Jest 83 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 83 elementów

Meble szkolne

Meble szkolne z atestowanych materiałów powinny się znaleźć w każdej szkole. Umeblowanie klasy ma bardzo duże znaczenie dla uczniów, ponieważ wpływa na ich komfort i zdrowie. Funkcjonalne szkolne meble w znacznej mierze przekładają się na efektywność nauki, co jest istotne w rozwijaniu umiejętności już od najmłodszych lat. Nasz sklep przygotował meble szkolne, przy których wygodnie się siedzi. Odpowiednio wyprofilowane ławki i krzesła ułatwiają skoncentrowanie się na lekcji. Dziecko może skupić uwagę na omawianym temacie, nie będąc dekoncentrowanym przez ból pleców. Krzesełko dopasowane do wzrostu ucznia i regulowany stół to użyteczne meble szkolne, jakich nie może zabraknąć w nowoczesnej klasie.

 • Krzesła szkolne i przedszkolne

  Krzesła szkolne i przedszkolne

  Wysokiej jakości krzesła szkolne i krzesła przedszkolne odpowiadają za prawidłową postawę dzieci. Młodzi uczniowie coraz częściej borykają się z wadami kręgosłupa, których można uniknąć w prosty sposób. Wystarczy, że dyrekcja szkoły zatroszczy się o krzesła przystosowane do dzieci. W katalogu z produktami Cezas Glob cena za krzesło przedszkolne wynosi ok. 80 zł, co jest niewielką stawką za profesjonalne siedzisko polskiej produkcji. Oferujemy profilowane, kolorowe krzesła przedszkolne, w których dzieci z przyjemnością spędzają czas i uczą się pisania. Przygotowaliśmy tabelę rozmiarów, żeby umożliwić zakup krzeseł perfekcyjnie dopasowanych do wzrostu maluchów i blatu stołu.

 • Dobre Krzesła
 • Stoły szkolne

  Stoły szkolne

  Stoły szkolne stanowią wyposażenie każdej klasy, a razem z krzesłami są najważniejszymi meblami dla uczniów. Wielofunkcyjny stół szkolny posiada regulację, umożliwiającą dopasować wysokość biurka i pochylenie blatu do potrzeb dziecka. Posiadamy także tradycyjne stoły szkolne o różnych wymiarach. W ofercie mamy stół szkolny z maskownicą oraz z tradycyjnym stelażem , jednoosobowy lub dwuosobowy. Do wyboru jest również stół egzaminacyjny z blatem pochyłym lub prostym i opcją złożenia, co pozwala na wygodne przechowywanie większej ilości stołów i używaniu ich tylko wtedy, kiedy zajdzie potrzeba, na przykład podczas egzaminów semestralnych, testów gimnazjalnych czy matur.

  %split%

  Funkcjonalne meble szkolne z pełną regulacją, czyli niezbędne wyposażenie klasy

  Dzieci często mają problem ze skoncentrowaniem się podczas lekcji i zapamiętaniem przerabianego materiału. Powodem mogą być niedostosowane meble szkolne, które nie spełniają wymaganych norm. Ceny za sprzęt bez atestów są niższe, jednak prawo zabrania wyposażania klas w szkolne meble bez certyfikatów. W asortymencie sklepu Cezas Glob znajdują się wygodne, a przede wszystkim regulowane meble szkolne. Zarówno krzesła, jak i stoły posiadają regulację wysokości i pochyłu blatu, co pozwala dopasować biurko do wzrostu ucznia. Dzięki temu można uniknąć wad postawy oraz umilić dziecku naukę. Nasze meble szkolne są nie tylko komfortowe, ale też atrakcyjne wizualnie. Istnieje możliwość wyboru koloru stelaża oraz blatu. Wybrane modele stołów posiadają specjalne wycięcia do przechowywania przyborów szkolnych. Oferujemy przystępny cennik, atrakcyjny na tyle, by wyposażyć klasy w certyfikowane meble.

  Prezentujemy stoły szkolne o stabilnych konstrukcjach idealnych dla dzieci

  Oferta handlowa naszego sklepu Cezas Glob obejmuje stoły szkolne, przy których z przyjemnością uczestniczy się w lekcjach. Posiadamy stoły dla jednej osoby oraz dwuosobowe projekty. Nasze stoły szkolne charakteryzują wytrzymałe blaty i stabilne, chromowane stelaże. Laminowane blaty są odporne na zabrudzenia i porysowania, co znacznie utrudnia podpisanie się na stole. Uczniowie z pewnością docenią bogatą kolorystykę dostępnych stelaży, które w naszym sklepie występują w stonowanych i wyrazistych barwach. Można u nas nabyć stół szkolny z żółtymi nogami, który świetnie skomponuje się z meblami z tej samej kolekcji. Wprowadzenie koloru do klasy to bardzo dobry pomysł. Warto go uwzględnić podczas planowania wymiany mebli szkolnych. Poza wyglądem, na uwagę zasługuje funkcjonalność. Stoły szkolne z atestem gwarantują naukę w bezpiecznej pozycji, co zapobiega chorobom pleców. Stoły to niezbędne wyposażenie każdej klasy, bodaj najważniejszy z mebli szkolnych. Oferujemy bogatą paletę stołów, w różnej kolorystyce i różnych rozmiarach, dostosowanych zarówno do potrzeb najmłodszych uczniów, jak i osób dorosłych.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Krzesła szkolne regulowane

  Krzesła szkolne regulowane

  Jest to jedyny rodzaj mebli szkolnych, który pozwala na regulację wysokości. Dzięki temu krzesła regulowane znajdują zastosowanie zarówno wśród młodszych jak również starszych roczników uczniów.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Stoły Szkolne Regulowane

  Odpowiednie wyposażenie każdej szkoły jest kluczem do sukcesu, jeżeli chodzi o naukę uczniów. Nie tylko dobra kadra pedagogiczna, ale również stworzone warunki pozwalają uczniom na rozwijanie ich zdolności oraz wpajania im odpowiedniej wiedzy. Drugą sprawą jest dbanie o ich sprawność fizyczną i odpowiednią postawę, która ma wpływ na ich dalsze życie i funkcjonowanie. Stoły szkolne oraz krzesła szkolne, muszą być odpowiednio dopasowane do każdego ucznia, aby zapewnić mu komfort oraz wygodę. Wszakże dzieci spędzają sporą część dnia w szkole siedząc w szkolnych ławkach. Firma Cezas Glob dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane meble szkolne były jak najlepszej, jakości nie tylko pod względem wykonania, ale również komfortu użytkowania. Decydują o tym lata doświadczeń oraz certyfikaty dające gwarancję ich produktów. Zadowoleni klienci również mogą zaświadczyć o doskonałej robocie, jaką wkładają pracownicy, aby urozmaicić ofertę i ją udoskonalić. Stoły dla szkół, które dostępne są w ofercie Cezas Glob można otrzymać w kilku wariantach kolorystycznych jak i zróżnicowanych pod względem wielkości. Jak wiadomo dzieci szybko rosną, dlatego też przystosowanie sal i mebli musi być przypisane kategorii wiekowej. Stoły są dopasowane do mniejszych dzieci jak i tych nieco starszych, dzięki czemu zapewnia się uczniom odpowiednie warunki do nauki. Meble szkolne dostępne w ofercie Cezas Glob są bardzo zróżnicowane. Nie tylko pod względem cenowym, ale również pod względem dostępnych mebli. Znajdziemy w ofercie nie tylko podstawowe wyposażenie sal takie jak stoły czy krzesła, ale również biurka dla nauczycieli, którzy również muszą mieć swój kącik, ale także specjalne meble dla sal informatycznych, stoliki RTV, które często się przydają oraz meble wyposażające szkolne szatnie. W sklepie internetowym www.cezasglob.pl znajdziemy również pomoce dla szkół, w których znajdą się przede wszystkim materiały pomocnicze podczas nauczania. Wizualizowanie niektórych rzeczy pomaga dzieciakom w przyswajaniu wiedzy w szybszy sposób niż tradycyjne omawianie danego zagadnienia.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Ławki Szkolne

  Nasza oferta na ławki szkolne obejmuje modele, które zapobiegają chorobom kręgosłupa, bólom pleców i wadom postawy. Regulowana ława szkolna może zostać idealnie dopasowana do wzrostu i postury ucznia. Polecamy modele z ustawianym pochyłem blatu, co daje doskonałe warunki do nauki czytania, pisania i rysowania. Takie ławki szkolne mają wyprofilowane brzegi blatów. Jest to konstrukcja zapobiegająca zsuwaniu się podręczników i przyborów na podłogę. Inną propozycją są ławki płaskie, z regulacją w zakresie wysokości. Do tego typu ławy można dobrać krzesło szkolne albo fotel prozdrowotny. Wraz ze wzrostem ucznia, można modyfikować ustawienie ławki, zapewniając znakomite środowisko do nauki w szkole.

  %split%

  Tutaj zamówisz ławki szkolne, które rosną razem z uczniem. Odkryj naszą kolekcję

  Projekty regulowane są niezastąpionym wyborem do klas szkół podstawowych i gimnazjów, których uczniowie szybko rosną i często wyrastają z mebli w swojej klasie. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, ponieważ w szkole dziecko nie może być narażone na niebezpieczeństwo. A nauka przy nieodpowiednich meblach to ryzyko powstania poważnych wad postawy. Oferujemy projekty dwuosobowe, doskonałe dla przyjaciół ze szkolnej ławki. Pod warunkiem, że obaj uczniowie są podobnego wzrostu. Regulowana ława szkolna będzie dobrym wyborem do klasy. W katalogu online umieściliśmy dostępne produkty i ich ceny, pozwalające na porównanie szkolnych mebli Cezas Glob ze sprzętem oferowanym przez konkurencję. Zapraszamy do sprawdzenia, jak wyglądają profesjonalne ławki szkolne dla dzieci. U nas można zamówić ławki, których cena jest atrakcyjna, a koszt dostawy ustalany indywidualnie.

  Dobrej, jakości meble odpowiadają przede wszystkim za dobrą postawę osób, chodzi tutaj o krzesła szkolne, które muszą być odpowiednio przystosowane do dzieci. Dzieci coraz częściej borykają się z różnymi schorzeniami kręgosłupa, dlatego ważne jest, aby w szkole ich postawa była odpowiednio zadbana. Fotel szkolny, dedykowany dla nauczycieli również powinien być wygodny, aby nauczyciel miał odpowiedni komfort w pracy, tak, aby przekazywał swoją wiedzę dzieciakom. Krzesło szkolne, na którym dzieci spędzają sporą część dnia musi być wygodne i nie utrudniać dziecku funkcjonowania i skupiania się na nauce.

  Cezas glob oferuje pomoce dla szkół takie jak specjalne pomocne materiały z każdego przedmiotu, które będą mogły być wykorzystywane na lekcji. Firma posiada również wiele udogodnień w postaci specjalnych promocji na krzesła do szkoły czy meble szkolne. W ich ofercie produktów można znaleźć wiele rodzajów tego meble i dopasować go odpowiednio do danej klasy. W ich asortymencie znajdą się również doskonałej, jakości stoły szkolne, przy których dzieci będą w stanie swobodnie pracować oraz sporządzać notatki. 20 lat doświadczenia firmy z pewnością jest doskonałym atutem, ponieważ daje gwarancję ich, jakości. Ciągłe udoskonalenia i wzbogacanie oferty jedynie pozwala na dalszy rozwój firmy oraz pozyskiwanie coraz to nowszych klientów.

  Oprócz katalogów w sklepie internetowym firma posiada sporą ekspozycję swoich produktów, dzięki czemu można na własne oczy zapoznać się z ofertą i wybrać odpowiednie szafki szkolne. Cały zespół dokłada wszelkich starań, aby produkty były najwyższej, jakości. Wiele certyfikatów daje gwarancję na to, że meble mogą być dopuszczone do użytku szkolnego i nie zagrażają bezpieczeństwu dzieci, które jest bardzo ważne, tak samo jak ich komfort podczas spędzania czasu na zajęciach lekcyjnych.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Stoły przedszkolne

  Stoliki przedszkolne

  Bezpieczna konstrukcja, wytrzymały stelaż, duży blat i piękne kolory – tak prezentuje się stół przedszkolny dla dzieci, które dopiero zaczynają naukę. Meble do sali przedszkolnej muszą charakteryzować się funkcjonalnością. Podobnie jak w kąciku zabaw, przy stole maluchy też spędzają dużo czasu w ciągu dnia. Stół przedszkolny to miejsce, gdzie można rysować, rozwijać swoje umiejętności czytania i zdobywania wiedzy. Brzegi blatu wyprofilowane na gładko i wesołe barwy stelaża zachęcają dzieci w wieku przedszkolnym do nauki. Praktyczne stoły przedszkolne z naszego sklepu Cezas Glob budują przyjemną przestrzeń, jakiej nie może zabraknąć w placówce edukacyjnej. Zapraszamy do przejrzenia kolekcji!

  %split%

  Sala przedszkolna wyposażona w stoły wysokiej jakości. Sprawdź produkty Cezas Glob

  Urządzanie przestrzeni przedszkolnej musi przebiegać według konkretnych wytycznych. Efektowny kącik do nauki jest obowiązkowym punktem na sali, chociaż nie centralnym. Mimo to stoły przedszkolne warto wybrać rozsądnie, dopasowując je do wieku dzieci oraz układu pomieszczenia. Mamy w ofercie stół przedszkolny kwadratowy, okrągły, półokrągły, a nawet sześciokątny. Nasze stoły przedszkolne można łączyć, tworząc z nich konstrukcje, przy których może siedzieć większa ilość dzieci. Maluchy nie lubią długo przebywać w jednej pozycji, dlatego dobrze jest zadbać o takie wyposażenie sali, które nie pozwoli przedszkolakowi się nudzić. Profesjonalny stół przedszkolny z nogami w żywym kolorze, przyciągnie uwagę dzieci. Dostarczamy stoły przedszkolne na zamówienie,

  Dzieci w każdym wieku mają określone potrzeby, którym muszą odpowiadać również meble szkolne. Przedstawiamy Państwu zestaw stołów zaprojektowanych z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Zestawy Siedziskowe
 • Biurka

  Biurka szkolne

  Biurka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były możliwie najbardziej użyteczne. Ten rodzaj mebli szkolnych został wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Szafy i regały szkolne KASIA

  Szkoła, aby dobrze spełniała swoją rolę musi posiadać odpowiednie wyposażenie. Chodzi tutaj o pomoce naukowe, ale przede wszystkim o szafki szkolne których najważniejszą cechą musi być funkcjonalność. Takie właśnie produkty oferuje swoim klientom firma Cezas-Glob, która tworzy wysokiej jakości meble szkolne, doskonale spełniające swoją rolę. Nie bez powodu, są one tak często wybierane przez szkoły, którym zależy na tym, aby ich wyposażenie dobrze służyło im przez wiele lat.

  Pośród proponowanych Państwu mebli, znajdują się chociażby praktyczne i pojemne szafki szkolne, które wbrew pozorom stanowią istotny element wyposażenia każdej klasy. To właśnie w nich nauczyciel może przechowywać wszelkiego rodzaju pomoce dla szkół edukacyjne czy prace wykonane przez uczniów. Dostępne są też szafki szkolne, które posiadają przeszkloną część, dzięki czemu mogą one również pełnić rolę swego rodzaju gabloty szkolnej.

  Oprócz tego, w ofercie firmy Cezas-Glob znajdują się też chociażby tablice szkolne, niezbędne w każdej placówce edukacyjnej, czy sprzęt sportowy dla szkół, który jak można się domyślić musi spełniać określone normy. Warto także zwrócić uwagę na gabloty szkolne, które mogą być miejscem umieszczania różnego typu informacji związanych z działalnością szkoły, albo puchary zdobyte przez jej uczniów na zawodach czy konkursach.

  Meble wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm w klasie higieniczności E1. W wersji standardowej podstawowym kolorem jest buk. Szafki i biurka posiadają niezawodne zamki patentowe oraz okucia meblarskie renomowanych firm. Wymiary poszczególnych elementów mebli systemu KASIA pozwalają na zestawianie ich w segmenty o dowolnej długości.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Szafy i regały BAŁTYK
 • Zestaw mebli PRIMO
 • Szafy szkolne i przedszkolne KASIA P PASTELE

  Meble przedszkolne Cezas Glob można łączyć w dowolne segmenty, komponując zestawy dopasowane do wymiarów sali przedszkolnej. Prawidłowo wyposażone przedszkole dobrze świadczy o poziomie placówki i zapewnia maluchom doskonałe warunki, umilając czas spędzany w przedszkolu. W dziale Meble przedszkolne Kasia umieściliśmy najlepsze modele szafek, regałów i narożników dla dzieci. Wszystkie z nich zostały wykonane z płyty wiórowej, utrzymanej w wysokiej klasie higieniczności E1. Wyposaż swoje przedszkole w przyjazne dla środowiska meble Kasia, które pozwalają na przechowywanie na sali dużych ilości zabawek i materiałów edukacyjnych dla najmłodszych. Zobacz, jakie meble przedszkolne są dostępne od ręki.

  %split%

  Poznaj meble przedszkolne Cezas Glob, których nie trzeba montować

  Sala przedszkolna może zostać urządzona tanim kosztem, nie tracąc przy tym na jakości i funkcjonalności. Meble z naszego sklepu są certyfikowanymi produktami, które wykonano z dobrych materiałów bezpiecznych dla zdrowia. Cennik Cezas Glob potwierdza, że cena za meble nie jest wysoka. Liczne pozytywne opinie świadczą o tym, jak bardzo praktyczne są systemy, które oferujemy. Dzieci dosięgają nawet do najwyższych półek, mogąc samodzielnie korzystać z zabawek i materiałów, które się na nich znajdują. W ofercie mamy meble pastelowe i tradycyjne drewniane, o wymiarach dostosowanych do wzrostu przedszkolaków. Zamówienia dostarczamy na paletach, a chcąc zaoszczędzić czas montażu, samodzielnie składamy meble przedszkolne, zanim je wyślemy. Na stronie sklepu można znaleźć nasz cennik, obejmujący ustawne meble oraz inne projekty do przedszkola. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

  Prezentujemy Państwu zestaw mebli przedszkolnych Kasia pn,Kasia p, Kasia px,. Szafki wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm w klasie higienicznej E1. Wymiary poszczególnych elementów systemu Kasia pozwalają na zestawienie ich w segmenty dowolnej długości.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Szafy szkolne i przedszkolne KASIA PN , KASIA PX

  Prezentujemy Państwu nowy zestaw mebli przedszkolnych KASIA px, KASIA pn . Meble są wykonane z płyty wiórowej laminowanej o grubości 18 mm w klasie E1. w wersji standardowej podstawowym kolorem jest buk. Wymiary poszczególnych elementów systemu KASIA px, KASIA pn pozwalają na zestawienie ich w segmenty o dowolnej długości.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Meble do biblioteki

  Meble do biblioteki

  Wszelkiego typu meble szkolne muszą spełniać wiele wymogów, głównie dotyczących ich funkcjonalności czy odpowiedniej jakości wykonania. Dlatego też, ich wybór nie należy do najłatwiejszych i warto decydować się na zakup produktów tworzonych przez renomowane firmy z dużym doświadczeniem. Bez względu na to, czy są to tablice szkolne czy jakiekolwiek inne elementy wyposażenia, szeroka oferta firmy Cezas-Glob przyciąga uwagę klientów. Przyczyną jest bardzo wysoka jakość wszystkich jej produktów oraz atrakcyjne ceny.

  Podobnie jest w przypadku mebli niezbędnych do właściwego wyposażenia szkolnych bibliotek. Szeroka oferta firmy obejmuje wszystkie niezbędne elementy, które muszą się znaleźć w każdym tego typu miejscu. A jak wiadomo szafy katalogowe, regały na książki czy lady to te meble do biblioteki, bez których niemożliwe byłoby jej właściwe funkcjonowanie.

  Oprócz dużej różnorodności w proponowanych klientom produktach, szafki szkolne firmy Cezas-Glob doskonale wyglądają i są również skrupulatnie wykonane, co oznacza, że będą Państwu służyć przez wiele lat.

  Jeśli zatem interesują was dobrej jakości szafki do biblioteki warto dokładniej zapoznać się z propozycją naszej firmy. Ilość zadowolonych klientów świadczy bowiem o tym, iż są to naprawdę dobre produkty.

 • Szafki Gratnella

  Szkoła, aby dobrze spełniała swoją rolę musi posiadać odpowiednie wyposażenie. Chodzi tutaj o pomoce naukowe, ale przede wszystkim o szafki szkolne których najważniejszą cechą musi być funkcjonalność. Takie właśnie produkty oferuje swoim klientom firma Cezas-Glob, która tworzy wysokiej jakości meble szkolne, doskonale spełniające swoją rolę. Nie bez powodu, są one tak często wybierane przez szkoły, którym zależy na tym, aby ich wyposażenie dobrze służyło im przez wiele lat.

  Pośród proponowanych Państwu mebli, znajdują się chociażby praktyczne i pojemne szafki szkolne, które wbrew pozorom stanowią istotny element wyposażenia każdej klasy. To właśnie w nich nauczyciel może przechowywać wszelkiego rodzaju pomoce dla szkół edukacyjne czy prace wykonane przez uczniów. Dostępne są też szafki szkolne, które posiadają przeszkloną część, dzięki czemu mogą one również pełnić rolę swego rodzaju gabloty szkolnej.

  Oprócz tego, w ofercie firmy Cezas-Glob znajdują się też chociażby tablice szkolne, niezbędne w każdej placówce edukacyjnej, czy sprzęt sportowy dla szkół, który jak można się domyślić musi spełniać określone normy. Warto także zwrócić uwagę na gabloty szkolne, które mogą być miejscem umieszczania różnego typu informacji związanych z działalnością szkoły, albo puchary zdobyte przez jej uczniów na zawodach czy konkursach.

 • Stoły komputerowe

  Prezentujemy Państwu stoły komputerowe, które znajdą zastosowanie przede wszystkim w salach informatycznych. Ze względu na nowoczesne wykończenie nasze meble cieszą się dużym uznaniem wśród uczniów i nauczycieli.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Wieszaki do szatni Ławki szatniowe

  Poniżej prezentujemy Państwu kolejny szkolny mebel w postaci estetycznych wieszaków, ławek do szatni.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

 • Inne wyroby

  Akcesoria wymienne do krzeseł i stolików.

  WAŻNE!

  Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Pokazuje 1 - 24 z 83 elementów

Funkcjonalne meble szkolne z pełną regulacją, czyli niezbędne wyposażenie klasy

Dzieci często mają problem ze skoncentrowaniem się podczas lekcji i zapamiętaniem przerabianego materiału. Powodem mogą być niedostosowane meble szkolne, które nie spełniają wymaganych norm. Ceny za sprzęt bez atestów są niższe, jednak prawo zabrania wyposażania klas w szkolne meble bez certyfikatów. W asortymencie sklepu Cezas Glob znajdują się wygodne, a przede wszystkim regulowane meble szkolne. Zarówno krzesła, jak i stoły posiadają regulację wysokości i pochyłu blatu, co pozwala dopasować biurko do wzrostu ucznia. Dzięki temu można uniknąć wad postawy oraz umilić dziecku naukę. Nasze meble szkolne są nie tylko komfortowe, ale też atrakcyjne wizualnie. Istnieje możliwość wyboru koloru stelaża oraz blatu. Wybrane modele stołów posiadają specjalne wycięcia do przechowywania przyborów szkolnych. Oferujemy przystępny cennik, atrakcyjny na tyle, by wyposażyć klasy w certyfikowane meble.

WAŻNE!

Meble szkolne wysyłane są wyłącznie na paletach ze względu na możliwość należytego zabezpieczenia towaru, koszt każdej wysyłki paletowej jest ustalany indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia i wybranego asortymentu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 89 533-42-65.

Każda szkoła powinna posiadać odpowiednie umeblowanie, które powinno być przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne. Ma to ogromne znaczenie ze względu na fakt, iż warunki jakie zapewnimy dziecku do nauki, w znacznej mierze przekładają się na uzyskiwane przez nie wyniki.

Meble szkolneszafki szkolne i krzesła szkolne, przy których wygodnie się siedzi, ułatwiają koncentracje na przedmiocie. Dzięki odpowiednio dobranym meblom szkolnym, dziecko może skupić całą swoją uwagę na omawianym temacie, ponieważ nie jest ono dekoncentrowane np. przez ból kręgosłupa. Nic więc dziwnego, że gdy siedzimy na niewygodnych meblach szkolnych takich jak nie do końca dobre krzesełko, niedostosowane do naszego wzrostu, łatwo o ból pleców i niechęć do nauki.

Meble szkolne, które przygotowaliśmy dla Was to wygodne, użyteczne, funkcjonalne i dostosowane do potrzeb uczniów przedmioty. Wśród mebli szkolnych w naszej ofercie znajdziesz: meble metalowe, stoły szkolne, które mają funkcje regulacji, krzesła szkolne i przedszkolne czy stoły komputerowe. Oprócz tego w katalogu mebli szkolnych znajdziecie fotele menadżerskie, biurka, szafy RTV, wieszaki, regały magazynowe i systemy mebli Kasia i Kasia P. Szafki, ławki przedszkolne, gabloty szkolne i tablice szkolne także mieszczą się w naszej ofercie mebli szkolnych oraz pełna oferta w której znajdziemy pomoce dla szkół czy sprzęt sportowy dla szkół - zapraszamy!


Wymiary funkcjonalne krzeseł i stołów wg normy PN-EN 1729-1

Funkcjonalne meble szkolne. U nas wygodne krzesła idą w parze ze stabilnymi stołami

Wszystkie placówki edukacyjne powinny zainwestować w nowoczesne i wysokiej jakości meble szkolne. Każdy doskonale wie, jak męczące i niezdrowe dla kręgosłupa jest nieustanne siedzenie w jednym miejscu. Dlatego też, w naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie funkcjonalne i solidne meble szkolne zarówno dla szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych. Sklep Cezas-Glob zgromadził w swoich katalogach produktowych idealne zestawy krzeseł i stołów dla uczniów w każdym wieku. Świetnie wyprofilowane siedziska i oparcia krzeseł oraz inne doskonale dobrane komponenty to nie wszystko. U nas znajdziesz również praktyczne szafy, ergonomiczne biurka czy regały służące do codziennego przechowywania różnych pomocy naukowych jak i meble do bibioteki. Każdy gabinet, pracownia przedmiotowa, powina być wyposażona w profesjonalne meble szkolne, pomoce dydaktyczne, które posłużą zarówno uczniom, jak i pracownikom oświaty. Już dziś możesz zamówić u nas najlepsze komplety! Nasz cennik jest niezwykle atrakcyjny. Meble zarówno dla przedszkoli, jak i szkół czekają na Ciebie każdego dnia w naszym sklepie Cezas Glob. Fachowa kompetentna obłsługa pomoże Tobie dopasować odpowiednie wyposażenie względem Twoich indywidualnych potrzeb.

Zalety wyposażenia dostępnego w ofercie Cezas Glob. Wybierz doskonałe meble szkolne

Wszystkie produkty zgromadzone w naszym asortymencie są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, począwszy od stelaży, sklejki, płyty meblowej, skończywszy na poszczególnych detalach w wyposażeniu. Posiadamy krzesła, których konstrukcja jest wykonana zarówno z rur owalnych jak i kwadratowych, natomiast siedziska zostały zrobione z profilowanej, lakierowanej sklejki liściastej o grubości 6 lub 8mm. Dzięki starannej selekcji, udało nam się skomponować wyłącznie jakościowe produkty. Cezas-Glob od lat wyposaża w meble szkolne placówki oświatowe. Dodatkowo, realizujemy także zamówienia indywidualne. Stwórz swój własny projekt, a nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby stworzyć klasę Twoich marzeń. W naszych katalogach produktowych czekają na Ciebie wartościowe produkty, ale i atrakcyjne ceny, które jedynie mobilizują do zakupu. Postaw na kompaktowe rozwiązania do każdej klasy w swojej szkole. Przyczyń się do zgromadzenia specjalistycznego i kompletnego wyposażenia, które pozytywnie wpłynie na zdrowie oraz samopoczucie wszystkich uczniów.

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.