkół plastycznych i muzeów. Służą one do przechowywania i archiwizowania map, planów, dokumentacji technicznych formatu A-1, A-0 i B-1.
Oferujemy je w wersji pięcio- i dziesięcio szufladowej szafy. Szuflady przesuwają się po prowadnicach teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Szafa posiada blokadę pozwalająca na wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje jej stabilność.
W ofercie znajdziecie Państwo także stoły montażowe z podświetlanym blatem for. A-1 I A-0 oraz szafę siedmioszufladową ze zintegrowanym blatem podświetlanym. Stoły umożliwiają wykonanie wszelkich prac na dokumentach o podłożu przeźroczystym: korekt, wyrysów itp. Popularne „mapiarki” podnoszą standard miejsca pracy oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Wspaniałe meble metalowe to szafy na plany i mapy. Jakie jest ich zastosowanie? Szafy na plany i mapy stanowią idealne wyposażenie dla biur architektonicznych, wydziałów geodezyjno-kartograficznych w urzędach, pracowni konstrukcyjnych, muzeów, szkół plastycznych, a nawet jednostek wojskowych.

Poprzez takie szafy metalowe uzyskuje się wysoki komfort pracy podczas przechowywania i archiwizowania dokumentów(map, dokumentacji technicznych i planów) o formatach A-1, A-0 oraz B-1. Są to szafy znane na rynku meblowym jako "mapiarki", dzięki którym uzyskuje się odpowiedni komfort i bezpieczeństwo pracy.

W ofercie naszego sklepu meblowego zapewniamy takie szafy na plan i mapy, jak: szafy formatu A0, szafy formatu A1, szafy formatu B1, szafy z doświetlanym blatem i stoły montażowe. Dzięki tak bogatej ofercie mebli jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania większości Klientów. Regularnie analizujemy zapotrzebowanie na takie meble w Polsce i poza granicami kraju. Dzięki temu aktualizujemy naszą ofertę, aby jeszcze bardziej pasowała do nowych standardów i odbiorców.

Meble warsztatowe

Warsztat bez odpowiednich mebli nie jest funkcjonalny. Jeśli chcemy to zmienić, potrzebne są nam wytrzymałe i specjalnie dopasowane meble warsztatowe. Jest ich wiele, natomiast u nas o wiele łatwiej będzie Państwu dokonać trafnego wyboru.

Metalowe meble szkolne

Porządek w szkole to podstawa. Dzięki niej uczniowie i nauczyciele uzyskują jak najlepsze warunki do pracy czy nauki. W tym celu właściciele szkół dbają o to, aby regularnie dbać o ich jak najlepsze wyposażenie. Wybierając metalowe meble szkolne, biorą pod uwagę ich jakość, wytrzymałość. Dzięki temu mają pewność, że to meble, które posłużą na wieloletnie użytkowanie przez różne dzieci i nauczycieli.

Oferujemy szafy na plany i mapy bogate w szuflady(od 5 do 10). Są one przesuwane na specjalistycznych prowadnicach teleskopowych. Posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed wypadnięciem, co gwarantuje ich bezpieczne użytkowanie przez cały czas. Całą szafę i jej zawartość udaje się chronić za pomocą centralnego zamka. Takie szafy umożliwiają wysunięcie poszczególnych szuflad. Wysokim zainteresowaniem cieszą się stoły montażowe z podświetlanym blatem o formacie A1 i A0. A nowością okazuje się szafa ze zintegrowanym blatem podświetlanym.

Gwarantujemy, że nasze szafy na plany i mapy to wyjątkowe meble metalowe, z których będą Państwo zadowoleni. Zapewniamy także szybką realizację zamówienia i bezpieczny transport. Zapraszamy do składania zamówień!

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.