W tej kategorii nie ma produktów.

Dobrze przekazana wiedza to klucz do efektywnej lekcji. Tablica szkolna umożliwia wykonywanie przez nauczyciela czytelnych notatek i przeprowadzanie ciekawych prezentacji. Do tablicy można przypiąć pomoce naukowe, co jest pomocne w realizowaniu trudnych tematów. Chcemy zaoferować naszym Klientom tablice szkolne różnego typu: białe, kredowe i rozkładane, tzw. tryptyki. Dawniej w szkołach można było spotkać wyłącznie klasyczne tablice szkolne kredowe. Obecne ten rodzaj wciąż jest popularny, jednak został unowocześniony. Posiadamy tablice melaminowe o różnych wymiarach, wzmocnione blachą i mocną ramą. Wybrane szkolne tablice są wyposażone w długie półki, na których można trzymać kredę, markery i gąbki.

Tablica szkolna w centrum klasy. Wybierz ją mądrze, żeby nie stracić pieniędzy!

Nasza firma udostępnia tablice szkolne w wersjach pojedynczych i potrójnych. Część z nich posiada namalowane linie i kratkę, a część jest po prostu gładka. Oferujemy tablice szkolne składane oraz nowoczesne projekty suchościeralne. Dobrze sprawdzają się one u alergików, ponieważ szkolna tablica melaminowa nie wymaga korzystania z pylącej kredy. Cena za prostą tablicę wynosi ok. 150 zł, natomiast im więcej udogodnień dla uczniów i nauczycieli, tym wyższa cena. Tablica szkolna obrotowo-jezdna albo wodoszczelna to bardziej zaawansowane modele. Należy się liczyć z tym, że ich cena wyniesie ok. 500 zł. W naszym sklepie znajdują się też akcesoria, niezbędne do korzystania z tablic w klasach bez umywalki. Są to płyny do zmywania markerów, czyściki i wycieraki z wymiennymi filcami. Polecane tablice szkolne posiadają certyfikat zgodności z normą, dopuszczający tablice do użytku w placówkach edukacyjnych.

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Odpowiedni sposób przekazywania wiedzy, wymaga właściwie dobranych pomocy dydaktycznych. Jednym z absolutnie podstawowych narzędzi tego rodzaju, jest rzecz jasna tablica szkolna lub pomoce dla szkół czy krzesła szkolne co nie wpływało pozytywnie na efekty nauki. Dawniej w szkołach spotkać można było wyłącznie klasyczne tablice szkolne, czyli tablice kredowe oraz przestarzałe meble szkolne czy gabloty szkolne. Obecnie w dalszym ciągu są one w użyciu, jednak zostały unowocześnione.

Nasza firma proponuje Państwu różnego rodzaju tablice oraz szafki szkolne. W swojej ofercie posiadamy zarówno zwykłe tablice szkolne, jak i tablice kredowe magnetyczne w wersji pojedynczej oraz tryptyki. W przypadku tryptyków szczególnym rodzajem są tablice szkolne składane, z czego jedna część posiada namalowane linie, druga kratkę, natomiast środkowa jest po prostu gładka. Innym typem dostępnych u nas tablic, są tablice szkolne suchościeralne. Bardzo dobrze sprawdzają się one zwłaszcza w przypadku osób cierpiących na choroby płuc, ponieważ ich zastosowanie automatycznie eliminuje konieczność korzystania z pylącej kredy.

W naszym sklepie znajdą Państwo również akcesoria niezbędne do użytkowania wspomnianych tablic suchościeralnych, takie jak płyn do zmywania tablic czy też zmywalne mazaki czy sprzęt sportowy dla szkół. Warto dodać, że nasze tablice szkolne posiadają certyfikat zgodności z normą PN-EN 14434:2007, dopuszczający je do użytku w placówkach oświatowych.

 • Tablica biała

  Przygotowaliśmy najlepsze modele tablic białych, których nie powinno zabraknąć w szkole. Również biura i sale konferencyjne coraz częściej są zaopatrzone w tablicę, na której łatwo coś zanotować, przekazując swoje myśli pozostałym uczestnikom spotkania. Tablica szkolna biała jest alternatywą dla tradycyjnej tablicy zielonej, na której notuje się za pomocą kredy. W przypadku modelu białego, zapiski tworzy się kolorowymi markerami. Do szkół proponujemy wybierać tablice suchościeralne, lakierowane albo magnetyczne. Powodzeniem cieszą się też tablice melaminowe, jak tablica biała z półką na akcesoria. Dostarczamy atestowane produkty najwyższej jakości, bezpieczne w użytku przez dzieci.

  %split%

  Czym różni się tablica biała lakierowana od magnetycznej? Którą kupić do szkoły?

  Wśród tablic białych wyróżniamy suchościeralne projekty o różnych powierzchniach. Lakierowane są chętnie wybierane przez dyrektorów szkół, szukających dobrego wyposażenia do klasy. Po takiej powierzchni dobrze się pisze i, co ważne, bez problemu ściera się z niej notatki. Tablica szkolna biała ceramiczna to inny typ, do którego można przymocować kartki i plansze, używając magnesów. Takie rozwiązanie jest dużym udogodnieniem podczas prezentacji, kiedy uczniowie mają gotowe pomoce naukowe i chcą je zaprezentować całej klasie. Z kolei tablica biała melaminowa jest zalecana do okazjonalnego użytkowania, więc może służyć jako dodatek do tablicy lakierowanej. Sklep Cezas Glob oferuje duży wybór tablic, a szczególnie polecamy projekty porcelanowe o właściwościach magnetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem i sprawdzenia, ile kosztuje tablica biała z certyfikowanych materiałów.

  Tablice do pisania markerami suchościeralnymi mają szerokie zastosowanie w biurach, salach konferencyjnych i szkoleniowych. Pomogą Ci w przekazywaniu pomysłów lub uwag. Idealne w sporządzaniu notatek podczas spotkań, ilustrowaniu wypowiedzi podczas szkoleń czy prezentacji

 • Tablica kredowa

  Czym powinna się cechować tablica szkolna kredowa? Przede wszystkim musi być odporna na ścieranie. Tylko wtedy jednorazowy zakup wystarczy na wiele lat, a z zalet tablicy skorzystają uczniowie różnych klas. Stawiamy na wytrzymałość i komfort, również dla nauczyciela. Dlatego wybrane z dostępnych w naszym sklepie tablic szkolnych mają magnetyczne powierzchnie lakierowane. Ułatwiają one zmywanie notatek, do czego znakomicie sprawdza się wycierak do użytku na sucho. Taka tablica kredowa pozwala na wygodne użytkowanie bez tracenia czasu na chodzenie do łazienki, żeby zmoczyć gąbkę. Nowoczesne tablice szkolne kredowe są odświeżoną wersją klasyki, dostosowaną do warunków współczesnych szkół.

  %split%

  Tablica szkolna kredowa i akcesoria Cezas Glob w dobrej cenie. Zadbaj o dobre wyposażenie klasy

  Uczniowie szkół podstawowych uwielbiają pisać i rysować po tablicy. Z pomocą kolorowej kredy można wyczarować prawdziwe dzieła sztuki, zamieniając zielone tablice w płótna malarskie. Gimnazjaliści inaczej podchodzą do kwestii tablicy. Dla nich liczy się jej wielkość, bo duża tablica kredowa oznacza wyraźne notatki i wygodne zaprezentowanie swojego zadania domowego. W liceum tablice szkolne kredowe służą głównie do wypunktowywania ważnych punktów lekcji lub rysowania schematów. Niezależnie od potrzeb, tablica kredowa jest bardzo przydatna w klasie. Tym bardziej, że cena za tablicę jest niska i zawiera aż 10-letnią gwarancję w przypadku tablic lakierowanych i dożywotnią gwarancję, jeśli chodzi o tablice ceramiczne. Sprzedajemy zestawy akcesoriów w atrakcyjnych cenach, w tym kredę, wycieraki i magnesy. Zapoznaj się z ofertą na tablice szkolne kredowe i te, których cena i jakość Ci odpowiadają.

  Do zastosowania w firmach i edukacji. Może być pomocna w objaśnianiu zagadnień dzięki ilustrowaniu treści podczas spotkań albo w przekazywaniu współpracownikom uwag

 • Tablica rozkładana (tryptyk)

  W naszej kolekcji tablic ważne miejsce zajmuje tablica szkolna tryptyk, która jest rozkładanym modelem z dużym obszarem roboczym. Zamknięty tryptyk ma wygląd zwykłej tablicy prostokątnej. Po rozłożeniu, tablica zyskuje dwa dodatkowe skrzydła, co w efekcie daje trzyczęściową konstrukcję idealną do dużych klas szkolnych. W sklepie Cezas Glob zebraliśmy tablice szkolne od zaufanych i sprawdzonych producentów. Z działu Tablica szkolna tryptyk polecamy dwa rodzaje: model biały lakierowany i zielony kredowy. Każdy z nich wyróżniają inne cechy, a łączy nowoczesny, trzyczęściowy układ. Do klas, gdzie precyzyjne notatki to konieczność, oferujemy tablicę tryptyk malowaną w kratkę i gęste linie.

  %split%

  Tablica szkolna tryptyk oraz jej zastosowanie podczas nauki. Sprawdź, czemu warto ją mieć

  Jak każda tablica, również tablica szkolna tryptyk służy do prezentowania ważnych treści na lekcjach. Układ złożony z trzech komponentów jest szczególnie praktyczny podczas przeprowadzania sprawdzianów. Nauczyciel może jeszcze przed lekcją zapisać na tablicy pytania, a następnie zamknąć skrzydła, które otworzy dopiero po sprawdzeniu obecności. Tablica szkolna tryptyk jest najlepszym wyborem do sal konferencyjnych. Boczne skrzydła mogą posłużyć do tworzenia notatek na bieżąco, a środkowa tablica do zawieszenia gotowych materiałów, przygotowanych wcześniej. Dostarczamy tablice typu tryptyk do szkół w całej Polsce, wyposażając klasy w pierwszorzędny sprzęt. Nasz asortyment zawiera projekty suchościeralne kredowe i lakierowane o właściwościach magnetycznych. Zapraszamy do współpracy wszystkich, szukających tablicy tryptyk. Do wyboru mamy modele z elegancką półką na markery, kredę i płyny czyszczące.

  Tryptyki polecane są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża powierzchnia do pisania, ale zachodzi potrzeba by ściana frontowa sali czasowo spełniała też inną funkcję niż tylko tablicy do pisania.

 • Nakładki magnetyczne na tablice

  Nakładki suchościeralne na  tablice magnetyczne w znaczący sposób poszerzają zakres możliwości korzystania z tablic magnetycznych. Można przy ich pomocy nanieść na tablicę kratkę, trzylinię , linię zwykłą dla starszych klas. Nakładka układ współrzędnych przyda się na zajęciach z matematyki. Nakładka Kontur polski na lekcjach geografii oraz przyrody. Nakładki magnetyczne mają z tyłu naniesione taśmy magnetyczne. Dzięki którym można ściągnąć nakładkę i korzystać z tablicy, jeżeli zachodzi taka potrzeba.

 • Talice obrotowo-jezdne

  Idealna do zastosowań w salach szkoleniowych, konferencyjnych lub wykładowych, czyli wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości montowania jej na stałe, a musi być w łatwy sposób przemieszczana.

 • Tablice korkowe

  Tablice korkowe

 • Flipcharty

  Idealny do prowadzenia szkoleń i kursów, prezentacji, wykładów i dyskusji.

 • Tablice tekstylne

  Idealna do eksponowania różnego rodzaju informacji, notatek, czy też zdjęć. Duży wybór kolorów powierzchni tekstylnej pozwala na dostosowanie jej do wystroju każdego wnętrza.

 • Tablice moderacyjne dwustronne

  Zastosowanie: Idealna podczas wystaw i galerii zdjęć, rysunków, a także różnego rodzaju ogłoszeń. Mogą być również wykorzystane w miejscach, gdzie istnieje potrzeba fizycznego przedzielenia przestrzeni w estetyczny sposób. Ścianka moderacyjna to konstrukcja do samodzielnego montażu, w dowolnej konfiguracji i według własnego uznania. Tablice dostępne są w wersji o powierzchni suchościeralnej, korkowej lub tekstylnej. Rama wykonana z profilu aluminiowego w kolorze srebrnym, wykończona eleganckimi, popielatymi narożnikami. Panele przymocowane są do systemu za pomocą specjalnych, wytrzymałych uchwytów. Tablice dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego też możliwe jest zawieszanie ich zarówno w pionie, jak i w poziomie – w zależności od potrzeb. Całość umocowana jest na specjalnych nogach, zapewniające stabilność systemu.

 • Akcesoria

 • Planery

  Doskonale nadaje się do użytku w szkołach i w biurach. Pomocny w efektywnym planowaniu zadań Twojego zespołu.

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.