Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

Wysokiej jakości krzesła szkolne i krzesła przedszkolne odpowiadają za prawidłową postawę dzieci. Młodzi uczniowie coraz częściej borykają się z wadami kręgosłupa, których można uniknąć w prosty sposób. Wystarczy, że dyrekcja szkoły zatroszczy się o krzesła przystosowane do dzieci. W katalogu z produktami Cezas Glob cena za krzesło przedszkolne wynosi ok. 80 zł, co jest niewielką stawką za profesjonalne siedzisko polskiej produkcji. Oferujemy profilowane, kolorowe krzesła przedszkolne, w których dzieci z przyjemnością spędzają czas i uczą się pisania. Przygotowaliśmy tabelę rozmiarów, żeby umożliwić zakup krzeseł perfekcyjnie dopasowanych do wzrostu maluchów i blatu stołu.

Dlaczego warto wybrać krzesło przedszkolne i szkolne Cezas Glob? Odpowiadamy!

Chodzenie do szkoły powinno wywoływać u dziecka dobre skojarzenia. Nie dzieje się tak, jeśli przez kilka godzin uczeń musi siedzieć w niewygodnym, za małym krzesełku. Dyskomfort utrudnia funkcjonowanie w klasie i skupianie uwagi na nauce. Cezas Glob oferuje meble szkolne, które chronią najmłodszych przed schorzeniami kręgosłupa. Cena za krzesło przedszkolne nie jest wygórowana, a duży wybór produktów pozwala dopasować je do konkretnej klasy. Różne kolory, wymiary i style mebli wprowadzają miłą atmosferę w klasie. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty były najwyższej jakości. Potwierdza to ilość atestów i certyfikatów, dopuszczających krzesła przedszkolne oraz szkolne krzesła do użytku w placówkach oświaty. Na odpowiednim siedzisku i przy biurku dzieci są wstanie swobodnie pracować oraz sporządzać notatki. Zachęcamy do poznania naszej oferty na krzesła szkolne.

Dobrej, jakości meble odpowiadają przede wszystkim za dobrą postawę osób, chodzi tutaj o krzesła szkolne, które muszą być odpowiednio przystosowane do dzieci. Dzieci coraz częściej borykają się z różnymi schorzeniami kręgosłupa, dlatego ważne jest, aby w szkole ich postawa była odpowiednio zadbana. Fotel szkolny, dedykowany dla nauczycieli również powinien być wygodny, aby nauczyciel miał odpowiedni komfort w pracy, tak, aby przekazywał swoją wiedzę dzieciakom. Krzesło szkolne, na którym dzieci spędzają sporą część dnia musi być wygodne i nie utrudniać dziecku funkcjonowania i skupiania się na nauce.

Cezas glob oferuje pomoce dla szkół takie jak specjalne pomocne materiały z każdego przedmiotu, które będą mogły być wykorzystywane na lekcji. Firma posiada również wiele udogodnień w postaci specjalnych promocji na krzesła do szkoły czy meble szkolne. W ich ofercie produktów można znaleźć wiele rodzajów tego meble i dopasować go odpowiednio do danej klasy. W ich asortymencie znajdą się również doskonałej, jakości stoły szkolne, przy których dzieci będą w stanie swobodnie pracować oraz sporządzać notatki. 20 lat doświadczenia firmy z pewnością jest doskonałym atutem, ponieważ daje gwarancję ich, jakości. Ciągłe udoskonalenia i wzbogacanie oferty jedynie pozwala na dalszy rozwój firmy oraz pozyskiwanie coraz to nowszych klientów.

Oprócz katalogów w sklepie internetowym firma posiada sporą ekspozycję swoich produktów, dzięki czemu można na własne oczy zapoznać się z ofertą i wybrać odpowiednie szafki szkolne. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby produkty były najwyższej, jakości. Wiele certyfikatów daje gwarancję na to, że meble mogą być dopuszczone do użytku szkolnego i nie zagrażają bezpieczeństwu dzieci, które jest bardzo ważne, tak samo jak ich komfort podczas spędzania czasu na zajęciach lekcyjnych.

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Czytaj więcej
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.