Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Czym powinna się cechować tablica szkolna kredowa? Przede wszystkim musi być odporna na ścieranie. Tylko wtedy jednorazowy zakup wystarczy na wiele lat, a z zalet tablicy skorzystają uczniowie różnych klas. Stawiamy na wytrzymałość i komfort, również dla nauczyciela. Dlatego wybrane z dostępnych w naszym sklepie tablic szkolnych mają magnetyczne powierzchnie lakierowane. Ułatwiają one zmywanie notatek, do czego znakomicie sprawdza się wycierak do użytku na sucho. Taka tablica kredowa pozwala na wygodne użytkowanie bez tracenia czasu na chodzenie do łazienki, żeby zmoczyć gąbkę. Nowoczesne tablice szkolne kredowe są odświeżoną wersją klasyki, dostosowaną do warunków współczesnych szkół.

%split%

Tablica szkolna kredowa i akcesoria Cezas Glob w dobrej cenie. Zadbaj o dobre wyposażenie klasy

Uczniowie szkół podstawowych uwielbiają pisać i rysować po tablicy. Z pomocą kolorowej kredy można wyczarować prawdziwe dzieła sztuki, zamieniając zielone tablice w płótna malarskie. Gimnazjaliści inaczej podchodzą do kwestii tablicy. Dla nich liczy się jej wielkość, bo duża tablica kredowa oznacza wyraźne notatki i wygodne zaprezentowanie swojego zadania domowego. W liceum tablice szkolne kredowe służą głównie do wypunktowywania ważnych punktów lekcji lub rysowania schematów. Niezależnie od potrzeb, tablica kredowa jest bardzo przydatna w klasie. Tym bardziej, że cena za tablicę jest niska i zawiera aż 10-letnią gwarancję w przypadku tablic lakierowanych i dożywotnią gwarancję, jeśli chodzi o tablice ceramiczne. Sprzedajemy zestawy akcesoriów w atrakcyjnych cenach, w tym kredę, wycieraki i magnesy. Zapoznaj się z ofertą na tablice szkolne kredowe i te, których cena i jakość Ci odpowiadają.

Do zastosowania w firmach i edukacji. Może być pomocna w objaśnianiu zagadnień dzięki ilustrowaniu treści podczas spotkań albo w przekazywaniu współpracownikom uwag

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.