Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
 • Meble szkolne

  Meble szkolne

  Meble szkolne z atestowanych materiałów powinny się znaleźć w każdej szkole. Umeblowanie klasy ma bardzo duże znaczenie dla uczniów, ponieważ wpływa na ich komfort i zdrowie. Funkcjonalne szkolne meble w znacznej mierze przekładają się na efektywność nauki, co jest istotne w rozwijaniu umiejętności już od najmłodszych lat. Nasz sklep przygotował meble szkolne, przy których wygodnie się siedzi. Odpowiednio wyprofilowane ławki i krzesła ułatwiają skoncentrowanie się na lekcji. Dziecko może skupić uwagę na omawianym temacie, nie będąc dekoncentrowanym przez ból pleców. Krzesełko dopasowane do wzrostu ucznia i regulowany stół to użyteczne meble szkolne, jakich nie może zabraknąć w nowoczesnej klasie.

 • Tablice szkolne

  Dobrze przekazana wiedza to klucz do efektywnej lekcji. Tablica szkolna umożliwia wykonywanie przez nauczyciela czytelnych notatek i przeprowadzanie ciekawych prezentacji. Do tablicy można przypiąć pomoce naukowe, co jest pomocne w realizowaniu trudnych tematów. Chcemy zaoferować naszym Klientom tablice szkolne różnego typu: białe, kredowe i rozkładane, tzw. tryptyki. Dawniej w szkołach można było spotkać wyłącznie klasyczne tablice szkolne kredowe. Obecne ten rodzaj wciąż jest popularny, jednak został unowocześniony. Posiadamy tablice melaminowe o różnych wymiarach, wzmocnione blachą i mocną ramą. Wybrane szkolne tablice są wyposażone w długie półki, na których można trzymać kredę, markery i gąbki.

  Tablica szkolna w centrum klasy. Wybierz ją mądrze, żeby nie stracić pieniędzy!

  Nasza firma udostępnia tablice szkolne w wersjach pojedynczych i potrójnych. Część z nich posiada namalowane linie i kratkę, a część jest po prostu gładka. Oferujemy tablice szkolne składane oraz nowoczesne projekty suchościeralne. Dobrze sprawdzają się one u alergików, ponieważ szkolna tablica melaminowa nie wymaga korzystania z pylącej kredy. Cena za prostą tablicę wynosi ok. 150 zł, natomiast im więcej udogodnień dla uczniów i nauczycieli, tym wyższa cena. Tablica szkolna obrotowo-jezdna albo wodoszczelna to bardziej zaawansowane modele. Należy się liczyć z tym, że ich cena wyniesie ok. 500 zł. W naszym sklepie znajdują się też akcesoria, niezbędne do korzystania z tablic w klasach bez umywalki. Są to płyny do zmywania markerów, czyściki i wycieraki z wymiennymi filcami. Polecane tablice szkolne posiadają certyfikat zgodności z normą, dopuszczający tablice do użytku w placówkach edukacyjnych.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

  Odpowiedni sposób przekazywania wiedzy, wymaga właściwie dobranych pomocy dydaktycznych. Jednym z absolutnie podstawowych narzędzi tego rodzaju, jest rzecz jasna tablica szkolna lub pomoce dla szkół czy krzesła szkolne co nie wpływało pozytywnie na efekty nauki. Dawniej w szkołach spotkać można było wyłącznie klasyczne tablice szkolne, czyli tablice kredowe oraz przestarzałe meble szkolne czy gabloty szkolne. Obecnie w dalszym ciągu są one w użyciu, jednak zostały unowocześnione.

  Nasza firma proponuje Państwu różnego rodzaju tablice oraz szafki szkolne. W swojej ofercie posiadamy zarówno zwykłe tablice szkolne, jak i tablice kredowe magnetyczne w wersji pojedynczej oraz tryptyki. W przypadku tryptyków szczególnym rodzajem są tablice szkolne składane, z czego jedna część posiada namalowane linie, druga kratkę, natomiast środkowa jest po prostu gładka. Innym typem dostępnych u nas tablic, są tablice szkolne suchościeralne. Bardzo dobrze sprawdzają się one zwłaszcza w przypadku osób cierpiących na choroby płuc, ponieważ ich zastosowanie automatycznie eliminuje konieczność korzystania z pylącej kredy.

  W naszym sklepie znajdą Państwo również akcesoria niezbędne do użytkowania wspomnianych tablic suchościeralnych, takie jak płyn do zmywania tablic czy też zmywalne mazaki czy sprzęt sportowy dla szkół. Warto dodać, że nasze tablice szkolne posiadają certyfikat zgodności z normą PN-EN 14434:2007, dopuszczający je do użytku w placówkach oświatowych.

 • Meble biurowe

  Wyposażenie biura jest niezwykle ważną sprawą, jeżeli chcemy, aby pracujące w nim osoby mogły odpowiednio wykonywać swoje obowiązki. Wszystkie znajdujące się tam meble biurowe muszą być zatem dostosowane do potrzeb danego biura i cechować się funkcjonalnością.

  Każdy pracownik powinien mieć do dyspozycji swoje własne biurko z odpowiednią ilością miejsca na komputer oraz dokumenty i oczywiście wygodny fotel, który będzie stanowił dobre podparcie dla pleców. Warto także zadbać o to, aby w biurze znajdowały się wystarczająco duże regały czy szafki, gdzie będzie można przechowywać wspomnianą już dokumentację, albo wszelkiego typu przybory biurowe.

  Dlatego też, nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości meble biurowe, które doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni. Szeroki wachlarz naszych produktów to nie tylko wyposażenie biurowe, ale także meble do sekretariatu czy meble szkolne. Wszystkie je cechuje bardzo duża funkcjonalność oraz ciekawy design.

  Dostarczane przez nas meble do biura to również niezwykle komfortowe krzesła biurowe i bardzo eleganckie fotele menadżerskie, które perfekcyjnie wpasują się do każdego gabinetu kierownika czy prezesa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Meble metalowe

  W sklepie internetowym Cezas Glob można nabyć wysokiej, jakości meble z metalu, jednakże ich specyfika polega na ich przeznaczeniu. W tym sklepie można nabyć meble do szkół, przedszkoli, uczelni a także firmowych biur. Jedną z możliwości zakupu są meble metalowe lub meble biurowe, gdzie można znaleźć podstawowe wyposażenia biur.

  W przypadku szkół z pomieszczeniami, w których potrzebne są tego typu meble są na przykład sekretariat, w którym mogą zagościć regały magazynowe, na których pomieści się spora liczba segregatorów z ważnymi dokumentami czy też szafy biurowe. Gabinet higienistki, który jest ważnym pomieszczeniem szkolnym z pewnością powinien zostać zaopatrzony w meble medyczne czy zaplecze sportowe w którym można bez przeszkód trzymać sprzęt sportowy dla szkół. Stoły szkolne są głównym wyposażeniem sal szkolnych tak sam jak krzesła szkolne. W swojej ofercie Cezas Glob posiada szeroką propozycję mebli metalowych, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych jak i gabarytowych. Dostosowane są odpowiednio do najmłodszych uczniów jak i tych nieco starszych. Meble szkolne są bardzo ważnym elementem, który każda szkoła powinna być wyposażona. Nie chodzi tutaj wyłącznie o sam fakt posiadania tych mebli, ale również o ich kondycję i bezpieczeństwo.

  Firma Cezas Glob może pochwalić się wieloma certyfikatami, świadczącymi o ich, jakości wykonywanych mebli metalowych oraz możliwości dopuszczenia tychże produktów, jako wyposażenie szkolne. Jak wiadomo bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego też ważne jest zadbanie o dobre i solidne meble. W katalogach oznaczonych, jako meble szkolne możemy zapoznać się z szeroką ofertą nie tylko stołów czy krzeseł, ale również tablic szkolnychpomocy szkolnych oraz szaf szkolnych, ławek wraz z wieszakami na ubrania czy też biurek dla nauczycieli oraz stołów komputerowych, które są istotnym elementem wyposażenia każdej klasy informatycznej. Regały czy szafki na RTV również znajdują swoje miejsce w szkolnych salach, dlatego dostępne są w ofercie. 

 • Krzesła i fotele obrotowe

  Każde biuro musi zostać odpowiednio wyposażone, aby mogło spełniać wszystkie swoje zadania. Przede wszystkim, meble biurowe, które się tam znajdą, powinny być funkcjonalne, tak by ułatwiały pracę osobom wypełniającym tam swoje obowiązki. Oprócz tego jednak, meble tego rodzaju muszą również doskonale się prezentować i wpasować się w styl wszystkich pomieszczeń. Dlatego też, wybierając poszczególne elementy wystroju, musimy brać pod uwagę wszystkie ich wady oraz zalety.

  Podobnie jest z krzesłami oraz fotelami, które znajdują się w grupie najbardziej podstawowych mebli do biura. Nasza firma oferuje swoim klientom ich bardzo szeroki wybór, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć takie fotele biurowe, które będą wygodne oraz praktyczne, a do tego wpasują się w wystrój wnętrza biura. Wszystkie tworzone przez nas meble są produktami najwyższej jakości, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Zawsze staramy się dostarczać im fotele i krzesła, które wyróżniają się precyzją wykonania oraz walorami estetycznymi. Bez względu na to, czy interesują Państwa eleganckie fotele menadżerskie czy wygodne krzesła biurowe, jesteśmy pewni, że nasza rozbudowa oferta obejmująca tego typu produkty spełni wasze oczekiwania.

 • Gabloty Szkolne

  Dla uczniów bardzo ważna jest atmosfera w szkole. Dużo przyjemniej przebywa się na korytarzach, które są wypełnione podwieszanymi gablotami. Designerska gablota szkolna może służyć do prezentacji osiągnięć wybitnych uczniów lub stworzenia galerii zdjęć z wycieczek klasowych. Szkolna gablotka to znakomite miejsce na ogłoszenia i plakaty konkursowe. Oferujemy gabloty szkolne informacyjne, na puchary, na sztandar, na klucze. Dostępne są u nas gabloty wewnętrzne i zewnętrzne, oszklone, wodoodporne i dużo więcej. Warto przemyśleć zakup gabloty szkolnej nie tylko ze względu na jej funkcjonalność, ale i cenę. Zebraliśmy gabloty szkolne od znanych producentów , dbających o jakość w przystępnej cenie.

  Prezentujemy gabloty szkolne o wielu zastosowaniach. Wybierz coś do swojej szkoły!

  Szkoła, w której pierwsze skrzypce grają uczniowie to miejsce, do którego chętnie się chodzi. Już jedna szkolna gablotka jest ciekawym dodatkiem, który opowiada o życiu szkoły. Zdjęcia, ogłoszenia, wybitne osiągnięcia czy dyplomy wyeksponowane za szybką wszyscy mogą oglądać i komentować. Gablota szkolna na puchary w oryginalny sposób zaprezentuje nagrody zdobyte przez uczniów. W sklepie internetowym Cezas Glob można zamówić gabloty szkolne podświetlane LED, z ozdobnymi ramami i kolorowym podłożem magnetycznym. Oferujemy gabloty w różnych wymiarach, lakierowane, matowe, tekstylne, korkowe... Wybór jest na tyle duży, że każdy może znaleźć odpowiednie produkty. Solidne wykonanie sprawia, że gablota szkolna z naszego sklepu będzie ozdabiać korytarze przez wiele lat. Odporne szybki i zamknięcia na kluczyk zabezpieczają gabloty przed zniszczeniem. Zapraszamy do przeglądania asortymentu Cezas Glob.

  Proponujemy Państwu nowoczesne, a zarazem funkcjonalne i solidne meble szkolne, niezbędny element wyposażenia sal lekcyjnych, szatni i innych pomieszczeń. Oferowane przez nas ławki, stoliki, krzesła, biurka, gabloty, szafy i szafki, są bezpieczne dla uczniów, trwałe i estetyczne. Wśród dostępnych w naszym asortymencie produktów są także meble metalowe, między innymi szafki szkolne ubraniowe dla uczniów, ławeczki, szafy na akta, szafki trenerskie i inne.

  Szczególnie polecamy Państwa uwadze różnego rodzaju gabloty szkolne. To stworzona specjalnie dla potrzeb placówek oświatowych kategoria mebli, pełniących istotną funkcję edukacyjną. Gablota szkolna jest bowiem miejscem, gdzie eksponuje się bardzo ważne dla społeczności uczniowskiej przedmioty. Proponowane przez nas gabloty do szkoły odznaczają się solidną konstrukcją i estetycznym designem, są przy tym na tyle zróżnicowane, że mogą służyć rozmaitym celom. W ofercie posiadamy i gabloty na puchary, i gabloty na sztandar, ogłoszeniowe i przeznaczone do przechowywania kluczy. Wszystkie gabloty szkolne wykonane są z certyfikowanych elementów, bezpieczne i łatwe w użytkowaniu.

  Dodatkowo polecamy trwałe i estetyczne tablice szkolne, różnych formatów i kolorów oraz wysokiej jakości sprzęt sportowy dla szkół, sprawny i niezawodny, przeznaczony do poszczególnych dyscyplin sportowych.

 • Pomoce szkolne i przedszkolne

  Nie od dziś wiadomo, że przekazywanie wiedzy może być równie trudne, co jej przyswajanie. Z każdym rokiem coraz więcej szkół posiada interaktywne pomoce szkolne. Również w przedszkolach rozwijanie wyobraźni dzieci odbywa się z wykorzystaniem tablic i plansz. Pomoce przedszkolne i szkolne ułatwiają wizualizację omawianych zagadnień. To narzędzia dydaktyczne, z którymi nauka jest przyjemniejsza i dużo bardziej efektywniejsza. W tej kategorii zebraliśmy kompleksowe pomoce dla szkół i przedszkoli, pozwalające urozmaicić zajęcia i zrozumieć trudniejsze tematy. Oferujemy pomoc dostosowaną do przedmiotu i tematu lekcji. To np. korpus człowieka na biologię, mapy na historię czy mierniki na fizykę.

  Pomoce szkolne, które pozwalają prowadzić urozmaicone lekcje na każdy temat

  Zainteresowanie dzieci omawianym zagadnieniem nie zawsze jest formalnością. Zdarza się, że zagadnienie wymaga pełnego skupienia od całej klasy. Szkolne pomoce są rozwiązaniem, które przynosi duże efekty. Proponujemy pomoc dla szkół, umożliwiającą nauczycielom przeprowadzanie niepowtarzalnych zajęć. Pogrupowaliśmy pomoce szkolne w kategorie przedmiotowe: do nauki matematyki lub j. polskiego polecamy tablice edukacyjne. W klasie od fizyki zalecamy umieścić zestawy przyrządów do badań: radiometry, baterie słoneczne czy galwanoskopy. Gabinet biologiczny warto zaopatrzyć w szkielety i korpusy, a historyczny w mapy i portrety królów Polski.

  Posiadamy w ofercie pomoce przedszkolne, pozwalające łączyć naukę z zabawą. To edukacyjne gry i szablony do pisania. Nasz sklep internetowy ma też pomoc dla szkół podstawowych, która ułatwia nauczanie zintegrowane. Zapraszamy do składania zamówień na pomoce szkolne!

  Nie od dziś wiadomo, że przekazywanie wiedzy może być równie trudne, co jej przyswajanie. Z każdym rokiem co raz więcej szkół posiada interaktywne tablice szkolne, nie każdy człowiek posiada bowiem na tyle rozwiniętą wyobraźnię, aby bez podawania konkretnych przykładów wizualizować omawiane zagadnienie.
  Z tego względu ogromne znaczenie ma posiadanie narzędzi pomocy dydaktycznych, zwanych również pomocami dla szkół.

  Kompleksowe wyposażenie dla szkół w tym meble szkolne czy krzesła szkolne zdecydowanie pomaga w dydaktyce.

  Pomoce dla szkół pozwalają: urozmaicić zajęcia dydaktyczne, często także pomóc zrozumieć jakiś trudniejszy temat. Warto wspomnieć, że pomoce dla szkół mogą być dedykowane dla każdego przedmiotu oddzielnie np. pomoce dla biologi w postaci mikroskopów, szkiełek nakrywkowych itp.

  Pomoce dla szkół, jakie my proponujemy, pogrupowaliśmy w kategorie przedmiotowe: dla matematyki lub języka polskiego znajdziemy odpowiednie tablice z zasadami i prawami matematycznymi lub językowymi. Dla fizyki zaś przedstawiliśmy zestaw podstawowych przyrządów takich jak radiometry, baterie słoneczne, galwanoskopy i inne przydatne na lekcjach pomoce dla szkół. Jeżeli chodzi o lekcje wychowania fizycznego posiadamy najnowocześniejszy sprzęt sportowy dla szkół. Urozmaić swoje lekcje, zademonstruj doświadczenia, przekaż zasady z naszymi pomocami dla szkół!

  W naszej ofercie znajdzie Państwo również gabloty szkolne, fotele menadżerskiemeble metalowe czy meble biurowe, które mogą być wykorzystane jako meble do sekretariatu, biblioteki czy gabinetu dyrektora.

   

 • Multimedia

  Szkolenia, prezentacje i edukacja nabierają nowego wymiaru i podnoszą efektywność pracy zespołowej, zwiększając skupienie uczniów podczas prowadzonych zajęć.

 • Regały do archiwum magazynu

  Magazyny to miejsca służące do przechowywania różnorodnych towarów. Utrzymanie takich miejsc w porządku i zorganizowaniu jest możliwe, jeśli pojawiają się w nim wysokiej klasy metalowe regały magazynowe. Bardzo często muszą być wykonane z wysokiej klasy materiałów, gdyż są narażone na duże i stałe obciążenia. Na szczęście na rynku pojawili się producenci mebli metalowych, którzy przygotowali specjalistyczne meble do magazynów, warsztatów i innych zastosowań.

  W ofercie naszego sklepu pojawiają się takie meble metalowe magazynowe, jak: regały magazynowe i regały zaczepowe. Takie meble metalowe różnią się rozmiarami, wykonaniem, wzornictwem oraz dodatkowym wyposażeniem. Natomiast wszystkie cechują się wysoką jakością, co możemy gwarantować. Na przestrzeni lat pomogliśmy już wielu firmom w całej Polsce na zbudowanie mniejszych i większych magazynów, z których korzystają przez cały czas. My dodatkowo udzielamy im wsparcia w dalszym wyposażeniu takich magazynów o nowe regały zaczepowe, jeśli zachodzi taka potrzeba.

  Regały w magazynie

  Im większy magazyn, tym więcej regałów powinno się w nim pojawić. Dzięki temu gromadzone towary nie znajdują się na zimnej nawierzchni. Już przed nadmiernym chłodem i wilgocią są zabezpieczone. Ale to nie wszystko, ponieważ na regałach o wiele łatwiej udaje się uporządkować wszystkie kartony i towary. Zdarza się, że takie magazyny pojawiają się w pobliżu pewnych marketów czy sklepów. W takim magazynie są regularnie uzupełniane towary, które najczęściej schodzą. To sprawia, że Klienci przez cały czas mogą decydować się na ich zamówienie.

  W takich magazynach jest możliwość poruszania się samodzielnego. A zarazem korzystanie z wózków widłowych. Należy wtedy tylko zachować ostrożność podczas przemieszczania się między regałami, aby nie doszło do ich zahaczenia. Wszystkie regały można ustawiać na kilka sposoby. Najczęściej to regały zaczepowe, więc udaje się je zaczepić do ściany i podłoża.

  Regały magazynowe które są w naszej ofercie sprawdzają się w sklepach , magazynach , archiwach, dzięki ich zastosowaniu pomieszczenia dysponują użyteczną i efektywną powierzchnią użytkową do przechowywania różnego asortymentu. Regały posiadają niezbędne atesty i certyfikaty ISO co świadczy o ich najważniejszej jakości jak również to że są produkowane w Polsce . 

  W ofercie naszego sklepu posiadamy jeszcze metalowe meble szkolne, na których zamówienie decydują się wszystkie państwowe i prywatne szkoły i przedszkola w kraju. Podobnym zainteresowaniem cieszą się meble warsztatowe, na których wybór decydują się właściciele mniejszych i większych warsztatów oraz zakładów pracy.

  Zachęcamy by wybrać nasze szafy metalowe i meble oraz regały magazynowe, które pozwolą Państwu zadbać o bezpieczeństwo i porządek swojego asortymentu. Gwarantujemy, że posłużą na wiele lat. A ich montaż okazuje się bardzo prosty!

 • DRUKI SZKOLNE 2024

  Oferujemy najwyższej jakości druki szkolne, zgodne z aktualnymi rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Aby złożyć zamówienie na druki prosimy pobrać i wypełnić odpowiedni Formularz Zamówienia, a następnie odesłać go pocztą , lub na nasz adres mailowy : biuro@cezasglob.pl handlowy@cezasglob.pl

 • Pracownia chemiczna
 • LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

  Laboratoria Przyszłości czyli najnowsza inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech. Jej celem jest wsparcie szkół podstawowych w rozwijaniu talentów oraz kompetencji uczniów w zakresie kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach projektu szkoły adekwatnie do ilości uczniów, mogą wnioskować o dofinansowanie:

  • 30 000 złotych – w przypadku szkół do 100 uczniów (jest ich 5168, a uczy się w nich 292 457 uczniów)
  • 60 000 złotych – w przypadku szkół od 101 do 200 uczniów (jest ich 3492, a uczy się w nich 495 017 uczniów)
  • 70 000 złotych – w przypadku szkół od 201 do 234 uczniów (jest ich 659, a uczy się w nich 142 467uczniów)
  • 300 złotych na ucznia – w przypadku szkół od 235 uczniów(jest ich 4678, a uczy się w nich 2 131 451 uczniów).

  Oznacza to, że ponad 3 miliony uczniów z 15 tysięcy szkół, korzystając z tego projektu będzie poszerzać swoje zainteresowania oraz zgłębiać pasje.

  Opracowany został katalog wyposażenia zawierający 175 pozycji, które szkoły mogą zakupić za środki otrzymane w ramach programu. Katalog zawiera minimalne wytyczna, nie wyznacza pełen specyfikacji, dzięki czemu każda szkoła będzie w stanie dobrać odpowiedni dla siebie sprzęt.

  Pełna informacja odnośnie programu dostępna jest na stronie: https://www.gov.pl/web/laboratoria

  W tej kategorii znajdą Państwo niezbędne artykuły do wyposażenia stanowisk do pracy narzędziowej/technicznej. Wszystkie załączone produkty dobrane zostały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz gusta i preferencje klientów. W naszej ofercie są stoły modułowe , szafy warsztatowe, krzesła , stoły , meble do pracowni i drukarek 3D, gabloty, tablice.

  Mamy nadzieję, że nasze produkty przysłużą się w kształceniu nowych kadr specjalistów, którzy wprowadzą Polskę i przyszłe pokolenia w bezpieczną i wspaniałą przyszłość.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.