Regulamin sklepu:
Regulamin dla Konsumentów (obowiązuje od 25 grudnia 2014r.)
 
 
 
§ 1

Właścicielem sklepu www.cezasglob.pl jest firma CEZAS - GLOB Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie. Adres firmowy: ul. Żelazna 2, 10-419 Olsztyn, NIP:  739-000-15-18. REGON: 510196511 KRS:0000188928


§ 2

Wszystkie ceny oferowanych produktów są cenami brutto. Przy sprzedaży wysyłkowej, zawsze wystawiamy fakturę VAT. Na fakturach zawsze uwzględniamy koszty wysyłki.
Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.

§ 3

Koszty dostawy :
W przypadku zamówień małogabarytowych np.( pomoce szkolne , krzesła) koszt wysyłki wynosi 60 zł brutto.  Koszt dostawy takiego asortymentu jak szafy , biurka , meble szkolne jest ustalany za każdym razem indywidualnie.
  W przypadku mebli ( szaf , biurek) kierowca nie ma obowiązku ich wniesienia !

§ 4
Formy płatności : przedpłata 100%, wysyłka za pobraniem ,  Instytucje Państwowe płatności terminowe przelew 14 lub 21 dniowy .

§ 5

CEZAS - GLOB Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany opakowań oferowanych produktów.  Jednocześnie informujemy, że ewentualna zmiana opakowania sprzedawanego produktu nie wpływa na jego funkcjonalność i jest podyktowana wyłącznie zmianą w dostawie produktów od producenta. Jednocześnie informujemy, ze niekiedy może nastąpić niewielka zmiana wizualna danego produktu. Zmiany takie są czasami wykonywane przez producentów i nie wpływają na funkcjonalność danego urządzenia. W przypadku gdy zmiana ma charakter stały, aktualizujemy zdjęcia danego produktu.


§ 6

Warunkiem ważności gwarancji jest przestrzeganie wymaganych okresów wymiany materiałów eksploatacyjnych. Materiały eksploatacyjne muszą być zakupione w sklepie www.cezasglob.pl Nie gwarantujemy sprawności zakupionych urządzeń w przypadku instalowania w nich części zakupionych w innych źródłach.


§ 7

Zamówienia realizujemy w terminie od 5 do 21 dni roboczych.
Zamówienia płatne z góry realizujemy po otrzymaniu wpłaty na konto lub otrzymaniu od Klienta drogą elektroniczną (e-mail) lub faxem potwierdzenia zrealizowania przelewu przez bank Klienta. Zamówienia opłacane poprzez system płatności elektronicznych (platnosci.pl) realizujemy po otrzymaniu potwierdzenia zrealizowania płatności przez system transakcyjny.

Przeciętny czas wysyłki zamówienia to od 5 do 21 dni roboczych. W przypadku gdy Klientowi zależy na przyspieszeniu realizacji, prosimy o kontakt telefoniczny.


§ 8

Reklamacje zakupionych u nas produktów, można zgłaszać telefonicznie, faxem lub e-mailem. Dane kontaktowe znajdują się na stronie z kontaktem do sklepu. Prosimy o nie wysyłanie reklamowanych produktów bez wcześniejszego kontaktu z obsługą sklepu. Do reklamacji nie jest potrzebne okazanie dokumentu potwierdzającego zakup produktu w naszej firmie (weryfikujemy to we własnym zakresie). Reklamowany produkt Klient odsyła na nasz koszt firmą kurierską. Informacje o sposobie nadania przesyłki, podamy po wcześniejszym kontakcie z nami. Naprawiony, bądź wymieniony na nowy produkt, wysyłamy do Klienta na nasz koszt w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

W przypadku gdy reklamacja okaże się nieuzasadniona, refakturujemy na Klienta koszt wysyłek kurierskich w obydwie strony (od Klienta do nas i od nas do Klienta).


§ 9

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe wszystkich naszych klientów są przechowywane w bazie danych CEZAS - GLOB Sp. z o.o. Dane osobowe gromadzone są wyłącznie na potrzeby CEZAS - GLOB Sp. z o.o. w celu prowadzenia różnych form promocji. Bezpieczeństwo tych danych jest zgodne z przepisami o ochronie danych osobowych. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, poprawiania tych danych oraz żądania zaprzestania przetwarzania, które należy zgłosić pisemnie lub listem e-mail do CEZAS - GLOB Sp. z o.o.

§ 10
Mimo dołożenia wszelkich starań sklep internetowy www.cezasglob.pl nie gwarantuje, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z naszym pracownikiem.


§ 11
Klient, zawierając "umowę na odległość", może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Prawo to nie przysługuje podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz paragonem lub fakturą, z kserokopią dowodu zapłaty (w przypadku przesyłki płatnej przy odbiorze), instrukcja i gwarancja(jeżeli taka jest). (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).
 
§ 12

Ceny widniejące na stronie internetowej sklepu www.cezasglob.pl, jak również opisy produktów stanowią jedynie informację handlową, a nie ofertę w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Charakter wiążący - na potrzeby zawarcia konkretnej umowy - zyskują one dopiero z chwilą potwierdzenia zamówienia przez Sprzedającego


PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.