Szafki Szkolne Skrytkowe 

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Wysokie szafki szkolne to bardzo funkcjonalne meble do szatni i na korytarze. Mieszczą się w nich ubrania, obuwie, podręczniki i prywatne rzeczy uczniów. Skrytki są zamykane na kluczyk, a wbudowane otwory wentylacyjne zapewniają obieg powietrza również wewnątrz szafki. Proponujemy duże dwunastodrzwiowe, średnie sześciodrzwiowe i małe dwudrzwiowe szkolne szafki. Cena zależy od rodzaju wybranego mebla i jego wyposażenia. Szafa skrytkowa Cezas Glob z drążkiem na wieszaki ubraniowe lub z wieszakami bocznymi jest nieco droższa, niż szafka szkolna ze skrytką bez dodatkowych akcesoriów. Dowiedz się, jaka jest cena wybranego modelu, przeglądając nasz katalog online.

na stronę

CZTERODRZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA BHP/2/4MG

631,29 zł
0 Recenzje
Na stanie

CZTERODRZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA BHP/2/4MS

580,44 zł
0 Recenzje
Na stanie

CZTERODRZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA BHP/2/4MP

539,18 zł
0 Recenzje
Na stanie

SZEŚCIODRZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA BHP/2/6MG

711,87 zł
0 Recenzje
Na stanie

SZEŚCIODRZWIOWA. SZAFA SKRYTKOWA BHP/2/6MS

610,18 zł
0 Recenzje
Na stanie

SZEŚCIODRZWIOWA. SZAFA SKRYTKOWA BHP/2/6MP

569,88 zł
0 Recenzje
Na stanie

OŚMIODRZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA BHP/2/8MG

803,98 zł
0 Recenzje
Na stanie

OŚMIODRZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA BHP/2/8MS

661,03 zł
0 Recenzje
Na stanie

OŚMIODRZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA BHP/2/8MP

610,18 zł
0 Recenzje
Na stanie

SZEŚCIORZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA BHP/3/6MG

936,37 zł
0 Recenzje
Na stanie

SZEŚCIORZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA

864,42 zł
0 Recenzje
Na stanie

SZEŚCIORZWIOWA SZAFA SKRYTKOWA

803,98 zł
0 Recenzje
Na stanie
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Szafki Szkolne Skrytkowe

Malowane szafki szkolne ze skrytką – Twoi uczniowie je pokochają!

Nasze szafki do szatni są wykonane z ocynkowanej blachy, którą pomalowano farbą proszkową. W wersji podstawowej szafa skrytkowa występuje w uniwersalnym kolorze popielu. Na życzenie Klienta dostarczamy meble w innych odcieniach, z których część nie wymaga dopłaty. Zaliczają się do nich szafki szkolne w kolorze mięty, niebieskim i czarnym. Mocniejsze, bardziej wyraziste barwy zapewniamy za dopłatą. To pomarańczowa, czerwona, brązowa lub biała szkolna szafka, idealna do postawienia na korytarzu między klasami. Ciekawym rozwiązaniem jest zamówienie skrytek pomalowanych na różne kolory i połączenie ich w systemy. Wymiary szafek warto dobrać pod kątem ilości uczniów i funkcji, jaką szafa skrytkowa ma pełnić. Jeśli chcemy, żeby dzieci trzymały w nich książki, wystarczą skrytki o mniejszej pojemności. Na kurtki potrzebna będzie większa przestrzeń, umożliwiająca swobodne powieszenie ubrań na wieszaku.