Jest 48 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów

Regały biurowe

Regały biurowe na dokumenty, segregatory czy regały na książki. Regały biurowe dostępne o różnych kształtach i wysokościach. Regały do biura dostępne w różnych kolorach. Regały biurowe posiadają regulowane stopki niwelujące nierówności.

Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów

Nasi specjaliści zgromadzili w katalogach produktowych oryginalne, nowoczesne i praktyczne regały biurowe, które słyną ze swojego szerokiego zastosowania. Tego typu meble doskonale sprawdzą się jako regały na dokumenty, segregatory czy książki. Znajdują zastosowanie w firmach, instytucjach publicznych czy placówkach edukacyjnych. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne elementy wyposażenia. Każdy nasz regał biurowy dostępny w asortymencie Cezas Glob jest skonstruowany z wytrzymałych materiałów korpus wykonany jest wysokiej jakości płyty 18mm, natomiast wieńce szafy mają grubość 25mm. Wszystkie połączenia konstrukcyjne w regałach wykonywane są za pomocą mimośrodów, które w istotny sposób usztywniają elementy i zapewniają jego stabilność. Dodatkowym atutem jest że wszystkie regały dostarczane są w całości i Klient nie musi się martwić montażem. Sam możesz zdecydować, jaki rozmiar regału byłby najbardziej praktyczny i najkorzystniejszy w Twoim biurze a My zrobimy go pod indywidualne zamówienie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Regały biurowe wyposażone zostały również w regulowane stopki, niwelujące wszelkie nierówności posadzki co bardzo ułatwia ustawienie mebla. W Cezas Glob cena idzie w parze z funkcjonalnością.

Praktyczne i estetyczne regały biurowe w sklepie Cezas Glob to najlepsze rozwiązanie w każdej firmie

W naszym sklepie zgromadziliśmy nie tylko regały biurowe, ale również nadstawki, które świetnie uzupełnią przestrzeń do wykorzystania na dokumenty. Można w nich przechowywać dokumenty, segregatory, książki. Nadstawki na regały, nadstawki na szafy biurowe podwyższają szafy i regały biurowe dzięki czemu posiadamy więcej miejsca na dokumenty, segregatory i inne papiery biurowe.

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2021
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.