Jest 26 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

Metalowe meble socjalne (BHP) stanowią funkcjonalne i estetyczne wyposażenie szatni oraz pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, obiektach sportowych oraz wszędzie, gdzie istnieje potrzeba przechowywania odzieży. Podnoszą one standard miejsca pracy lub nauki oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.
W ofercie naszej firmy są szafy ubraniowe BHP, szafy ubraniowe typu L oraz szafy skrytkowe. W standardzie jedno, dwu i trzydrzwiowe, z komorą wewnętrzną pojedynczą lub podzieloną funkcjonalnie na czyste i brudne ubrania. Drzwi posiadają wentylację lub są całe perforowane. Szafy zamykane są zamkiem krzywkowym w systemie MASTER KEY, ryglowane w jednym punkcie lub opcjonalnie w trzech.Szafy posadowione są na progu z blachy ocynkowanej lub opcjonalnie na nogach blaszanych, stopkach regulowanych, podstawie z ławką stałą lub wsuwaną. Dodatkowe wyposażenie: półka na buty, daszek, zamek do kłódki, zamek szyfrowy.

Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

Wysokiej jakości szafy socjalne spełniają odpowiednie przepisy BHP i stanowią niezawodne meble metalowe. Dzięki temu są bardzo chętnie wykorzystywane w takich miejscach, jak: szkoły, zakłady pracy, pomieszczenia socjalne, szatnie, obiekty sportowe, pozostałych przebieralniach i miejscach, gdzie dochodzi do przechowywania odzieży(np. baseny). Dzięki takim szafom socjalnym udaje się zwiększyć bezpieczeństwo i komfort różnych miejsc pracy i nauki. Wybór takich szaf metalowych jest duży, co ułatwia na dopasowanie się do potrzeb każdego Klienta.

Jakie szafy socjalne znajdują się w ofercie CezaGlob.pl?

W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy takie szafy socjalne, jak: szafy bhp ubraniowe, szafy skrytkowe oraz szafy bhp typu L. Są one standardowo jednodrzwiowe, dwudrzwiowe. Mogą być wyposażone w pojedynczą komorę wewnętrzną lub podzielone komory(np. na czyste i brudne ubrania).

Są to szafy metalowe socjalne perforowane i wyposażone w system wentylacji. Dzięki temu przechowywanie w nich ubrań okazuje się jak najbardziej wskazane. Zabezpieczone są zamkiem krzywkowym (system Master Key), regulowane jednym bądź kilku punktach. Jest możliwość posadowienia takich szaf socjalnych na nogach blaszanych, regulowanych stopkach, progu z blachy ocynkowanej, podstawie z ławką wsuwaną lub stałą.

Te szafy socjalne mogą jeszcze posiadać dodatkowe wyposażenie, jak: daszek, półkę na buty zamek do kłódki czy zamek szyfrowy. To wszystko sprawia, że ich codzienne użytkowanie okazuje się znacznie przyjemniejsze. A jakość wykonania gwarantuje, że po wielu latach użytkowania nadal będziemy z nich zadowoleni.

Prezentowane przez nas szafy socjalne znajdują szczególnie zastosowanie jako metalowe meble szkolne. Użytkowane są przez uczniów i nauczycieli. Ich ciągłe otwieranie i zamykanie okazuje się proste i szybkie. Dodatkowo posiadają specjalny zamek, który pozwala zabezpieczyć rzeczy przechowywane w środku przed kradzieżą. Szafy socjalne wykorzystywane są również w większych zakładach pracy i rozbudowanych warsztatach. Tam stanowią meble warsztatowe, w których udaje się uporządkować pewne narzędzia bądź przechować ubrania pracowników.

Postaw na szafy socjalne, które cieszą się one wysokim zainteresowaniem w całej Polsce. Zgłaszają się do nas przeróżni Klienci, którzy poszukują takich metalowych szaf socjalnych w jak najlepszej jakości i atrakcyjnej cenie. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Zapraszamy!

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.