Tablica rozkładana (tryptyk) 

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

W naszej kolekcji tablic ważne miejsce zajmuje tablica szkolna tryptyk, która jest rozkładanym modelem z dużym obszarem roboczym. Zamknięty tryptyk ma wygląd zwykłej tablicy prostokątnej. Po rozłożeniu, tablica zyskuje dwa dodatkowe skrzydła, co w efekcie daje trzyczęściową konstrukcję idealną do dużych klas szkolnych. W sklepie Cezas Glob zebraliśmy tablice szkolne od zaufanych i sprawdzonych producentów. Z działu Tablica szkolna tryptyk polecamy dwa rodzaje: model biały lakierowany i zielony kredowy. Każdy z nich wyróżniają inne cechy, a łączy nowoczesny, trzyczęściowy układ. Do klas, gdzie precyzyjne notatki to konieczność, oferujemy tablicę tryptyk malowaną w kratkę i gęste linie.

Podkategorie

Powierzchnia suchościeralna-biała

Tryptyki polecane są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża powierzchnia do pisania, ale zachodzi potrzeba by ściana frontowa sali czasowo spełniała też inną funkcję niż tylko tablicy do pisania

Powierzchnia kredowa zielona

Tryptyki polecane są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża powierzchnia do pisania, ale zachodzi potrzeba by ściana frontowa sali czasowo spełniała też inną funkcję niż tylko tablicy do pisania.

Tablica rozkładana (tryptyk)

Tablica szkolna tryptyk oraz jej zastosowanie podczas nauki. Sprawdź, czemu warto ją mieć

Jak każda tablica, również tablica szkolna tryptyk służy do prezentowania ważnych treści na lekcjach. Układ złożony z trzech komponentów jest szczególnie praktyczny podczas przeprowadzania sprawdzianów. Nauczyciel może jeszcze przed lekcją zapisać na tablicy pytania, a następnie zamknąć skrzydła, które otworzy dopiero po sprawdzeniu obecności. Tablica szkolna tryptyk jest najlepszym wyborem do sal konferencyjnych. Boczne skrzydła mogą posłużyć do tworzenia notatek na bieżąco, a środkowa tablica do zawieszenia gotowych materiałów, przygotowanych wcześniej. Dostarczamy tablice typu tryptyk do szkół w całej Polsce, wyposażając klasy w pierwszorzędny sprzęt. Nasz asortyment zawiera projekty suchościeralne kredowe i lakierowane o właściwościach magnetycznych. Zapraszamy do współpracy wszystkich, szukających tablicy tryptyk. Do wyboru mamy modele z elegancką półką na markery, kredę i płyny czyszczące.

Tryptyki polecane są wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża powierzchnia do pisania, ale zachodzi potrzeba by ściana frontowa sali czasowo spełniała też inną funkcję niż tylko tablicy do pisania.