Jest 229 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 229 elementów

W sklepie internetowym Cezas Glob można nabyć wysokiej, jakości meble z metalu, jednakże ich specyfika polega na ich przeznaczeniu. W tym sklepie można nabyć meble do szkół, przedszkoli, uczelni a także firmowych biur. Jedną z możliwości zakupu są meble metalowe lub meble biurowe, gdzie można znaleźć podstawowe wyposażenia biur.

W przypadku szkół z pomieszczeniami, w których potrzebne są tego typu meble są na przykład sekretariat, w którym mogą zagościć regały magazynowe, na których pomieści się spora liczba segregatorów z ważnymi dokumentami czy też szafy biurowe. Gabinet higienistki, który jest ważnym pomieszczeniem szkolnym z pewnością powinien zostać zaopatrzony w meble medyczne czy zaplecze sportowe w którym można bez przeszkód trzymać sprzęt sportowy dla szkół. Stoły szkolne są głównym wyposażeniem sal szkolnych tak sam jak krzesła szkolne. W swojej ofercie Cezas Glob posiada szeroką propozycję mebli metalowych, które dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych jak i gabarytowych. Dostosowane są odpowiednio do najmłodszych uczniów jak i tych nieco starszych. Meble szkolne są bardzo ważnym elementem, który każda szkoła powinna być wyposażona. Nie chodzi tutaj wyłącznie o sam fakt posiadania tych mebli, ale również o ich kondycję i bezpieczeństwo.

Firma Cezas Glob może pochwalić się wieloma certyfikatami, świadczącymi o ich, jakości wykonywanych mebli metalowych oraz możliwości dopuszczenia tychże produktów, jako wyposażenie szkolne. Jak wiadomo bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego też ważne jest zadbanie o dobre i solidne meble. W katalogach oznaczonych, jako meble szkolne możemy zapoznać się z szeroką ofertą nie tylko stołów czy krzeseł, ale również tablic szkolnychpomocy szkolnych oraz szaf szkolnych, ławek wraz z wieszakami na ubrania czy też biurek dla nauczycieli oraz stołów komputerowych, które są istotnym elementem wyposażenia każdej klasy informatycznej. Regały czy szafki na RTV również znajdują swoje miejsce w szkolnych salach, dlatego dostępne są w ofercie. 

 • Szafy Biurowe

  Oferowane przez nas metalowe meble biurowe, świetnie nadają się do przechowywania dokumentów, akt, segregatorów oraz materiałów biurowych.
  W naszej ofercie znajdą Państwo szafy z drzwiami uchylnymi, żaluzjowymi, przesuwnymi, jak również szafy klasowe, na dokumenty niejawne, a także biurowe szafy witrynowe.
  Oferujemy szafy o różnych wysokościach, 2-,3-,4-,5-półkowe, jedno lub dwudrzwiowe, wzmacniane oraz nadstawki do szaf biurowych. Nasze meble metalowe stanowią funkcjonalne oraz estetyczne wyposażenie  biur, pracowni, pomieszczeń w zakładach pracy, szkołach, urzędach, szpitalach oraz wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Podnoszą one standard miejsca pracy, nauki oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

 • Szafy na plany i mapy

  Szafy na plany i mapy już od wielu lat są wyposażeniem wydziałów geodezyjno-kartograficznych urzędów,  jednostek wojskowych, a także biur architektonicznych, pracowni konstrukcyjnych oraz szkół plastycznych i muzeów. Służą one do przechowywania i archiwizowania map, planów, dokumentacji technicznych formatu A-1, A-0 i B-1.
  Oferujemy je w wersji pięcio- i dziesięcio szufladowej szafy. Szuflady przesuwają się po prowadnicach teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Szafa posiada blokadę pozwalająca na wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje jej stabilność.
  W ofercie znajdziecie Państwo także stoły montażowe z podświetlanym blatem for. A-1 I A-0 oraz szafę siedmioszufladową ze zintegrowanym blatem podświetlanym. Popularne „mapiarki” podnoszą standard miejsca pracy oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

 • Szafy Kartotekowe

  Oferowane przez nas metalowe szafy kartotekowe świetnie nadają się do przechowywania kartotek, akt, dokumentów, segregatorów oraz materiałów biurowych.
  Szafy są przystosowane do kartotek formatu A-4, A-5, A-6, B-7, teczek wiszących, kart osobowych. Oferowane są w kilku wersjach wysokości: od 2 do 7 szuflad oraz sposobu ułożenia karty w szufladzie - jedno lub dwurzędowe.
  Szuflady przesuwają się po prowadnicach teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Szafy posiadają blokadę pozwalająca na wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje jej stabilność.
    W standardzie  posadowione są na regulowanych stopkach.
  Ofertę uzupełnia kontener przybiurkowy na kółkach, trzy lub cztero szufladowy, wyposażony w piórnik. Oferowane meble metalowe stanowią funkcjonalne oraz estetyczne wyposażenie  biur, pracowni, pomieszczeń w zakładach pracy, szkołach, urzędach, szpitalach oraz wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Podnoszą one standard miejsca pracy, nauki oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

 • Szafy Socjalne

  Metalowe meble socjalne (BHP) stanowią funkcjonalne i estetyczne wyposażenie szatni oraz pomieszczeń socjalnych w zakładach pracy, szkołach, obiektach sportowych oraz wszędzie, gdzie istnieje potrzeba przechowywania odzieży. Podnoszą one standard miejsca pracy lub nauki oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.
  W ofercie naszej firmy są szafy ubraniowe BHP, szafy ubraniowe typu L oraz szafy skrytkowe. W standardzie jedno, dwu i trzydrzwiowe, z komorą wewnętrzną pojedynczą lub podzieloną funkcjonalnie na czyste i brudne ubrania. Drzwi posiadają wentylację lub są całe perforowane. Szafy zamykane są zamkiem krzywkowym w systemie MASTER KEY, ryglowane w jednym punkcie lub opcjonalnie w trzech.Szafy posadowione są na progu z blachy ocynkowanej lub opcjonalnie na nogach blaszanych, stopkach regulowanych, podstawie z ławką stałą lub wsuwaną. Dodatkowe wyposażenie: półka na buty, daszek, zamek do kłódki, zamek szyfrowy.

 • Meble warsztatowe

  Podstawą mebli warsztatowych jest trwałość i wysokiej klasy materiały, które pozwalają na długą eksploatację. Jeśli poszukujesz profesjonalnych, trwałych mebli warsztatowych, uniwersalnych i wykonanych z wysokiej klasy materiałów zapoznaj się z naszą ofertą. Meble warsztatowe, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym to stoły warsztatowe z różnymi typami szafek i profilami odpowiadającymi rozmaitym wymogom.

 • Meble Medyczne

  Oferowane przez nas meble medyczne stanowią idealne wyposażenie gabinetów lekarskich oraz pielęgniarskich, przychodni, aptek, szpitali, a także laboratoriów. Podnoszą one standard miejsca pracy oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.
  W ofercie znajdziecie Państwo przeszklone szafy medyczne jedno i dwudrzwiowe, w wersji na stopkach regulowanych, nogach lub kółkach skrętnych.
  Szafy kartotekowe KOP służące do przechowywania dokumentacji medycznej (kart pacjenta) oraz kopert w formacie B-5 oferowane są w kilku wersjach wysokości: od 2 do 7 szuflad oraz sposobu ułożenia karty w szufladzie - jedno lub dwurzędowe.
  Szuflady przesuwają się po prowadnicach teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem.  Szafy posiadają blokadę pozwalająca na wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje jej stabilność. W standardzie posadowione są na regulowanych stopkach.

 • Regały Magazynowe

  Magazyny to miejsca służące do przechowywania różnorodnych towarów. Utrzymanie takich miejsc w porządku i zorganizowaniu jest możliwe, jeśli pojawiają się w nim wysokiej klasy metalowe regały magazynowe. Bardzo często muszą być wykonane z wysokiej klasy materiałów, gdyż są narażone na duże i stałe obciążenia. Na szczęście na rynku pojawili się producenci mebli metalowych, którzy przygotowali specjalistyczne meble do magazynów, warsztatów i innych zastosowań.

  W ofercie naszego sklepu pojawiają się takie meble metalowe magazynowe, jak: regały magazynowe i regały zaczepowe. Takie meble metalowe różnią się rozmiarami, wykonaniem, wzornictwem oraz dodatkowym wyposażeniem. Natomiast wszystkie cechują się wysoką jakością, co możemy gwarantować. Na przestrzeni lat pomogliśmy już wielu firmom w całej Polsce na zbudowanie mniejszych i większych magazynów, z których korzystają przez cały czas. My dodatkowo udzielamy im wsparcia w dalszym wyposażeniu takich magazynów o nowe regały zaczepowe, jeśli zachodzi taka potrzeba.

  Regały w magazynie

  Im większy magazyn, tym więcej regałów powinno się w nim pojawić. Dzięki temu gromadzone towary nie znajdują się na zimnej nawierzchni. Już przed nadmiernym chłodem i wilgocią są zabezpieczone. Ale to nie wszystko, ponieważ na regałach o wiele łatwiej udaje się uporządkować wszystkie kartony i towary. Zdarza się, że takie magazyny pojawiają się w pobliżu pewnych marketów czy sklepów. W takim magazynie są regularnie uzupełniane towary, które najczęściej schodzą. To sprawia, że Klienci przez cały czas mogą decydować się na ich zamówienie.

  W takich magazynach jest możliwość poruszania się samodzielnego. A zarazem korzystanie z wózków widłowych. Należy wtedy tylko zachować ostrożność podczas przemieszczania się między regałami, aby nie doszło do ich zahaczenia. Wszystkie regały można ustawiać na kilka sposoby. Najczęściej to regały zaczepowe, więc udaje się je zaczepić do ściany i podłoża.

  W ofercie naszego sklepu posiadamy jeszcze metalowe meble szkolne, na których zamówienie decydują się wszystkie państwowe i prywatne szkoły i przedszkola w kraju. Podobnym zainteresowaniem cieszą się meble warsztatowe, na których wybór decydują się właściciele mniejszych i większych warsztatów oraz zakładów pracy.

  Zachęcamy by wybrać nasze szafy metalowe i meble oraz regały magazynowe, które pozwolą Państwu zadbać o bezpieczeństwo i porządek swojego asortymentu. Gwarantujemy, że posłużą na wiele lat. A ich montaż okazuje się bardzo prosty!

 • Meble szkolne

  W szkole dzieci i nauczyciele muszą mieć zapewniony komfort i bezpieczeństwo pracy oraz nauki. To wszystko jest o wiele bardziej możliwe, jeśli do dyspozycji takich osób są wysokiej jakości meble metalowe szkolne. Aktualnie jest ich wiele rodzajów, więc tym bardziej warto zadbać o dobre wyposażenie szkoły. Wpłynie to bardzo pozytywnie na zwiększenie jej prestiżu edukacyjnego. Zarówno wszyscy nauczyciele, jak i uczniowie na tym skorzystają.

  W ofercie naszego sklepu meblowego przygotowaliśmy takie szafy metalowe szkolne, jak: wózki na laptopy, szafy ubraniowe szkolne i przedszkolne, szafki szkolne skrytkowe, szafy na sprzęt sportowy. Wszystkie te metalowe meble szkolne wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Gwarantujemy więc, że dzieci będą z nich korzystały przez wiele lat. I nadal będą w idealnym stanie. To wynik odpowiedniej produkcji takich mebli, która jest przez cały czas monitorowana. Uwzględnia się w niej jak najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu na ofertę naszych mebli decyduje się jeszcze większe grono dyrektorów szkół i przedszkoli(publicznych i prywatnych). Pomagamy im w doborze jak najlepszych mebli do ich potrzeb.

  Wózki na laptopy

  Laptopy to standard nauczania, który pojawia się w szkołach i przedszkolach. Dzieci jak najwcześniej uczą się korzystać z tej technologii. Aby dzięki temu o wiele łatwiej było im pojąć rynek IT i w pełni z niego korzystać. W tym celu szkoły i przedszkola decydują się na zapewnienie wszystkim uczniów odpowiednich laptopów. Otrzymują w tym kierunku pewne dofinansowania. Aby jednak dbać o bezpieczeństwo takiego sprzętu, to potrzebne są wózki na laptopy, najlepiej te metalowe. Dzięki temu łatwo dbać o ich codzienną ochronę.

  Szafy ubraniowe i na sprzęt sportowy

  Ubrania i sprzęt sportowy dzieci regularnie przechowują w różnych szafkach, w szkole i przedszkolu. Gdy idą na basen bądź na zajęcia wychowania fizycznego czy podczas innych okazji. Dobrze, by uzyskały dostęp do szafek ubraniowych i szafek na sprzęt sportowy, które są metalowe, zamykane i funkcjonalne.

  Szafki skrytkowe

  W szkole i przedszkolu warto mieć miejsce, gdzie bezpiecznie możemy coś przechować, na przykład klucze, pieniądze czy inne rzeczy. W tym wszystkim sprawdzają się szafki skrytkowe, które mogą być używane przez nauczycieli i uczniów.

  W CezaGlob.pl wszystkie metalowe meble szkolne są idealnie wykończone i przygotowane do użytkowania. Zachęcamy więc szkoły i przedszkola, aby postawić na jakość naszych wózków na laptopy, szaf ubraniowych i szaf skrytkowych. Zapewniamy, że spełnią one potrzeby i oczekiwania wszystkich uczniów przez długie lata!

 • Apteczki

  Apteczka do przechowywania bandaży, leków i pozostałych środków medycznych jest czymś niezbędnych w wielu budynkach. Sprawdza się w szpitalach, przychodniach zdrowia, firmach, zakładach pracy, szkołach, przedszkolach, urzędach i innych budynkach administracji publicznej. Warto, aby takie metalowe apteczki były zawsze dobrze wyposażone. Dzięki temu w razie potrzeby bez problemu można pozwolić sobie z nich korzystać.

  Zachęcamy, by dokładniej poznać nasze meble metalowe, w tym przepiękne apteczki, które przygotowaliśmy. Będą one mogły spełnić Państwa oczekiwania!

  Apteczka metalowa z wyposażeniem

  Wyjątkowe możliwości zapewnia apteczka metalowa, która spełnia wymogi BHP i jest przeznaczona do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wewnątrz takiej apteczki może pojawiać się takie wyposażenie medyczne, jak: kompresy, opaski elastyczne, plastry, opatrunki indywidualne, chustki opatrunkowe, chustki trójkątne, koc ratunkowy, nożyczki, rękawiczki winylowe, chusteczki alkoholowe, ustnik do sztucznego oddychania i instrukcja udzielania pierwszej pomocy.

  Apteki w domach i wszystkich innych budynkach to standard bezpieczeństwa, o którym nigdy nie powinno się zapominać. Za jej pomocą podczas nieprzewidzianych wypadków od razu można opatrzyć ranę. Wydatek zakupu, wyposażenia i montażu takiej szafki nie jest duży, a zapewnia ochronę i bezpieczeństwo osób przebywających w danym budynku.

  Pamiętaj: Apteczki to istotny element wyposażenia BHP w każdym zakładzie pracy i miejscu użyteczności publicznej. W nich udaje się przechować wszystkie niezbędne i wymagane przez prawo artykuły pierwszej pomocy.

  Są to apteczki metalowe skutecznie pokryte farbą proszkową, dzięki czemu zachowują odporność na uszkodzenia mechaniczne, blaknięcie i wilgoć. Pozwalają więc także na bezpieczne przechowywanie leków. Występują w kilku rozmiarach, o różnej liczbie półek. Do wszystkich apteczek udostępniamy 2 komplety kluczy.

  Oferujemy także pozostałe szafy metalowe, na przykład meble warsztatowe i metalowe meble szkolne, które cieszą się u nas największą sprzedażą. Gwarantujemy, że to jakość, na którą warto sobie pozwolić.

  W naszym sklepie oferujemy profesjonalne ścienne apteczki pierwszej pomocy. Są one różnych wielkości, wyposażone i bez wyposażenia. Wykonane z blachy stalowej malowanej farbą proszkową, wypalaną w białym kolorze. Zachęcamy wszystkich właścicieli przedsiębiorstw, zakładów pracy i innych właścicieli budynków, aby zadbali o bezpieczeństwo swoich pracowników, decydując się na te podstawowe apteczki metalowe!

 • Szafki na klucze

  Klucze w recepcji, szatni, portierni i innych miejscach, gdzie występuje pełno kluczy. Jak je skutecznie uporządkować, a zarazem zabezpieczyć? Najlepszym rozwiązaniem okazują się takie meble metalowe jak profesjonalne szafki na klucze, ze specjalnymi zabezpieczeniami, także antywłamaniowymi. Pozwalają na przechowanie do ponad 100 sztuk różnych kluczy.

  Zamykanie takich szafek odbywa się za pomocą zamka cylindrycznego, lecz mogą być dodatkowo szyfrowane za małą dopłatą. Dzięki temu zabezpieczeniu osoby trzecie nie mają dostępu do środka takich szafek z kluczami. To nie wszystkie zalety. Nasze szafki na klucze wykonane są z wysokiej klasy blachy o odpowiedniej grubości, posiadają gwarancję na 36 miesięcy. Naszym klientom umożliwiamy jeszcze zamówienie szafek pod indywidualne wymiary na większą liczbę kluczy.

  Wszystkie klucze w szafce na ścianie

  Metalowe szafki na klucze udaje się zawiesić na ścianie bez większych trudności, za pomocą kilku prostych otworów. Poza szafkami gwarantujemy wszystkie niezbędne dodatki do ich montażu z prostą instrukcją.

  Najlepiej zamontować takie szafki na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu ich otwieranie, zawieszanie i odwieszanie kluczy, okazuje się bardzo proste oraz bezpieczne. Wszyscy pracownicy, którzy za to odpowiadają mogą liczyć na komfortowe warunki pracy.

  Zgromadziliśmy w sprzedaży nie tylko metalowe szafki na kluczowe, ale i pozostałe meble metalowe. Jest ich bardzo wiele, na przykład: metalowe apteczki, meble szkolne, regały magazynowe, meble warsztatowe i wiele innych. Tak bogaty asortyment mebli metalowych pozwolił nam w dotarciu do potrzeb wielu odbiorców na rynku. A prowadzenie takiej działalności przez wiele lat nauczyło nas, że jakość wykonania mebli ma dla Klienta największe znaczenie.

  Ale to nie wszystko. Nasi klienci mogą liczyć również na pozostałe meble metalowe. Jakie? Najlepszą sprzedaż uzyskuję metalowe meble szkolne, które dostarczamy do szkół i przedszkoli w naszym kraju oraz poza jego granicami. A drugą pozycję sprzedażową uzyskuję meble warsztatowe, które sprawdzają się w większości dobrych warsztatów i zakładach pracy. Na wszystkie te meble metalowe udzielamy wieloletniej gwarancji, która najczęściej trwa 36 miesięcy.

  W naszym sklepie prezentujemy takie meble i szafy metalowe, jak szafki na klucze prosto od producenta. Zapewniamy więc, że spełnią one Państwa oczekiwania i posłużą na wiele lat użytkowania!

Pokazuje 1 - 12 z 229 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2019
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.