W tej kategorii nie ma produktów.

Przygotowaliśmy najlepsze modele tablic białych, których nie powinno zabraknąć w szkole. Również biura i sale konferencyjne coraz częściej są zaopatrzone w tablicę, na której łatwo coś zanotować, przekazując swoje myśli pozostałym uczestnikom spotkania. Tablica szkolna biała jest alternatywą dla tradycyjnej tablicy zielonej, na której notuje się za pomocą kredy. W przypadku modelu białego, zapiski tworzy się kolorowymi markerami. Do szkół proponujemy wybierać tablice suchościeralne, lakierowane albo magnetyczne. Powodzeniem cieszą się też tablice melaminowe, jak tablica biała z półką na akcesoria. Dostarczamy atestowane produkty najwyższej jakości, bezpieczne w użytku przez dzieci.

%split%

Czym różni się tablica biała lakierowana od magnetycznej? Którą kupić do szkoły?

Wśród tablic białych wyróżniamy suchościeralne projekty o różnych powierzchniach. Lakierowane są chętnie wybierane przez dyrektorów szkół, szukających dobrego wyposażenia do klasy. Po takiej powierzchni dobrze się pisze i, co ważne, bez problemu ściera się z niej notatki. Tablica szkolna biała ceramiczna to inny typ, do którego można przymocować kartki i plansze, używając magnesów. Takie rozwiązanie jest dużym udogodnieniem podczas prezentacji, kiedy uczniowie mają gotowe pomoce naukowe i chcą je zaprezentować całej klasie. Z kolei tablica biała melaminowa jest zalecana do okazjonalnego użytkowania, więc może służyć jako dodatek do tablicy lakierowanej. Sklep Cezas Glob oferuje duży wybór tablic, a szczególnie polecamy projekty porcelanowe o właściwościach magnetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i sprawdzenia, ile kosztuje tablica biała z certyfikowanych materiałów.

Tablice do pisania markerami suchościeralnymi mają szerokie zastosowanie w biurach, salach konferencyjnych i szkoleniowych. Pomogą Ci w przekazywaniu pomysłów lub uwag. Idealne w sporządzaniu notatek podczas spotkań, ilustrowaniu wypowiedzi podczas szkoleń czy prezentacji

 • Powierzchnia lakierowana (magnetyczna)

  Powierzchnia lakierowana, suchościeralna, magnetyczna. Rama z profilu officeBoard - aluminiowego (anodowanego) w kolorze srebrnym; plastikowe narożniki w kolorze popielatym. W komplecie: półka (dł. 30 cm)oraz elementy mocujące.

 • Powierzchnia lakierowana (magnetyczna) ECO


  Powierzchnia lakierowana (suchościeralna - magnetyczna), rama z profilu aluminiowego ecoBoards anodowana na kolor srebrny, plastikowe narożniki w kolorze popielatym, w komplecie półka 30 cm oraz elementy mocujące.

 • Powierzchnia ceramiczna (magnetyczna)
  Tablice do pisania markerami suchościeralnymi mają szerokie zastosowanie w biurach, salach konferencyjnych i szkoleniowych. Pomogą Ci w przekazywaniu pomysłów lub uwag. Idealne w sporządzaniu notatek podczas spotkań, ilustrowaniu wypowiedzi podczas szkoleń czy prezentacji
 • Tablice białe z nadrukiem
  Użyteczne nie tylko podczas zajęć szkolnych, ale także w codziennej pracy biurowej. Nadruk kratki usprawnia nanoszenie informacji, porównywanie danych, a w przedszkolu i szkole np. umieszczanie wyników nagród i kar. Ułatwia też nanoszenie wykresów, danych liczbowych, układów współrzędnych. Pięciolinia usprawnia edukację muzyczną, natomiast liniatura ułatwia naukę pisania. Wyjątkowo trwała konstrukcja (szczególnie w przypadku tablicy z powierzchnią ceramiczną).

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.