Jest 23 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

Oferowane przez nas metalowe szafy kartotekowe świetnie nadają się do przechowywania kartotek, akt, dokumentów, segregatorów oraz materiałów biurowych.
Szafy są przystosowane do kartotek formatu A-4, A-5, A-6, B-7, teczek wiszących, kart osobowych. Oferowane są w kilku wersjach wysokości: od 2 do 7 szuflad oraz sposobu ułożenia karty w szufladzie - jedno lub dwurzędowe.
Szuflady przesuwają się po prowadnicach teleskopowych z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem. Całość zamykana jednym centralnym zamkiem. Szafy posiadają blokadę pozwalająca na wysunięcie tylko jednej szuflady, co zachowuje jej stabilność.
  W standardzie  posadowione są na regulowanych stopkach.
Ofertę uzupełnia kontener przybiurkowy na kółkach, trzy lub cztero szufladowy, wyposażony w piórnik. Oferowane meble metalowe stanowią funkcjonalne oraz estetyczne wyposażenie  biur, pracowni, pomieszczeń w zakładach pracy, szkołach, urzędach, szpitalach oraz wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. Podnoszą one standard miejsca pracy, nauki oraz zapewniają komfort i bezpieczeństwo.

Poprzez szafy kartotekowe udaje się skutecznie, bezpiecznie i komfortowo przechowywać różnorodne kartoteki, dokumenty, segregatory, akty i materiały biurowe. To kolejne meble metalowe, do których zamówienia zachęcamy. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu udaje się je dopasować do każdego przeznaczenia i pomieszczenia. Można je dopasować także do pozostałych mebli, które znajdują się w danym miejscu.

Są to szafy kartotekowe wyposażone od 2-7 szuflad. W nich jest możliwość układania kartotek w jednym i dwóch rzędach o rozmiarach A4, A5, A6, B7, kart osobowych i teczek wiszących.

Gdzie stosuje się metalowe szafy kartotekowe?

Takie szafy metalowe kartotekowe znajdują szczególnie zastosowane w: biurach, pracowniach, szkołach, urzędach, szpitalach, pomieszczeniach w zakładach pracy, i pozostałych obiektach użyteczności publicznej. Dzięki nim udaje się zwiększyć bezpieczeństwo i komfort pracy oraz nauki.

Szuflady w takich szafach kartotekowych przesuwają się za pomocą dobrze wykonanych prowadnic teleskopowych. Posiadają one specjalną blokadę zabezpieczającą, która chroni przed wypadnięciem szuflady i jej trzaskaniem. Dokumenty przechowywane w szufladach udaje się chronić za pomocą centralnego zamka. W takich szafach jest możliwość wysunięcia jednej szuflady. Położone są standardowo na regulowanych stopkach, co ułatwia ich dopasowane do powierzchni każdego pomieszczenia.

Jakie szafy kartotekowe są dostępne w Cezaglob.pl?

W ofercie naszego sklepu dostępne są takie szafy kartotekowe, jak: szafy do teczek wiszących, szafy kartotekowe format A4, szafy kartotekowe format A5, szafy kartotekowe format A6, szafy do kart osobowych, szafy do kopert format B5, szafy do kart pacjenta oraz kontener przybiurkowy.

Metalowe szafy kartotekowe to meble wykonane z wysokiej klasy materiałów, które pozwalają na ich wieloletnie użytkowanie w idealnym stanie. Są odporne na różne uszkodzenia mechaniczne, obicia, a szuflady na ciągłe otwieranie i zamykanie. Ich codzienne użytkowanie nie sprawia żadnych trudności, jest przyjemne i komfortowe, o czym przekonują się coraz to nowi Klienci naszego sklepu z całej Polski.

Zachęcamy, aby dokładnie poznać nasze metalowe meble szkolne i meble warsztatowe, których jest naprawdę wiele. Dzięki temu będą mogli Państwo znacznie lepiej zadbać o wyposażenie swoich szkół, uczelni i wszystkich warsztatów(np. Samochodowych). Zapraszamy do składania zamówień!

Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

PRODUCENCI

CEZAS-GLOB TO:

TRANSPORT

Koszty Ustalane Indywidualnie

PŁATNOŚCI

Elastyczne warunki

WSPÓŁPRACA

Korzystne rozwiązania

PROMOCJE

Dla stałych Klientów

KONTAKT

89 533 42 65
COPYRIGHT CEZASGLOB 2019
REALIZACJA:

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.